Які є різновиди термобілизни?
"Термобілизна - це білизна, яка одягається на голе тіло: футболки, водолазки, шкарпетки, колготки, кальсони, лосини, шарфи і печатки", - розповідає співробітник інтернет-магазину www.stimma.com.ua/product-category/termobelyo, в якому ви можете придбати термобілизну та балаклави за доступною ціною.
Тканини для таких виробів можуть бути:
- натуральні;
- синтетичні;
- комбіновані.
Синтетичні тканини - це поліестер, поліпропілен, лайкра. Плюси виробів з таких тканин полягають у високому ступені носіння, в простоті догляду і досить низькою ціною. Призначена така білизна для занять спортом або активного відпочинку. Тепло в ній краще зберігається при активному русі. При цьому відсутній запах поту і навіть після активних фізичних навантажень тіло залишається сухим. Воно не потребує частого прання.
Натуральні тканини - це вовна та бавовна. Така білизна підходить для повсякденного носіння, воно приємно відчуваються на тілі і добре зберігає тепло при малорухливому способі життя в холодну пору року. Воно менше вбирає запах поту і прати його потрібно частіше.
Комбіновані тканини - найбільш популярні. Вироби з комбінованих тканин можна назвати універсальними.
Термобілизна використовується любителями активного відпочинку, спортсменами і для щоденного використання в холодний період. Захист від холоду, вітру, швидке відведення вологи, хороша теплоізоляція - це основні його властивості.
Переваги в порівнянні з одягом зі звичайної тканини очевидні:
- Вироби з термічної тканини вбирають вологу, яка виробляється природним шляхом при активному русі, але при цьому не затримує її всередині, а викидає її на поверхню, де і відбувається швидке випаровування або відбувається її проникнення на інші шари одягу;
- Завдяки низьким властивостям теплопровідності, білизна зберігає тепло вироблене тілом і не дає йому швидко охолонути;
- Функція захисту від вітру передбачена не у всіх видах виробів, але її наявність підвищує терморегуляцію;
- Антибактеріальне просочення - це додаткова функція, яка використовується не у всіх моделях, і втрачає свої властивості після декількох прань;
- Якісне виконання швів не подразнює шкіру;
- Є моделі з гіпоалергенних тканин.
Єдиний мінус термобілизни, мабуть, полягає в тому, що її не можна назвати універсальною. Так наприклад для спорту і активного відпочинку потрібна білизна з одного типу тканин, а для спокійних піших прогулянок - з іншого. Але якщо ви ведете розмірений спосіб життя цей мінус можна викреслити.