Медичні статті про ліки і хворобах

1 Семакс

Застосування препарату Семакс 0,1% в ранньому відновлювальному періоді ішемічного інсульту.

2 Сепсис (зараження крові)

Сепсис (зараження крові) - гостре або хронічне захворювання, що характеризується прогресуючим поширенням в організмі бактеріальної, вірусної або грибкової флори. Сепсис може бути результатом бактеріального обсіменіння організму з відомого вогнища запалення (нагноєння), але досить часто вхідні ворота інфекції залишаються нез'ясованими.

3 Гостра серцева недостатність, зупинка серця.

При термінальних станах, тобто предагоніі, агонії і клінічної смерті, тільки негайні реанімаційні заходи, спрямовані в першу чергу на відновлення дихання і кровообігу, можуть повернути до життя хворого.

4 Травматичний шок

Травматичним шоком прийнято називати викликане травмою важкий стан, що супроводжується вираженими порушеннями функцій життєво важливих органів, в першу чергу кровообігу і дихання.

5 Принципи лікування критичних станів

Найбільш важливе значення в повсякденній лікарській практиці мають питання лікування таких критичних станів, як дихальна недостатність, критична недостатність кровообігу і зупинка серця, шокові стани.

6 Рефлексотерапія

Рефлексотерапія заснована на уявленні, про те що людський організм - це цілісна система, і якщо порушити рівновагу в кожній із частин, то це відразу ж відобразиться на інших частинах.

7 Чим пізніше батьківство тим триваліше життя дитини

Новини медицини: чим пізніше батьківство тим триваліше життя дитини.

8 Препарати гонадотропінів

Діючим початком цих ліків є 2-а найголовніших гонадотропних гормону гіпофіза, які потрібні для нормальної роботи жіночих яєчників.

9 Ботокс і контурна пластика

У світі косметології існує багато слів - пілінг, біоревіталізація, Ботокс, контурна пластика, гіалуронова кислота, лазер і т.д., які мають відношення до омолодження шкіри.

ВВЕРХ