Застосування продукції компанії Артлайф

1 Ацидобак - збалансований комплекс дружніх молочнокислих бактерій

Лактобактерії є нормальною мікрофлорою різних відділів травного тракту (в 1 р. вмісту товстої кишки -10.7-10.8 лактобактерій). Саме лактобактеріями відводиться імуномодулююча роль: стимуляція фагоцитарної активності нейтрофілів макрофагів, синтез імуноглобулінів та освіта інтерферонів У процесі життєдіяльності лактобактерії пригнічують гнильні і гноєтворні умовно-патогенні мікроорганізми, а також збудників гострих кишкових інфекцій. Вивчається також роль молочнокислих бактерій в рециркуляції жовчних кислот і холестерину - порушення цих процесів при дефіциті лактобактерій загрожує патологією лілідного обміну та розвитком атеросклерозу.

2 Біфідобак - збалансований комплекс дружніх біфідобактерій

Біфідобактерії є одними з небагатьох мікроорганізмів, патогенна (хвороботворні) дія яких на людину практично не виявлено. Біфідобактерії заселяють кишечник дитини при грудному вигодовуванні до 5-20-го дня після народження і супроводжують людину протягом усього життя. У нормі біфідобактерії становлять до 90% всіх мікроорганізмів кишечника, видовий склад біфідобактерії залежить від віку, характеру харчування і численних причин, що порушують їх спектр.

3 Комплекс ферментів плюс - комплекс природних ензимів, екстрактів лікувальних трав і антиоксидантів з системним терапевтичним впливом на організм.

Численні клінічні випробування показали, що ензимні препарати задовольняють загальному терапевтичному принципом надійність і висока ефективність при загальній хорошої переносимості, що і визначає широкий спектр їх клінічного застосування.

4 Артемізин - ефективна дегельмінтизація і нормалізація травлення

Не має ніякого сенсу лікувати захворювання шкіри, якщо травний тракт не е порядку. Якщо шлунково-кишковий тракт наведено е порядок, шкіру лікувати вже не доводиться - вона виліковується, як правило, сама.

5 Пробінорм - відновлення балансу кишкової мікрофлори, активна профілактика дисбактеріозу та його клінічних прояві.

У процесі життєдіяльності і адаптації людини до несприятливих факторів навколишнього середовища закономірно відбуваються зміни в системі «організм людини - нормальна мікрофлора». Тому порушення кишкової мікрофлори зустрічаються не тільки в абсолютної більшості хворих з патологією органів шлунково-кишкового тракту, але і при багатьох інших захворюваннях внутрішніх органів, систем і шкіри, що необхідно враховувати при виборі тактики комплексної терапії.

6 Біологічно активні комплекси компанії Артлайф

БАДи або збалансовані біологічно активні комплекси не потрапляють під дію фармакопейних статей, так як не є «готовими лікарськими формами», до яких фармакопея Росії висуває свої вимоги Відповідно до класифікації, препарати компанії Артлайф відносяться до «натуральному сировини рослинного і мінерального походження» і являють собою стандартизовані екстракти висушених, подрібнених лікарських рослин, продуктів рослинного і мінерального походження.

7 Токсфайтер люкс

Високоефективний натуральний Комплексний ентеросорбент на Основі харчових волокон з ферментами, екстракт лікувальніх трав, глістогіннім комплексом та пробіотікамі.

8 Фітосорбовіт

Мінералозберігаючий ентеросорбент нового покоління на основі високоякісного цитрусового пектину, рослинної клітковини і екстрактів лікувальних трав. Володіючи всіма позитивними властивостями ентеросорбентів фітопрепарати на основі пектинів мають суттєву перевагу. Включається в тому, що їх можна застосовувати з профілактичний лікувальними цілями щодо великої кількості захворювань і патологічних станів протягом тривалого часу.

9 Холегон

Натуральний глистогінний, протизапальний, детоксикаційний комплекс. Експериментальні та клінічні дослідження протівоопісторхозной активності показали, що екстракт кори осики має надійної та високої опісторхоцідностью, порівнянної з активністю празиквантелу. Дослідження на алпергенность і токсичність виявили відсутність аллергизирующих властивостей препарату і його мінімальну токсичність.

10 Здоров'я з компанією Артлайф

Ліки людина приймає, коли він хворий, щоб одужати. Вітаміни та мінеральні речовини людина повинна отримувати в оптимальних кількостях постійно, щоб не захворіти. Найпростіший для споживача шлях подолання дефіциту найважливіших для здоров'я компонентів харчування - вживання БАД, швидко заповнюють нестачу в добовому раціоні тих чи інших елементів їжі, наприклад вітамінів, мінеральних компонентів і т.д.
Б.П. Суханов, ГУ НДІ харчування РАМН, доктор біологічних наук

11 Компанія Артлайф нагороди та дипломи

Сьогодні на світовому лікарському ринку кожен третій лікувальний препарат є препаратом рослинного (натурального) походження. Це і зрозуміло-при раціональному поєднанні лікарських рослин терапевтичні можливості їх застосування значно розширюються. Не викликає сумнівів доцільність застосування вітамінно-мінеральних комплексів і екстрактів лікарських рослин при первинній профілактиці ряду захворювань, що підтримує, постійної або курсової терапії при лікуванні хронічних хворих, для раціоналізації літанія різних груп населення.

12 Програма Healt&Body control

 

Комплексне багаторівневе фізіологічне рішення проблеми порушення обміну речовин і надмірної ваги. Шлях до ідеальної фігури лежить через відновлення глибинних обмінних процесів, і лише в цьому випадку він приводить до гармонійного поєднання здоров'я і краси, яке забезпечує впевненість у тому, що ваша вага та здоров'я - під контролем!

 

13 Грін стар

Натуральний загальнозміцнюючий та антиоксидантний комплекс на основі екстрактів лікувальних трав, водоростей, продуктів бджільництва та пробіотиків.

14 Оздоровча лінія біологічно активних комплексів Діскавері

Проблема загального дефіциту вітамінів і мінералів в наш час стоїть вкрай гостро. Бачачи ці проблеми, фахівці Міністерства охорони здоров'я та Інституту харчування РАМН настійно реко. Мендусь вводити в раціон додаткову кількість вітамінів і мікроелементів в дозі, яка дорівнює половині добової потреби, припускаючи, що залишилася половину ми отримаємо з їжі.

15 Діскавері сила

Сучасна людина навіть теоретично не може отримати всі необхідні для підтримки здоров'я речовини зі звичайного раціону. Сьогодні просто неможливо зберегти здоров'я без застосування БАД. І краще не відкладати це на майбутнє. Звичайно, це слід робити на підставі сучасних науково-медичних знань і технологій.

16 Діскавері чарівність

В Ваших руках комплекс, позволяющий реализовать сокровенную мечту - объединить красоту, молодость и здоровье. Он призван обеспечить женский организм, с учетом физиологических потребностей, яизненноважными натуральными веществами, поддерживать нормальное функционирование эндокринных желез, улучшать состояние кожных покровов и внешний вид, препятствовать развитию остеопороза и болезней цивилизации.

17 Діскавері відмінник

Постійне забезпечення всіма незамінними харчовими речовинами в кількостях, що відповідають фізіологічним потребам зростаючого організму, - необхідна умова успішного становлення, ефективного функціонування, життєздатності, своєчасного самооновлення і збереження всіх структур організму.

18 Лецитин високої якості

Лецитин (суміш фосфоліпідів) відноситься до групи найважливіших компонентів харчування, дефіцит якого є серйозною проблемою для здоров'я абсолютного числа населення.

19 Кальцимакс

Збалансована лікувально-профілактична формула для оптимального засвоєння, відновлення і підтримання нормального рівня кальцію та інших мікроелементів в організмі, підтримку мінерального обміну.

20 АСЕвіт

Комплексна природний захист від руйнівних впливів факторів навколишнього середовища та ендогенних шлаків підтримку якості активного життя і довготривала профілактика захворювань.

21 Ессенціал Ойл

Ессенціал Ойл з антиоксидантною комплексом є інноваційним кроком вперед в науковому, технологічному і клінічному аспектах: в одній формулі вдалося з'єднати чотири найважливіші для здоров'я речовини різної структури, які в комплексі володіють системним оздоровлюючим, захисним, взаємодоповнюючим і взаімопотенціірующім ефектом, здатні профілактувати, покращувати лікування та полегшувати протягом багатьох поширених захворювань і станів.

22 БУРДОК-С

Екстракт кореня лопуха містить у великій кількості фітостерини, ефірні олії, вітаміни групи В, вітамін Е, вітамін С, інсулін, а також мінерали (мідь, залізо, марганець, сірка, цинк та ін)

23 Біокомплекс Глюкосил

Стабілізація вуглеводно-жирового обміну, підтримка організму при діабеті.

24 Біокомплекс Ферродок

Комплексне загальнозміцнюючій протівоанемійное засіб.

25 Біокомплекс Авірол

Комплексна підтримка імунної системи і ефективна противірусний захист.

26 Біокомплекс Кларівіт

Профілактика та лікування алергічних захворювань і дисфункцій системи імунітету

27 Біокомплекс Котячий кіготь

Екстракт кори перуанської ліани деревовидної Uncaria tomensota з величезним лікувальним потенціалом.

28 Біокомплекс Супер Шилд

Унікальний за складом комплекс,  імуно коригуюча і захисна формула, що впливає на всі фази імунної відповіді.

29 Біокомплекс Івлаксін

Натуральне протизапальну, жарознижувальну та загальнозміцнюючий засіб

30 Біокомплекс Рудвітол

Поддержка иммунной системы и противоопухолевая защита

31 Біокомплекс Персифен

Антиоксидантний комплекс з протипухлинною активністю.

ВВЕРХ