Главная : Новости

Де і як лікувати наркомана?

, 20:01
0 1704

наркоманіяЯкщо у вас трапилася біда, і виникло питання «де вилікувати наркомана», перше, що хотілося б сказати: ніколи не проводьте лікування наркотичної залежності на дому, оскільки воно дуже рідко буває висококваліфікованим.

Наступне місце, де лікують наркозалежних - це приватна або державна клініка. Якщо ви вирішите скористатися послугами приватної клініки, вимагайте, щоб вам показали ліцензію. Застосовувані препарати і методики в комерційних і державних медичних установах майже однакові.

І ще одним місцем, де можна вилікувати наркозалежних, є реабілітаційні центри. Вони працюють за особливими розробленими методиками. Такі центри можуть надати дійсно істотну допомогу і позбавити людину від наркотичної залежності, що дозволить йому повернутися до нормального життя.

Є деякі клініки, де лікуватися від наркоманії небезпечно. УБОД, гіпноз, кодування, використання психіатричних препаратів або замісної терапії - все це може призвести до непередбачуваних і часто негативних наслідків.

Як вилікувати наркомана?

«Таблеток від наркоманії» не існує. Тому питання лікування наркомана, повинно бути ґрунтовно опрацьованим. Відразу треба приготувати себе до того, що процес реабілітації буде складним і довгим. Крім того, можливо, що від психологічної залежності, так званої «тяги», позбутися не вдасться. Наркомани схильні мати залежність, тому часто змінюють одну на іншу. Це може бути релігія, алкоголь, будь-яка інша людина. Вважається, що найкращою схемою лікування наркозалежності, є наступна:

  • Зняття абстинентного синдрому;
  • Реабілітація в реабілітаційному центрі для наркозалежних.

Перший час після зняття абстинентного синдрому людину не можна залишати одну. З нею потрібно перебувати практично цілодобово. Необхідно запропонувати їй інший світ, показати перспективу позбавлення від залежності. Але і через кілька років можливі зриви. Для успішного лікування від наркотичної залежності потрібно припинити колишні зв'язки, зацікавити людину чимось новим, допомогти побудувати нові соціальні зв'язки.

Як лікувати фізичні наслідки наркозалежності?

Основною проблемою наркоманів є абстинентний синдром. Вважається, щоб позбутися від залежності, потрібно спробувати це, тобто пережити серйозні больові відчуття. Існують сотні методик, які розповідають, як лікувати наркоманію. Але зазвичай лікування людини зводиться до того, що відбувається закормлювання її спеціальними препаратами, в результаті чого вона стає схожою на рослину. У такої методики є тільки тимчасовий ефект, тому що в процесі лікування медикаменти в буквальному сенсі заштовхують в рот. Тому людина не тільки не відчуває болю, а й навіть фізично не бажає наркотиків.

Таке лікування наркомана триває від одного до трьох тижнів, після чого людину відпускають з наркологічної клініки, і поступово дія препаратів припиняється. Больові відчуття повертаються знову, і організм, напханий снодійними і різними медикаментами, відчуває найсильніший шок. Депресія досягає найвищої точки, оскільки людина відвикла жити без наркотиків, він відчуває дискомфорт. Це один із способів, як не треба лікувати наркозалежних, тому що крім ще більших страждань це нічого не принесе.

Вилікуватися від наркозалежності - це серйозна справа!

«Швидких» і «високоефективних» методик в області наркоманії не існує. «Наркоманія» означає, що у людини біо-, психо- і соціо-духовна проблема. Це не просто фізична залежність від наркотичної речовини, а й серйозні психологічні порушення, відсутність духовності, зруйновані, забуті соціальні зв'язки. Це означає наступне - щоб вилікуватися від наркозалежності, треба змінити в людині ці чотири аспекти. За один сеанс це зробити неможливо, не допоможе одна операція і вже точно ніякої ролі не зіграє ворожіння по фотографії.

Методики, що дає 100 % результат при будь-якій складності випадку наркоманії, не існує. Та й ті зміни, які відбулися, не завжди стають постійними. Тому, навіть якщо відбулися величезні зміни, не можна сказати, що людина вилікувалася від наркоманії відразу після повернення додому з реабілітаційного центру. Ну а якщо лікування виявилося безуспішним? Не варто впадати у відчай, адже це теж придбання нового досвіду. Просто треба йти далі.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 206)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ