Консультація невролога: як підготуватися, що потрібно знати
Консультація невролога може знадобитися з різних причин. Незалежно від того, що привело вас до лікаря, потрібно ретельно підготуватися до візиту, щоб отримати з нього максимум користі і не забути нічого важливого. Що потрібно знати про консультацію невролога можна дізнатися на сайті клініки або у менеджера медцентру по телефону. Про найголовніші аспекти коротко розповімо в нашій статті.
Готуйтеся до візиту заздалегідь
Невролог-це лікар, який спеціалізується на лікуванні захворювань нервової системи. Найчастіше до нас звертаються пацієнти зі скаргами на головний біль, біль у спині, судоми, проблеми з пам'яттю, оніміння рук і (або) ніг, непритомність і запаморочення. Консультація невролога практично нічим не відрізняється від прийому іншого фахівця і, як відвідування будь-якого лікаря, до нього треба підготуватися. В цьому випадку звернення до фахівця буде максимально плідним.
- Перше, що потрібно зробити – це вибрати кращу клініку і доктора. Ви можете скористатися порадою знайомих і колег, ознайомитися з рейтингом лікарів в інтернеті або отримати направлення у свого лікуючого терапевта.
- Потрібно спланувати візит на зручний для вас день і час. Продумайте маршрут, подбайте про транспорт, обов'язково запишіться і підтвердіть візит до лікаря, якщо ваші плани не змінилися.
- Підготуйте всі наявні виписки, амбулаторні карти, результати обстежень і аналізів, щоб лікар міг ознайомитися з історією хвороби і отримати уявлення про проблему, з якою доведеться розбиратися.
- Складіть список найважливіших питань, які Вас цікавлять. Питання можна додавати поступово. Головне, щоб список завжди був у вас під рукою, щоб можна було записати важливі тези.
Вам важливо описати всі свої скарги, згадати всі перенесені хвороби, скласти список питань, вибрати зручний одяг і подбати про гігієну тіла. Обов'язково проінформуйте лікаря про всі протипоказання і супутні проблеми, які можуть перешкодити майбутньому лікуванню або реабілітації.
Зустріч з лікарем починається зі знайомства і збору анамнезу. Далі лікар проводить огляд, призначає аналізи, ставить діагноз і призначає схему лікування, яку буде коригувати за потребою в залежності від ефективності і результату.