здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411



 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф
КОСМЕТИКА КОСМЕТИКА

Впровадження останніх зарубіжних технологій дозволило фахівцям Артлайф створити інноваційну лінію по догляду за волоссям Функціональна косметика. Системний підхід до догляду за волоссям передбачає цілеспрямований вплив і рішення кожної окремої проблеми здоров'я волосся і шкіри голови. Активні компоненти природного походження з високим ступенем біодоступності введені до складу двох нових ліній по догляду за волоссям - Основний і відновлюють.
БІОЛОГІЧНО АКТИВНІ КОМПЛЕКСИ БІОЛОГІЧНО АКТИВНІ КОМПЛЕКСИ

Біологічно активні комплекси містять всі речовини, необхідні для підтримки нормальної життєдіяльності та підвищення опірності організму, і призначені для проведення профілактики дефіциту нутрієнтів. Вони сприяють збереженню і зміцненню здоров'я, виявляють високу ефективність як додаткові кошти при корекції поширених хронічних захворювань.
ФУНКЦІОНАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ

Продукти харчування функціонального призначення задовольняють потреби організму у вітамінах, мікроелементах і інших корисних речовин. Вони володіють лікувально-профілактичним ефектом, покликані зміцнити здоров'я і знизити ризик розвитку захворювань, пов'язаних з харчуванням.
ЗАСОБИ ГІГІЄНИ ПОРОЖНИНИ РОТА ЗАСОБИ ГІГІЄНИ ПОРОЖНИНИ РОТА

Інноваційний фермент-активний комплекс по догляду за порожниною рота, заснований на використанні природних ферментів забезпечує ефективну профілактику карієсу, гінгівіту та інших захворювань порожнини рота.
РЕКЛАМНО-ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ РЕКЛАМНО-ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

Каталоги і рекламна продукція

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен