Главная : Новости

Нутритерапія та її переваги

, 10:24
56 914
нутритерапія

За визначенням нутритерапія - це наука, заснована на біохімії. Таким чином, він спрямований на те, щоб застосовувати його через їжу, щоб зцілити нас. Тобто він проходить через збалансовану дієту, адаптовану до потреб кожного, дотримуючись порад нутритерапевта. Це наука, яка також включає мікрохарчування (антиоксиданти, вітаміни, мінерали, незамінні жирні кислоти тощо) на службі оптимального здоров'я як фізичного, так і психічного.

Водночас приймання різних добавок може бути рекомендоване для задоволення деяких більш специфічних потреб і недоліків. Нутрітерапія може також включати в себе прийом інших добавок, іноді менш відомих, з такими ж терапевтичними властивостями! Вони містяться, серед іншого, у висушених рослинах, у трав'яних чаях чи капсулах (фітотерапія) або у вигляді ефірних олій (ароматерапія) і клініка альтернативної медицини використовує її.

Якщо підсумувати, нутритерапія - це ліки, інтегровані в натуропатію, що доставляють певні поживні речовини, необхідні та призначені для кожної людини. Це гарантує, що тіло функціонує оптимально і з плином часу.

У цьому випадку ви можете страждати від дефіциту магнію. Це можливість скористатися дієтою, багатою на магній, або прийняти певні харчові добавки.

Кому показана нутритерапія?

Однією з переваг цих ліків є те, що вони підходять усім! Нутритерапія підходить як для молодих, так і для літніх людей. Усі, ймовірно, зможуть переглянути свій раціон, виправивши свою тарілку. Як ви вже зрозуміли, єдина вимога - хотіти подбати про своє здоров'я! Наприклад, його можна рекомендувати всім, хто страждає від проблем із травленням (непереносимість глютену, лактози) або іншим людям, які страждають на кислотний рефлюкс.

Вибір їжі

Під час вибору продуктів на користь необхідно враховувати кілька параметрів. Цей вибір залежить, наприклад, від ваших скарг, вашої непереносимості, харчової алергії або впливу, який певні продукти можуть мати на ваше здоров'я і навколишнє середовище.

Необхідно завжди дотримуватися кількох простих принципів, таких як:

  • Вживання сезонних продуктів (овочевий суп взимку, салати влітку тощо);
  • Повага до приготування продуктів для збереження їхніх поживних властивостей.

Повернемося до випадку з людиною, яка страждає на кислотний рефлюкс. У цьому разі ми рекомендуємо виключити деякі продукти, зокрема надто жирні, надто гострі або кислі, такі як томатний сік, а також м'яту. Рекомендується включати клітковину в раціон навесні/влітку разом зі свіжими фруктами, наприклад, у вигляді клафуті, салату або будь-якого іншого домашнього рецепта.

Як використовувати нутритерапію

На практиці найкраще спочатку проконсультуватися з лікарем і/або дієтологом безпосередньо. Тільки він один здатний відповісти на ваші запити і встановити оцінку вашого фізичного і психологічного стану. У вас проблеми з травленням? Проблеми зі сном? Потрібна програма безлактозної дієти? До всіх цих точок підходять на біохімічному рівні, щоб діяти з молекулярного погляду. Ми всі влаштовані по-різному, відповідно до наших генів і довкілля, тому нутритерапевт має встановити точний профіль для кожного пацієнта!

Саме на основі цієї оцінки він може вносити необхідні зміни в раціон і приймати певні харчові добавки. Однією з основних цілей є зменшення симптомів, які ви відчуваєте, щоб покращити свій життєвий комфорт завдяки цілеспрямованим порадам щодо дієти.

Ризики нутритерапії

Хоча рішення сісти на дієту може бути ухвалене вами в будь-який час, завжди рекомендується звертатися за порадою до професійного нутриціолога. Це найкращий спосіб уникнути будь-яких помилок у дозуванні або націлюванні на основі ваших скарг. Коли справа доходить до харчових добавок, таких як мікроелементи або вітаміни, для оптимального використання потрібна порада професіонала.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
4 (голосов: 103)

Читайте также:


ВВЕРХ