Хмяльніцкі міліцыянты сталі сярэбранымі прызёрамі футзальнага турніру

У Хмяльніцкім завяршыўся дэбютны розыгрыш Кубка ФК «Спортлидер +", арганізаваны Асацыяцыяй міні-футбола (футзала) Хмяльніцкай вобласці. У нядзелю, 18 кастрычніка, былі згуляныя вырашальныя матчы спаборніцтваў, па выніках якіх і вызначаліся імя пераможцы і прызёраў турніру. У разагрэўвыя Кубку прыняло ўдзел шэсць каманд: «Спортлидер 2», «Спортлидер 3», «Дынама УМВД», «Хмяльніцкага дэлікатэсы», «Тэтра» і «Вентс». Турнір доўжыўся на працягу двух дзён. Імёны каманд-пераможцаў былі вызначаны ва ўпартай барацьбе. Трэцяе месца заняла каманда «Спортлидер 2». Сярэбранымі прызёрамі сталі дынамаўцы УМВД. А перамогу святкавалі гульцы «Спортлидера 3 ». Лепшым універсальным гульцом турніру стаў член каманды «Дынама УМВД» Анатоль Наскальны, інспектар дзяжурнай частцы УМВД Украіны ў Хмяльніцкай вобласці. Прэс-служба УМВД Украіны ў Хмяльніцкай вобласці