Ботокс і контурна пластика

Ботокс і контурна пластика

У світі косметології існує багато слів - пілінг, біоревіталізація, Ботокс, контурна пластика, гіалуронова кислота, лазер і т.д., які мають відношення до омолодження шкіри. Дуже популярними в наш час стали процедури ботокс і контурна пластика. Давайте розглянемо що ж це за процедури.

Ботокс

Препарат, який зменшує активність кругових м'язів ока і мімічних м'язів лоба, - через підвищений тонус яких у зовнішніх кутів очей з'являються зморшки, які в народі називають "гусячими лапками". Освіта зморшок в цих зонах в основному залежить від ступеня вираженості вашої міміки. І для посилення ефекту від пілінгу (коригування вогнищ гіперпігментації, шорсткості, широких пір, нерівностей шкіри, згладжування дрібних зморшок та суттєве поліпшення стану глибоких зморшок) і біоревіталізація (методика зволоження шкіри, за рахунок її насичення гіалуронової кислотою), в 1-е тижні після процедури пілінгу є сенс зробити ін'єкцію Ботокса, і як результат - відкоригувати силу скорочення мімічних м'язів обличчя.

Максимальний ефект розгладження шкіри після ін'єкцій ботокса можна отримати через в окремих випадках через 3 дні, а зазвичай від 14 днів до 1 місяця. Можна використовувати дану процедуру в ступеневою програмою омолодження, або ж зробити ін'єкцію ботокса окремо тоді, коли у вас буде потреба згладити зморшки навколо очей і на лобі.

Ботокс діє виключно на ті зморшки, які з'являються в результаті рухам м'язів обличчя.

Для того, щоб откоректіровать зміни рельєфу шкіри нижньої третини особи для заповнення складок шкіри і глибоких зморшок використовують контурну пластику - ін'єкції препаратів на основі гелю гіалуронової кислоти.
 
Контурна пластика

За допомогою даної процедури за 1 сеанс можна пом'якшити контури носогубних складок і як результат відразу ж помолодіти на пару років, скорегувати форму губ, зробити їх більш пухкими і свіжими, підняти куточки губ, так коли вони опущені особа здається сумним, втомленим і з незадоволеним виразом .

Ефект видно відразу ж після проходження процедури!

Найкраще, даної косметологічної процедурою закінчувати курс анти-вікових процедур, оскільки чим менше буде впливів на шкіру обличчя, які викликають розігрів шкіри та прилив крові, тим довше буде ефект від цієї процедури.

Ви можете виконання контурну пластику як в ході програми омолодження, так і в будь-який час окремо.

Скільки ж коштують Ботокс і контурна пластика. Ціни на ці послуги залежать від якості і ціни препарату, кваліфікації косметолога, місця надання послуги.

Потрібно також пам'ятати що контурну пластікуі Ботокс найкраще робити після курсу глибокого омолоджування.

І найважливіше: перед проведенням даних процедур потрібно проконсультуватись з лікарем.

Коментарі

ВВЕРХ