здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Тяжкість і розпирання в ногах

Часто біль в ногах буває проявом захворювань артерій або вен, але її причиною бувають і інші захворювання і стани. Поступово хворий звертає увагу на все частіше виникає відчуття тяжкості і розпирання в ногах. Неприємні відчуття при синдромі «важких ніг» посилюються, коли хворий змушений з якої-небудь причини довго простояти, дещо зменшуються при ходьбі, знімаються в горизонтальному положенні з піднятою кінцівкою і можуть поновитися у зв'язку з судорожним скороченням литкових м'язів ночами під теплою ковдрою. Своєрідне відчуття застою і незвичайного спека в кінцівки буває у жінок особливо під час менструації.

Лікувальна гімнастика

Початкове положення: лежачи на спині. Згинати і розгинати пальці стоп поперемінно і одночасно. Виконувати кругові рухи в гомілковостопних суглобах поперемінно і одночасно.

Поверніть стопи всередину і назовні. Згинати і розгинати стопи з опором, що чиниться однією ногою при русі інший. Виконувати 15-20 разів у повільному темпі.

Стопу правої ноги поставити на м'яч. Перекочувати м'яч до тулуба і назад у вихідне положення. Те ж зробити лівою стопою. Виконувати в повільному темпі 5-6 разів.

Взятися руками за краї кушетки і виконати в середньому темпі вправу «Велосипед» 20-30 разів.

Руки зігнути в ліктях, праву ногу зігнути в коліні з опорою на стопу. Повільно підняти ліву ногу 2-5 разів.

Те ж зробити правою ногою. Праву ногу злегка зігнути і підтримувати її руками за стегно або обперти на валик. Потім слід зігнути і розігнути коліно з відривом п'яти від ліжка. Те ж зробити лівою ногою. Виконувати в повільному темпі 10-15 разів.

Початкове положення: сидячи на стільці. Ноги злегка зігнути в колінах, потім захопити пальцями обох ніг дрібні предмети з підлоги. Активно згинати і розгинати стопи. Виконувати в повільному і середньому темпі 20-30 разів.

Зігнути і розігнути праву ногу за допомогою лівої ноги. Виконувати в повільному темпі 10-20 разів. Активно поперемінно згинати і розгинати ноги в колінах. Виконувати в середньому темпі 24-30 разів.

Початкове положення: стоячи. Ноги разом, руки на поясі. Піднятися на шкарпетки і опуститися на всю стопу. Виконати 10-15 разів.

Праву ногу поставити на крок вперед, потім зігнути її в коліні і нахилити тулуб вперед до положення «випад». Повторити лівою ногою. Виконувати в повільному темпі 10-25 разів. Початкове положення: вис спиною до гімнастичної стінки. Поперемінно підняти ноги, зігнуті в колінах. Потім одночасно підняти ноги, зігнуті в колінах. Виконувати в повільному темпі 6-8 разів.

Поперемінно, потім одночасно підняти прямі ноги. Виконувати 6-8 разів.

← Облітеруючий ендартеріїт... ПЕРСИФЕН 
Просмотров: 4585

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен