Захворювання. Їх опис, методи лікування.

1 Мастопатія

Досвід застосування біологічно активних добавок фірми Арт Лайф у хворих мастопатією

2 Лямбліоз у дітей

Лямбліоз - широко поширене протозойні захворювання. Збудником лямбліозу є Lamblia intestinalis (Lamblia Giardia). В організмі людини і тварин лямблії існують в двох формах. У вигляді вегетативної форми вони знаходяться переважно верхніх відділах тонкої кишки, а при попаданні в товсту кишку перетворюються на цисти (спорових форм), які з випорожненнями виділяються в зовнішнє середовище.

3 Варикозне розширення вен

Варикозне розширення вен - хвороба вен, при якій вони набухають і рельєфно виступають під шкірою. Хвороба може торкнутися вени на будь-якій ділянці тіла, проте найчастіше варикозу схильні вени на ногах і ступнях. На вени нижньої частини тулуба доводиться підвищений тиск при стоянні і ходьбі, тому вони більш схильні до варикозної хвороби.

4 Хвороби органів дихання

Пневмонія (рекомендується прийом фітопрепаратів на тлі медикаментозної терапії.

5 Аутоімунний тиреоїдит (зоб Хашимітів)

 

Рекомендації з харчування та лікування захворювання. Контроль УЗД щитовидної залози і аналізу крові на гормони після прийому програми.

 

6 Варикоз

Це захворювання пов'язане з порушенням роботи клапанів судин і погіршенням кровотоку в нижніх кінцівках. Слабкість венозних стінок і підвищений тиск крові у венах призводять до розширення вен.

7 Тромбофлебіт

 Причинами захворювання є інфекція, уповільнення струму крові по венах, зниження реактивності організму, зміна складу крові, підвищення її згортання і витончення стінок венозних судин, що, в свою чергу, відбувається через нестачу в організмі вітамінів А, Е, Р, С і мікроелементів - кальцію, калію і магнію.

8 Хронічна венозна недостатність

Хронічна венозна недостатність - це утруднення венозного відтоку, яке викликає патологічний стан. Венозна недостатність розвивається у всіх людей з варикозною хворобою та іншими захворюваннями вен і розділяється на ряд послідовних стадій.

9 Флебіт

Це запалення стінки вени. Розвитку флебіту сприяють інфекції, наявність вогнища запалення безпосередньо поруч з веною. Це захворювання може розвинутися в результаті внутрішньовенної ін'єкції після використання внутрішньовенного катетера, прийому деяких лікарських препаратів і ін.

10 Венозні трофічні виразки

Трофічна виразка - це дефект шкіри чи слизової оболонки, що виникає після відторгнення омертвілої тканини внаслідок порушення її кровопостачання або іннервації. Такі виразки відрізняються тривалим перебігом з постійними загостреннями, всі вони практично не піддаються лікуванню.

11 Периферична артеріальна хвороба ніг

Периферична артеріальна хвороба - це хронічне захворювання, яке виникає в результаті звуження і блокування артерій, що постачають кров'ю, збагаченої киснем, ноги, живіт, таз, руки і шию

12 Телеангіоектазія

Телеангіоектазія (судинні зірочки) - це розширені внутрішньошкірні кровоносні судини червоного і синього кольору діаметром 0,1-1,5 мм. Залежно від форми вони поділяються на прості (лінійні), деревоподібні, павукоподібні, або зірчасті, плямисті.

13 Атеросклероз нижніх кінцівок

Атеросклероз - це прогресуюче захворювання судин, що веде до порушення кровообігу в ногах. Основна причина виникнення захворювання - склеротичний процес, що відбувається в судинах нижніх кінцівок, аорти та її головних гілках, в результаті якого звужується просвіт судини, створюючи перешкоду та порушуючи кровотік.

14 Облітеруючий ендартеріїт (тромбангіїт)

Системне хронічне запальне захворювання, при якому відбувається ураження дрібних артерій кінцівок. Це досить поширене захворювання у чоловіків. Середній вік, при якому з'являється хвороба, - 30-40 років.

15 Тяжкість і розпирання в ногах

Часто біль в ногах буває проявом захворювань артерій або вен, але її причиною бувають і інші захворювання і стани. Поступово хворий звертає увагу на все частіше виникає відчуття тяжкості і розпирання в ногах.

ВВЕРХ