Главная : Новости

Що таке анальна пробка?

, 02:30
142 610
пробка

Анальна пробка купить яку ми рекомендуємо в магазині Світ Насолоди – це секс-іграшка, яку вводять у задній прохід. Вони зазвичай мають форму конуса, починаючи з вузького та розширюючись, перш ніж знову звужуватися. Анальні пробки також мають широку основу, щоб іграшка не заходила надто далеко.

На відміну від багатьох інших сексуальних іграшок, таких як фалоімітатори, анальна пробка повинна залишатися на місці під час сексуальної гри.

Анальну пробку можна використовуватиме стимуляції анусу до підготовки до сексу. Це пов'язано з тим, що кінчик пробки знаходиться близько до жіночої точки G, а до простати - чоловічої точки G.

Чому людям це подобається?

Анус має безліч нервових закінчень і знаходиться поряд як з чоловічою, так і жіночою точкою G. Зазвичай для сексуального задоволення стимулюють анус.

Чоловікам подобаються анальні пробки, тому що вони стимулюють залозу, що може призвести до оргазму простати. Навіть якщо цього не відбувається, більшість все ж таки повідомляє, що почувається добре. Існують анальні пробки спеціальної форми, що дозволяють досягати простати.

Жінкам також подобаються анальні пробки. Носіння його під час проникаючого вагінального сексу може імітувати подвійне проникнення - проникнення в задній прохід та піхву одночасно.

Люди, яким подобається анальний секс, використовують анальні затори, щоб розігріти анус перед сексом. Вони також можуть мастурбувати за допомогою анальної пробки, коли вони самі по собі покращують досвід.

Анальні пробки також можуть бути частиною ігор домінування.

Як безпечно спробувати анальну пробку?

Залишатися всередині та залишатися зовні

Пробуючи анальні іграшки, завжди використовуйте що-небудь з розкльошенною основою. Ваш анус може всмоктувати предмети, а розкльошена основа запобігає цьому. Велике кільце або шнур також є прийнятними для безпеки.

Змащення

Так як анус не змащується сам по собі, як піхву, завжди використовуйте велику кількість мастила. Анус та пряма кишка тонкі. Змащення допомагає запобігти сльозам і хворобливим відчуттям, і зазвичай робить анальні ігри приємнішими.

Якщо ви використовуєте силіконову іграшку, використовуйте мастило на водній основі. Силіконове мастило може прискорити руйнування силіконових іграшок.

Безпечні для тіла матеріали

Секс-іграшки з пористих матеріалів можуть бути небезпечними для тіла. Індустрія секс-іграшок не регулюється, незважаючи на те, що ці предмети належать до вашого тіла. Будь-яка іграшка, виготовлена з пластику або акрилу, може ввібрати шкідливі хімічні речовини у ваш задній прохід. Крім того, ці матеріали пористі. Їх не можна повністю продезінфікувати і на них можуть розмножуватися бактерії.

Найбезпечнішими матеріалами для анальних пробок є силікон, скло Pyrex та нержавіюча сталь. Ці матеріали непористі – їх можна дезінфікувати та дезінфікувати між використаннями.

Як грати з анальною пробкою?

Почніть повільно. Анальні ігри часто приносять більше задоволення, коли ви розслаблені. Якщо ви напружені, може статися анальний розрив. Зверніть увагу на те, як ви почуваєтеся. Якщо щось болить або здається вам неправильним, пригальмуйте або зупиніться.

Почніть із чогось меншого, ніж анальна пробка. Палець зазвичай є чудовим інструментом для розігріву. Якщо ви не хочете поширювати бактерії з ануса на інші частини тіла або хочете, щоб ваші руки були чистими, надягніть одноразові латексні або нітрилові рукавички. Нанесіть мастило на палець і обережно потріть край ануса, перш ніж вставити палець. Як тільки ви зручно вставите туди палець або два, переходьте до вставки анальної пробки.

Поекспериментуйте з різними позиціями для введення анальної пробки, щоб з'ясувати, яка з них найкраще підходить для вас. Кожна людина індивідуальна і знайде різні положення, найбільш зручні в залежності від конкретної анатомії.

Деякі люди використовують знеболювальні креми, щоб уникнути дискомфорту під час анальної гри. Однак це не дозволить вам відчути, коли ваше тіло хоче, щоб ви зупинилися. З метою безпеки не використовуйте знеболюючий крем під час використання анальної пробки.

Мийте руки

Навіть якщо ваш анус чистий, в ньому все одно можуть бути бактерії, що викликають інфекції в піхву. Після дотику до ануса обов'язково вимийте руки, перш ніж торкатися інших геніталій. Мийтеся теплою водою з милом, щоб запобігти ІМП та дріжджові інфекції .

Догляд та очищення

Більшість силіконових іграшок можна мити в посудомийній машині, якщо в них немає двигуна. Це вбиває бактерії. Кипляче скло, силікон та іграшки з нержавіючої сталі також дезінфікують їх. Обов'язково зробіть це перед тим, як ділитися іграшкою з партнером. Навіть якщо ви використовуєте іграшку тільки на собі, періодично дезінфікуйте її, щоб вона залишалася чистою та здоровою.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
2 (голосов: 73)

Читайте также:


ВВЕРХ