Главная : Новости

Жовтий колір – до розлуки, або мене виручив гель для відбілення зубів

, 15:59
0 3076

гель для відбілення зубівазка про гидке каченя – це казка, яка більше схожа на правду ніж казки про Попелюшку, Червону Шапочку чи Шрека. Чарівні принці так просто не прийдуть в один прекрасний момент до принцеси, яка чекає їх у зачарованій башті, адже такі принцеси, зазвичай, і є страшними чудовиськами…

Моя історія про чарівне перевтілення починається не з чудодійної дієти чи з зачарованого яблука. Моя історія починається із банального і досить реального гелю для відбілювання зубів!

Боротьба із комплексами

Бувають такі друзі, у яких тхне із рота, але ви просто спілкуєтесь із ним роками. Звичайно, намагаючись відсунутись якомога далі при спілкуванні. Але ви ніколи навіть не подумали сказати їм: «Сонечко, у тебе жахливий сморід з рота! Вилікуй зуби або хоча би не наближайся до людей так близько, коли говориш»! Чому не кажете? Бо боїтесь їх образити. Але хіба не варто було би це зробити, щоб у людини був шанс на краще життя?

Я так само в підлітковому віці просто не здогадувалась, що у мене є така вада, яка відштовхує людей. Не те, щоб мої зуби були проблемними – я їх доглядала, але на вигляд вони були досить несимпатичними (це я розумію тепер, переглядаючи старі фотографії). Коли я це зрозуміла, я не стала боротися зі своєю проблемою – просто перестала посміхатися. Де підлітку взяти грошей на дорогі пасти чи візити до стоматологів?

Вже до 20-ти років у моїх друзів склалось враження про мене, як про дуже похмуру і сором’язливу людину. Що ж, в якійсь мірі вони були праві, хоч все це і було вимушеною реакцією, так би мовити способом себе захистити. Я завжди боялась, що про мене будуть думати погано, соромилась своєї посмішки.

Одні комплекси покликали за собою і інші зміни – я стала курити, наслідуючи популярніших дівчат, щоб, так би мовити, вони взяли мене до своєї компанії. По вечорах же заїдала самотність шоколадом, а коли почала набирати вагу – зовсім махнула на себе рукою.

Інтернет-мій лікар

Зі стосунками в житті у мене, нажаль, зовсім не складалось. Думаю, не варто казати чому… Однак, поява в моєму домі інтернету перевернула моє життя, при чому в кращу сторону!

Все почалось із того, що я закохалась за допомогою сайту знайомств. На зустрічі, звичайно ж, я не погоджувалась, але в мережі ми спілкувалися годинами. До реального психолога я би ніколи в житті не пішла – дорого та і страшно сповідуватись людини, яка на тебе дивиться і може осуджувати. Але людині по ту сторону монітору я могла розказати все.

Мій новий друг був справжнім цілителем за покликанням! За кілька місяців спілкування він допоміг мені зрозуміти, в чому першопричина всіх тих комплексів, які у мене розвились за багато років. І, хочете вірте, хочете ні, я зрозуміла, що до поганої фігури, проблем зі здоров’ям, до куріння і до цього всього, моєю проблемою була спадкова вада – жовті зуби. Дивно, враховуючи той факт, що моєму татові це зовсім не завадило жити повноцінним та щасливим життям.

Боротьба із першопричинами

Я прочитала відому книгу «легкий спосіб кинути курити» і дійсно кинула. Хто би міг подумати, що все так просто. Але цього було не достатньо. Я твердо вирішила зробити себе такою, яка буде достойна хорошого життя.

Не хочу розказувати про чудодійні дієти – це все багато разів описано в Інтернеті. Я хочу поділитись тим, як я поборола основну причину своїх комплексів – жовті зуби.

Відбілює, як Тайд

Чи вам відомо, що білі зуби як в рекламі – це вигадки. Вони не є природніми. Однак в моєму випадку жовтизна була надмірною і викликана початково – спадковістю, а потім посилена курінням та вживанням шкідливих для емалі напоїв та їжі.

Альтернатив було багато:

  1. Професійне відбілювання зубів у стоматолога – хороший спосіб, але надто дорогий;
  2. Використання відбілюючих паст – всім відомо що не дає ніякого ефекту (це я чудово знаю, бо протягом всіх років як раз такими пастами я і користувалась);
  3. Використання спеціальних кап – ефективно, але не дуже зручно;
  4. Гелі для відбілювання зубів – на мою думку оптимальний варіант, однак цей ринок переповнений неякісними продуктами.

Все ж я зупинилась на останньому методі і придбала собі в аптеці гель для відбілювання зубів за до 100 гривень вартістю і… знову розчарувалась. Реклама обіцяла ефект після 4-х використань, а у мене ефекту не було навіть тоді, коли я використала всю упаковку.

Я була дуже пригніченою, і вже не вірила, що мені хоч щось допоможе крім, хіба що, професійного і дорогого відбілювання. В принципі так і сталось – мій інтернет-прихильник зробив мені подарунок – порадив сайт, на якому можна купити професійний (і значно дорожчий) препарат. Я не сильно вірила в те, що це дасть якийсь толк, тому хотіла відмовитись від покупки, але її оплатив саме він – мені лишалось тільки повідомити по телефону свою адресу консультанту.

Гель для відбілення зубів від «Мірадент»

Звичайно ж, я не дуже охоче користувалась цим засобом, але подарунок є подарунок – я нічого не втрачала. А потім…

Я сама нічого не помітила. Те, що гель дійсно почав діяти я дізналась через місяць, коли у мене попросила порадити стоматолога сокурсниця. Я не зрозуміла одразу, чому вона питає. Як виявилось, вона подумала, що я пройшла професійну чистку зубів у і саме це причина, з якої у мене стали такі «красиві» зуби.

На цей момент від гелю для відбілення зубної емалі «Мірадент» залишалося ще дві третини!

Сьоме небо

Тепер вже пройшло кілька років. Я одружилася зі своїм інтернет-прихильником – він любив мене навіть закомплексованою і некрасивою… Тепер я знову набрала вагу, адже вагітна другою дитиною.

Не те, щоб все щастя світу на мене впало саме через гель для відбілення «Мірадент»… Звичайно ж, більша заслуга в цьому – мого коханого чоловіка.

Але зараз, коли я сиджу в декреті і в мене з’явився час, я просто хочу поділитися своєю історією. Дівчата і хлопці – комплекси – це не причина замикатись у собі. Це причина ставати кращими! Все у ваших руках! Ви можете побороти навіть спадкові вади!

Автор: Лариса Ніжина

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
2 (голосов: 156)

Читайте также:


Комментарии

http://artlife.rv.ua/?area=news/9247 http://artlife.rv.ua/?area=news/9232 http://artlife.rv.ua/?area=news/9223 http://artlife.rv.ua/?area=news/9222 http://artlife.rv.ua/?area=news/9221 http://artlife.rv.ua/?area=news/9219 http://artlife.rv.ua/?area=news/9217 http://artlife.rv.ua/?area=news/9209 http://artlife.rv.ua/?area=news/9207 http://artlife.rv.ua/?area=news/9205 http://artlife.rv.ua/?area=news/9194 http://artlife.rv.ua/?area=news/9195 http://artlife.rv.ua/?area=news/9192 http://artlife.rv.ua/?area=news/9143&lng=uk http://artlife.rv.ua/?area=news/9105&lng=uk http://artlife.rv.ua/?area=news/9093 http://artlife.rv.ua/?area=news/9091&lng=uk http://artlife.rv.ua/?area=news/9068 http://artlife.rv.ua/?area=news/9067 http://artlife.rv.ua/?area=news/9058 http://artlife.rv.ua/?area=news/8998 http://artlife.rv.ua/?area=news/8976 http://artlife.rv.ua/?area=news/8973 http://artlife.rv.ua/?area=news/8974&lng=uk http://artlife.rv.ua/?area=news/8975 http://artlife.rv.ua/?area=news/8958&lng=uk http://artlife.rv.ua/?area=news/8954 http://artlife.rv.ua/?area=news/8950&lng=uk http://artlife.rv.ua/?area=news/8936 http://artlife.rv.ua/?area=news/8925&lng=uk http://artlife.rv.ua/?area=news/8924 http://artlife.rv.ua/?area=news/8912&lng=uk http://artlife.rv.ua/?area=news/8854&lng=uk http://artlife.rv.ua/?area=news/8828&lng=uk http://artlife.rv.ua/?area=news/8787 http://artlife.rv.ua/?area=news/8780 http://artlife.rv.ua/?area=news/8788 http://artlife.rv.ua/?area=news/8766 http://artlife.rv.ua/?area=news/8756 http://artlife.rv.ua/?area=news/8744 http://artlife.rv.ua/?area=news/8745 http://artlife.rv.ua/?area=news/8736 http://artlife.rv.ua/?area=news/8734 http://artlife.rv.ua/?area=news/8731 http://artlife.rv.ua/?area=news/8729 http://artlife.rv.ua/?area=news/8671 http://artlife.rv.ua/?area=news/8608 http://artlife.rv.ua/?area=news/8527 http://artlife.rv.ua/?area=news/8531 http://artlife.rv.ua/?area=news/8523 http://artlife.rv.ua/?area=news/8524 http://artlife.rv.ua/?area=news/8492&lng=uk http://artlife.rv.ua/?area=news/8473&lng=uk http://artlife.rv.ua/?area=news/8461 http://artlife.rv.ua/?area=news/8444 http://artlife.rv.ua/?area=news/8378 http://artlife.rv.ua/?area=news/8211 http://artlife.rv.ua/?area=news/8045 http://artlife.rv.ua/?area=news/8004 http://artlife.rv.ua/?area=news/9109&lng=uk http://artlife.rv.ua/?area=news/9108&lng=uk
ВВЕРХ