здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Наука астрологія та гороскопи

Березень 18 2015

Наука Астрологія зустрічається почти у всех народах світу, яка вінікла галі в далеку Епоха. Сучасний гороскоп - це своєрідна Проекція, геометричність креслення в Певний момент годині в географічній точці землі з урахуванням Розташування небесних тіл та їх положення до дванадцяти знаків по три декаді у кожному та дванадцяти будинків гороскопу, Які повязані з різнімі жіттєвімі сторонами, таких як багатство, друзІ, шлюб, батьківщина та Інші. Помощью Складення горосопу можна пророкуваті Майбутні події у жітті людини.

Складання гороскопів широко застосовують в сучасности жітті и Набуль Великої популярності. Деякі люди скептично до цього відносяться, деякі вірять и знають про гороскопи БАГАТО информации. Для того, щоб Визначитись віріті чи не віріті гороскопам, звітність, розібратись и знаті Якими бувають гороскопи. Найбильш популярні на сьогодня це жіночі та. А Взагалі існує три види гороскопів:

  • локальний;
  • натальні;
  • сінастрічній.

Гороскоп натальні розповість про Життєві обставинні та возможности людини помощью годині та місця народження цієї людини.

Сінастрічній гороскоп зясує стосунки та взаємозвязок между людьми помощью дат народження людей, про якіх та патенти Дізнатись інформацію.

Локальний розповість про відбіток у долі людини при зміні місця проживання чи переїзді. Для Отримання Такої информации необхідні дані по місцю проживання у Данії годину та й годині народження.

Такоже гороскопи поділяються на ОКРЕМІ групи: Загальні, астрологічні Прогнози, прогноз Індивідуальні, Професійні. Найбільшою популярністю корістуються гороскопи сумісності, что являється очень індівідуальнім для ОКРЕМЕ людей.

← Що робити якщо зламалася... Чому вигідно купувати... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен