здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Облітеруючий ендартеріїт (тромбангіїт)

Облітеруючий ендартеріїт (тромбангіїт) - системне хронічне запальне захворювання, при якому відбувається ураження дрібних артерій кінцівок. Це досить поширене захворювання у чоловіків. Середній вік, при якому з'являється хвороба, - 30-40 років.

Точна причина облітеруючого ендартеріїту до теперішнього часу не встановлена.

Однак існує кілька припущень:
- Інфекційно-токсична (включаючи грибкову інфекцію);
- Алергічна (підвищена реакція на тютюнові продукти);
- Патологія системи згортання крові;
- Атеросклеротична (атеросклероз молодого віку).

В даний час більшість дослідників схиляється на користь аутоімунної природи захворювання. У таких хворих часто виявляються зміни в імунній системі, які виражаються в появі антісосудістих антитіл, підвищенні концентрації циркулюючих імуноглобулінів, зниженні рівня лімфоцитів. Захворювання розвивається під впливом різних факторів (куріння, інфекція, харчування та ін.) Таким чином відбувається накопичення антитіл в судинній стінці та освіта імунних комплексів. В результаті розвивається запалення всіх шарів артерії, яке в подальшому призводить до склерозу стінки і закупорці. У результаті розвивається недостатність кровообігу. При системному процесі можливий розвиток інфаркту міокарда, ішемічного інсульту, некрозу кишечника і інших важких захворювань.

Клінічний перебіг захворювання відрізняється хвилеподібно, при якому періоди загострення змінюються більш-менш стійким поліпшенням. Симптоми захворювання пов'язані з хронічною артеріальною недостатністю нижніх кінцівок. У хворих сильно підвищена чутливість до низької температури, спостерігається втома в ногах, оніміння, судоми, біль при ходьбі або спокої, трофічні виразки в області пальців і стоп, некроз або гангрена.

Лікувальна гімнастика
Початкове положення: сидячи на стільці. Руки опущені вниз, ноги разом. З вихідного положення поперемінно піднімати руки вгору. При піднятті руки слід зробити глибокий вдих, при опусканні - видих. Виконати вправу 6 разів кожною рукою. Руки зігнути в ліктьових суглобах і тримати на ширині плечей, ноги разом. У такому положенні зробити кругові рухи ліктями: 6 разів за годинниковою і 6 проти годинникової стрілки.

Зібрати дрібні предмети з підлоги пальцями ніг. Катати підошвою стоп гімнастичну палицю. Обертати м'яч середньої величини між стопами. Сісти з схрещеними ногами по-турецьки і вставати з цього положення, намагаючись не допомагати собі руками. Кожного разу необхідно змінювати положення ніг. Активно рухати ногами, як при їзді на велосипеді. Початкове положення: сидячи на підлозі. Руки розвести в сторони, ноги разом. Зробити вдих і зігнути ліву ногу в коліні і, допомагаючи руками, притиснути її до грудей і живота. На видиху ногу опустити, руки розвести в сторони. На наступний рахунок те саме зробити правою ногою. Виконати по 5 разів кожною ногою.

Кожна вправа рекомендується повторювати по 6-8 разів.

Руки поставити на пояс, ноги на ширині плечей. Зробити вдих, нахилити тулуб вправо, на видиху повернутися у вихідне положення. Виконати по 5 разів в кожну сторону. Руки розвести в сторони, ноги на ширині плечей. Зробити глибокий вдих, руки підняти вгору і нахилити тулуб вперед до колін, тримаючи голову прямо. На видиху прийняти вихідне положення. Повторити 5 разів.

Початкове положення: стоячи. Ноги разом, руки опущені уздовж тіла. У руках на ширині плечей знаходиться гімнастична палиця. При вдиху зробити правою ногою крок назад і підняти палицю вгору над головою, на видиху прийняти вихідне положення. Виконати по 6-7 разів кожною ногою.

Між вправами слід робити перерву, щоб дихання повністю відновилося. Ноги на ширині плечей, руки опустити. У руках на ширині плечей знаходиться гімнастична палиця. На вдиху тулуб повернути в бік, палицю підняти вперед. На видиху прийняти вихідне положення. Виконати поперемінно в кожну сторону по 5-6 разів.

Ноги на ширині плечей, руки опустити. Зробити глибокий вдих, праву руку і праву ногу відвести убік і тримати 5 секунд, зробити видих, прийняти вихідне положення. Виконати поперемінно в кожну сторону по 5-6 разів.

Ноги на ширині плечей, руки опустити. Встати на шкарпетки, зробити одночасно широкі кругові рухи руками спочатку за годинниковою стрілкою, потім проти. Повторити по 5-6 разів в кожну сторону.

Ноги на ширині плечей, руки поставити на пояс. Виконати кругові рухи тулубом в одну і в іншу сторону 8-10 разів.

Ноги разом, руки опустити. Виконати ходьбу на місці протягом 1 хвилини. Ходити на зовнішніх краях стоп. Ходити на носках з поворотом їх всередину. Підняти великі пальці ніг, не відриваючи інших від опори, на 10-15 секунд. Повторити 5 разів.

← Атеросклероз нижніх... Тяжкість і розпирання в... 
Просмотров: 5746

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен