Главная : Новости

Наука астрологія та гороскопи

, 02:15
0 1851

АстрологіяНаука Астрологія зустрічається майже у всіх народах світу, яка виникла ще в далеку епоху. Сучасний гороскоп - це своєрідна проекція, геометричне креслення в певний момент часу в географічній точці землі з урахуванням розташування небесних тіл та їх положення до дванадцяти знаків по три декаді у кожному та дванадцяти будинків гороскопу, які повязані з різними життєвими сторонами, таких як багатство, друзі, шлюб, родина та інші. За допомогою складеного горосопу можна пророкувати майбутні події у житті людини.

Складання гороскопів широко застосовують в сучасному житті і набуло великої популярності. Деякі люди скептично до цього відносяться, деякі вірять і знають про гороскопи багато інформації. Для того, щоб визначитись вірити чи не вірити гороскопам, необхідно розібратись і знати якими бувають гороскопи. Найбыльш популярны на сьогодны це жіночі та чоловічі гороскопи. А взагалі існує три види гороскопів:

  • локальний;
  • натальний;
  • сінастрічний.

Гороскоп натальний розповість про життєві обставини та можливості людини за допомогою часу та місця народження цієї людини.

Сінастричний гороскоп зясує стосунки та взаємозвязок між людьми за допомогою дат народження людей, про яких необхідно дізнатись інформацію.

Локальний розповість про відбиток у долі людини при зміні місця проживання чи переїзді. Для отримання такої інформації необхідні дані по місцю проживання у даний час та часу народження.

Також гороскопи поділяються на окремі групи: загальні, астрологічні прогнози, прогнози індивідуальні, професійні. Найбільшою популярністю користуються гороскопи сумісності, що являється дуже індивідуальним для окремих людей.

Источник: http://goroskop2.com.ua/tag/cholovichi-goroskopi/

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 94)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ