Главная : Новости

Як утеплити фасад, щоб він був енергоефективним?

, 08:30
79 371
утеплити фасад

Додавання теплоізоляції під час оновлення фасаду зменшує втрати тепла до 75%. Якщо під час утеплення фасадів також замінити або відремонтувати старі вікна та утеплити дах, можна заощадити на опаленні до 40%.

Коли варто робити ремонт фасаду?

Коли зовнішня оболонка вашої будівлі потребує найпізнішого оновлення, варто подумати про оновлення фасаду, щоб зробити його більш енергоефективним. Крім того, сучасний ремонт фасаду є доцільним, якщо GEAK класифікує вашу будівлю як енергетичний клас E або нижче.

Як оновити фасад для енергоефективності?

При енергоефективному ремонті фасаду на кам’яну кладку наноситься шар ізоляції від 15 до 25 см. Поверх цього встановлюється новий фасад. Ви можете зберегти архітектуру свого об’єкта або помітно її змінити – сучасні архітектурні технології дозволяють реалізувати безліч варіантів енергозберігаючого ремонту фасаду.

Вентильований фасад

Вентильований фасад змінює зовнішню архітектуру вашого будинку. Для монтажу несучої конструкції на утеплювач використовуються ізоляційні панелі. Ця завісна конструкція утримує облицювання фасаду та забезпечує достатню відстань від утеплювача. У цьому задньому вентиляційному просторі циркулює повітря. Це дозволяє волозі постійно виходити з кам’яної кладки будівлі. Ви можете вибрати між такими матеріалами для облицювання – дерево, камінь, метал, кераміка, пластик і фіброцемент.

Переваги вентильованого фасаду:

 • Зовнішню архітектуру можна змінити різними способами.
 • Широкий вибір облицювальних матеріалів.
 • Відсутність цвілі на кам'яній кладці завдяки вентиляції ззаду.
 • Великі площі покриваються швидко та надійно.
 • Пошкодження фасаду можна легко усунути.
 • Більший термін служби, ніж компактний фасад.

Недоліки вентильованого фасаду:

 1. Вища інвестиційна вартість, ніж компактний фасад.
 2. Складний монтаж.
 3. Розширення фасаду.

Компактні фасади

У Швейцарії компактний фасад, також відомий як штукатурна зовнішня теплоізоляція, надзвичайно популярний. Він зберігає оригінальну зовнішню архітектуру вашого будинку. Ізоляційні мати монтуються безпосередньо на кам’яну кладку перед нанесенням фасадної штукатурки. Це захищає утеплювач від атмосферних впливів і механічних навантажень. Штукатурка формує зовнішній вигляд вашого будинку. Ви можете вибрати між гладкою або тонкою штукатуркою, фактурною або без фактури. Штукатурка також доступна в різних кольорах – виберіть потрібний колір, поговоривши з вашим улюбленим маляром.

Переваги компактного фасаду:

 • Зберігає зовнішню архітектуру.
 • Широкий вибір штукатурних матеріалів.
 • Пошкодження штукатурки можна легко відремонтувати.
 • Простий монтаж.
 • Значного розширення фасаду немає.
 • Нижча інвестиційна вартість, ніж у вентильованих фасадів.

Недоліки компактного фасаду:

 1. Менший термін служби, ніж вентильований фасад.
 2. Зазвичай вимагають більшого обслуговування.
 3. Менш стійкий до механічних навантажень.
 4. Обмежений вплив на розвиток цвілі на камені.

«ТеплоТехБуд» - команда висококваліфікованих спеціалістів!

Якщо вам потрібно утеплити будинок чи квартиру якісно, оперативно та недорого – наша компанія до ваших послуг. Понад 10 років ми займаємося утепленням житлових та нежитлових споруд та приміщень, застосовуючи виключно сертифіковані матеріали.

Наша команда складається з профільних майстрів, які мають багаторічний стаж, безцінні знання та навички. Надаємо гарантію на виконану роботу – 7 років. Якщо виникли питання, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів за детальною консультацією.

Вони із задоволенням допоможуть підібрати найбільш вдалий теплоізоляційний матеріал і нададуть всю потрібну інформацію щодо послуги, яка вас цікавить. Пам'ятайте, що тільки досвідчені фахівці зможуть виконати роботу на найвищому рівні та робити все, щоб ви залишилися задоволені здобутим результатом.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 25)

Читайте также:


ВВЕРХ