Главная : Новости

ПК проти консольних ігор: що краще?

, 11:47
111 860
ігри

Кожен геймер стоїть перед вибором: ПК проти консолі. Суперечка про те, який із них кращий, — це той тип дебатів, який запалює дошки оголошень: який з них дешевший, має найкращі візуальні ефекти чи має найкраще змагання для кількох гравців? Якщо ви намагаєтесь вибрати між іграми на комп’ютері чи консолі, ми розберемо кожну частину дебатів, щоб допомогти вам вирішити, що найкраще для вас.

Незалежно від того, чи хочете ви використовувати консоль чи ПК, головне – насолоджуватися грою на приставці, купленою на сайті https://avic.ua/igrovie-pristavki. Такі міркування, як ваш бюджет, технічні навички та доступні оновлення, повинні відігравати важливу роль у прийнятті вашого рішення.

Бюджет

Геймери як для ПК, так і для консолей хочуть отримати максимальну віддачу від грошей, але те, як це виглядає та як це вимірюється, для кожної групи різне. Для консольного гравця витрати, як правило, обмежуються придбанням консолі, додаткових контролерів, ігор і, можливо, абонементів для багатокористувацької онлайн-ігри. Для комп’ютерних геймерів є широкий вибір варіантів придбання, якщо ви вирішите зібрати власний комп’ютер, але не кожен комп’ютерний геймер має власну машину, створену на замовлення.

Оскільки існує така велика різноманітність можливостей і відмінностей у сприйнятій цінності, неможливо сказати, що комп’ютери чи консолі є економічно ефективнішими. Це повністю залежить від особистості. Рівень налаштування та продуктивності, які ви шукаєте, визначає розмір вашого бюджету, який має бути, щоб отримати потрібну платформу.

Технічні навички

Загалом гравцям комп’ютерних ігор потрібно мати більше технічних навичок, ніж гравцям консольних ігор. Хоча консоль можна змінити, додавши нове обладнання, це не обов’язково. Консольним геймерам потрібна можливість інсталювати сиквел або оновлення своїх ігор. Комп’ютерним геймерам потрібен принаймні мінімальний рівень технічних навичок, навіть якщо вони придбали готовий ігровий комп’ютер. Під технічними навичками ми маємо на увазі не вміння писати код HTML, а вміння налаштувати комп’ютер із загальною концепцією його роботи. Гравець на ПК також може захотіти оновити апаратні компоненти та встановити нові драйвери для цих компонентів, для чого потрібен середній рівень навичок.

Оновлення

Додати нове обладнання до консолі можна з мінімальним рівнем технічних навичок. З ПК оновлення можуть бути набагато ширшими. Кожен апаратний компонент можна оновити разом з іншими косметичними функціями, як-от корпус системи.

Переваги консольних ігор

Консолі мають переваги перед комп’ютерами: вони прості у використанні, не потребують оновлень, створюють просту багатокористувацьку гру з друзями-власниками консолей, загалом дешевші та використовують бездротові контролери, які дають змогу активніше грати.

Консолі прості, зручні у використанні та дешевші

Багато геймерів обирають грати з консолями, тому що їх розроблено для легкого налаштування та обслуговування. Консольні ігри можуть початися через кілька хвилин після того, як ви дістанете систему з коробки. Щоб почати розважатися, не потрібно часу на створення чи технічних навичок. Хоча відносна вартість консолей і ПК є спірною, загалом консолі коштують дешевше, ніж ігрові ПК. Крім того, новіші консолі можна використовувати для потокової передачі фільмів, телешоу та музики, що додає ще одну перевагу володінню консоллю.

Вам не потрібно оновлювати обладнання

Ще одна перевага консольних ігор полягає в тому, що ви можете продовжувати грати у свої ігри, не турбуючись про те, що апаратне забезпечення застаріє. На відміну від гри на ПК, для якої може знадобитися оновлення в міру розвитку комп’ютерних ігор, консолі створюються виробником відповідно до необхідних системних вимог. Однак виробники консолей випускатимуть нові консолі відповідно до вдосконалення технологій, тому існує ризик того, що старі консолі не підтримуватимуться для нових ігор. Час між випусками нових консолей залежить від виробника. Отже, консольним геймерам доведеться подумати, оновлювати чи ні, коли буде випущена остання система.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
4 (голосов: 84)

Читайте также:


ВВЕРХ