Токсфайтер люкс

токсфайтер артлайф

Застосування ентеросорбентів обгрунтовано при лікуванні та профілактиці практично будь-якого гострого та хронічного захворювання, оскільки ця допомогою створюються оптимальні умови життєдіяльності клітин, значно збільшуються опірність організму хворобам та ефективність їх лікування специфічними хіміопрепаратами або іншими БАДами.

ОСНОВНІ терапевтичний ефект і МЕХАНІЗМИ ДІЇ:
• сорбція (зв'язування) і елімінація (виведення) екзогенних і ендогенних токсичних продуктів, шлаків, активація роботи видільних органів (клітинна і органна чистка жовчного міхура, кишечника, печінки, нирок, лімфатичної системи тощо);
• глистогінний, протизапальну, антимікробну і антигрибковий дію.
• жовчогінний, сечогінний, антисептичний афект.
• корекція кишкової мікрофлори та місцевого імунітету, нормалі ¬ зація секреції, перистальтики і моторики кишечника.
• сприяє зміцненню імунітету, поліпшенню функціональних властивостей і форменого складу клітин крові;
• антиоксидантний захист клітинних мембран від руйнування затримка росту пухлинних клітин;
• нормалізація обміну речовин, оздоровлення організму, попередження раннього старіння.

В останні роки широке поширення одержали сорбційні методи детоксикації внутрішнього середовища організму, що відрізняються високою лікувальною ефективністю, відносної простотою і доступністю.

Ентеросорбція - метод, заснований на зв'язуванні та виведенні з шлунково-кишкового тракту і з організму а ціпом з лікувальному або профілактичною метою ендогенних або екзогенних шкідливих речовин (токсинів). надмолекулярних структур та залишків клітин, - відіграє важливу роль не тільки в терапевтичній практиці, але також на етапах профілактики, реабілітації, в умовах санаторно-курортного лікування тощо Результати досліджень показали, що ентеросорбція. будучи одним з оптимальних методів очищення (детоксикації). метаболічної і гучної корекції. здатна пролонгувати і посилювати дію інших способів лікування, уповільнювати прогресував хронічних захворювань. Як показали вчені провідного в країні НДІ клінічної та експериментальної лімфології СО РАМН, необхідність застосування в клінічній практиці методу сорбції (детоксикації) за допомогою натуральних сорбентів в якості лімфотропної терапії (лімфосанаціі) в даний час не викликає сумнівів.

ТОКСФАЙТЕР-ЛЮКС - принципово новий тип сорбенту.

У ньому використовуються натуральні (рослинні) складові, що зберігають в організмі життєво важливі компоненти харчування. Довгий час харчові волокна (клітковина) вважалися непотрібним баластом, від яких технологи намагалися звільнити продукти для підвищення їх харчової цінності. В даний час достовірно встановлено, що дефіцит клітковини в їжі є істотним фактором ризику таких захворювань, як рак молочної залози і кишечника, атеросклероз, гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, ожиріння, варикозне розширення і тромбоз вен кишечника і нижніх кінцівок. геморой, жовчнокам'яна хвороба, синдром подразненої товстої кишки, гипомоторная дискінезія товстої кишки з синдромом запорів, грижа стравохідного отвору діафрагми, дивертикулез та ін Повсякденне раціон практично здорової людини повинен містити близько 25-30 г клітковини, в лікувальних цілях її кількість в дієті підвищується до 40-50 г на день.

Токсфайтер-люкс, разом з рослинною клітковиною, водоростями і екстрактами лікувальних трав, посилено натуральним і нешкідливим глистогінним комплексом, збагачений пробіотиками (лактобактеріями) і універсальними ферментними системами, блокуючими процеси всмоктування недоперевареіних елементів їжі і попереджувальними розвиток гнильних процесів у кишечнику та харчової алергії. Завдяки спеціально підібраному і технологічно обробленому рослинному складу (молекулярному ситу) Токсфайтер ефективно зв'язує і виводить з організму токсичні продукти обміну, помітна антигени, імунні комплекси, радіонукліди, солі важких металів, шлаки, сприяє нормалізації складу кишкової мікрофлори. регулює перистальтику і нормалізує моторику кишечника. Екстракти численне! лікарських трав, що входять до складу препарату сприяють профіпактіке ожиріння, атеросклерозу, дисгормональних порушень, розвитку пухлин, підсилюють дезінтоксикаційну функцію печінки, нирок, лімфатичних вузлів, кишечника, відновлюючи та захищаючи при цьому пошкоджені слизові оболонки шлунково-кишкового тракту від канцерогенного впливу шлаків і патогенної флори . Препарат має також глистогінним ефектом він сприяє нетоксичним вигнання різних видів гельмінтів з кишечника, паралізуючи їх м'язовий апарат, у тому числі значно знижує ступінь інвазії опісторхісамі, лямбліями та іншими паразитами Завдяки спеціально підібраному комплексному складу Токсфайтер знайшов застосування в самих різних областях медицини.

ОСНОВНІ Показання до застосування:
• кишкові інфекції (дизентерія, сальмонельоз, коліінфекція. Харчова токсикоінфекція. Стафілококовий ентероколіт), глистні інвазії:
захворювання шлунково-кишкового тракту (хронічні гастрити, холецистити. Панкреатити, хронічні гепатити, цироз печінки, коліт).
• алергічні захворювання та їх прояви (харчова і лікарська алергія, кропив'янка, бронхіальна астма, аутоімунні захворювання. Резидуальні (залишкові) прояви паразитозів);
• кардіологія (початкові прояви порушень обміну лілідое, комплексна профілактика і терапія атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, стенокардії, кардіосклерозу, інфаркту міокарда, гіпертонічної хвороби);
• пульмонологія (комплексна терапія пневмоній, бронхітів бронхіальної астми, туберкульозу), простудні захворювання (ОРВІ. грип, ангіна N ін):
• порушення толерантності до глюкози, цукровий діабет, ожиріння, дерматологія (екзема, псоріаз, нейродерміт, ексудативно-катаральний діатез):
• гострі та хронічні захворювання нирок, хронічна ниркова недостатність:
• наркологія (алкоголізм, наркоманії, токсикоманії);
• хірургія (септичні стани, опіки, ранова інфекція післяопераційний період тощо);
• онкологія (інтоксикація при онкозахворюваннях, а також при проведенні променевої та хіміотерапії, а схемах комплексного протипухлинного лікування);
• несприятливе середовище проживання, шкідливі виробництва (свинець, солі важких металів, радіонукліди, нітрати, хімічні викиди, надмірна інсоляція);
• надлишкову вагу. зашлакованості організму, синдром хронічної втоми та імунної дисфункції.

"Мистецтво бути здоровим" Н. Жевачевський, Новосибірськ 2009

Коментарі

ВВЕРХ