здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф
Елітні быокомплекси Елітні быокомплекси

Серія елітних біологічно активних комплексів, що дозволяють здійснювати спрямовану корекцію та профілактику порушень роботи окремих систем організму. У продуктах елітної серії реалізований принципово новий підхід до прийому біологічно активних комплексів. Кожен продукт серії - це два взаємодоповнюючих комплексу: Гутта Віва (наносорбент нового покоління) і основний біологічно активний комплекс у формі каркасної таблетки.
Сорбенти Сорбенти

Ентеросорбенти - це ефективні продукти для комплексного та повноцінного очищення організму. Вони усувають інтоксикацію будь-якого походження, сприяють підтримці оптимального стану внутрішнього середовища організму і поліпшують стан травних процесів та імунітету.
Протипаразитарні Протипаразитарні

Протипаразитарні - це біоактивні речовини рослинного походження, призначені для профілактики паразитарних захворювань і для їх комплексної терапії.
Засоби для профілактики і корекції дисбактеріозів Засоби для профілактики і корекції дисбактеріозів

Комплекси, спрямовані на підтримку природного балансу мікрофлори кишечника. Нормальна мікрофлора виконує ряд важливих для життєдіяльності функцій (захисну, обмінну й імунну) і бере участь у підтримці сталості внутрішнього середовища організму.
Гепатопротектори Гепатопротектори

Гепатопротектори призначені для захисту печінки від ушкоджень і нормалізації її діяльності після інфекційних або токсичних уражень.
Найважливіші для організму ферменти Найважливіші для організму ферменти

Ферменти - природні активатори та регулятори фізіологічних процесів в організмі. Прийом комплексів, що містять ферменти, - це активне протистояння запалення і ефективна підтримка травних процесів.
Комплекси, необхідні для оптимального функціонування всіх систем організму Комплекси, необхідні для оптимального функціонування всіх систем організму

Забезпечують надійну підтримку роботи кожної системи органів: серцево-судинної, нервової систем, печінки і шкіри.
Підвищення опірності організму інфекціям Підвищення опірності організму інфекціям

Біоактивні комплекси, спрямовані на підвищення опірності організму хвороботворним агентам і на підвищення функціональної активності різних ланок системи імунітету.
Комплекси, що володіють спрямованим дією Комплекси, що володіють спрямованим дією

Біологічно активні комплекси направленої дії ефективні як у випадку профілактики порушення певних функцій організму, так і в комплексній терапії хронічних захворювань.
Вітамінно-мінеральні комплекси Вітамінно-мінеральні комплекси

Збалансовані за складом вітамінно-мінеральні комплекси забезпечують оптимальне надходження поживних речовин, необхідних для підтримки повноцінної життєдіяльності організму.
Засоби швидкої допомоги в зручній формі гелів Засоби швидкої допомоги в зручній формі гелів

Біоактивні комплекси в зручній формі гелів на основі купажних рослинних екстрактів і фруктози допоможуть швидко і ефективно купірувати запальний процес, зменшити больовий синдром, підтримати функції суглобів, впоратися з інтоксикацією.
Союз традиції і технології Союз традиції і технології

Традиційні рецепти народної медицини фахівці компанії Артлайф зробили зручними та легкими у застосуванні. Узвари і збитні зберігають всі корисні речовини рослинного походження, легко дозуються і по праву називаються напоями здоров'я.
Комплекси, нормалізують обмінні процеси в організмі Комплекси, нормалізують обмінні процеси в організмі

Для підтримки оптимальної ваги, і його корекції, вирішення специфічних проблем жіночого і чоловічого здоров'я, - потрібні комплекси, які нормалізують обмінні процеси в організмі.

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен