Народна медицина. Лікарські трави.

1 Тривога

У багатьох випадках певний рівень тривоги - річ абсолютно нормальна, що представляє собою природну реакцію настрессовую ситуацію. Вона виростає в проблему лише тоді, коли ступінь тривоги не пропорційна її причини або коли зовсім не існує об'єктивної зовнішньої причини для тривоги.

2 Трави і їх застосування

Лікування травами є найбільш поширеним медичним методом в усьому світі, це від носиться як до віддалених епох, так і до нашого часу. На певній стадії розвитку всіх культур траволікування ставало головною лікувальною системою; його походження є не менш стародавнім, ніж походження самої людини. Цілком ймовірно, найдавніші відомості про траволечении прийшли до нас з Індії. Звідти медичні пізнання поширилися, з одного боку, в Китай, з іншого - на Близький Схід.

3 Серцево-судинні захворювання. Атеросклероз.

Щоденно з'їдати (разом з їжею) 2-3 зубчики часнику. Це сприяє очищенню судин від атеросклеротичних відкладень, зниження підвищеного артеріального тиску, покращує апетит, травлення, сечовиділення, збуджує діяльність статевих залоз, надає антидіабетичний дію, підвищує стійкість до інфекційних захворювань.

4 Захворювання серця

Мед благотворно діє на серцевий м'яз, сприяє розширенню судин серця і покращує його кровопостачання. Желтушник і серцева недостатність.

5 Серцево-судинні захворювання. Гіпертонія.

Тим, хто страждає гіпертонією, дуже корисно перебувати поблизу дубових дерев. Багато в чому це пов'язано з тим, що летючі фітонциди дуба знижують артеріальний тиск.

6 Серцево-судинні захворювання. Гіпотонія.

Приймати настойку аралії по 30 крапель 3 рази на день за 15-20 хв до їди при зниженому артеріальному тиску. Останній прийом повинен бути не пізніше 19 год, тому що через збудливої ​​дії препарату може порушитися сон.

7 Варикозна хвороба

Крім цього, змочувати настоєм хмелю марлю і прикладати її в області розширених вен. Все це сприяє зменшенню болів, запальних явищ у венах і робить загальний заспокійливу дію.

ВВЕРХ