Продукція Артлайф. Огляд.

1 Арголайф - огляд продукту

Арголайф - 0.05% розчин колоїдного срібла. Опис продукту, корисні властивості та рекомендації щодо застосування.

2 Атеролекс

Атеролекс сприяє поліпшенню функціонального стану судинної системи, знижує вираженість порушень обміну холестерину, підвищує інтенсивність мікроцеркуляціі крові.

3 Венатол

Огляд продукту Венатол. Завдяки збалансованому і науково-обгрунтованого поєднанню інгредієнтів комплекс «Венатол» володіє венотонізуючою і протизапальною дією, захищає капіляри, поліпшує мікроциркуляцію, зменшує розтяжність, травмуванню судин і застій крові, знижує проникність капілярів і збільшує їх еластичність, зменшує в'язкість крові.

4 Глазорол

Комплекс Глазорол - це багатофункціональна композиція з рослинних речовин, амінокислот, мікроелементів і вітамінів. Біоактивні комплекс «Глазорол» покращує гостроту зору, позитивно впливає на живлення ока, допомагає підвищити стійкість очей до підвищених навантажень.

5 Кисіль Вівсяний з подорожником

Корисні властивості вівсяного киселю помітили ще наші предки. Крім корисної основи вівсяний кисіль «Herbal Active» від компанії Артлайф містить в складі та інші важливі для здоров'я компоненти - екстракт подорожника, харчові волокна і вітаміни.

6 Ламінарин

Біологічно активний комплекс «ламінарин» служить для попередження серйозного дефіциту йоду, що приводить до важких змін психічного і фізичного здоров'я. Основу комплексу становить морська водорість ламінарія, яку можна назвати концентратом органічно зв'язаного йоду.

7 Пробінорм

Компанія Артлайф представляє новий біологічно активний комплекс «Пробінорм». Біологічно активний комплекс «Пробінорм» призначений для відновлення і підтримки мікрофлори кишечника. Спеціально підібрані в комплексі «Пробінорм» штами біфідо-і лактобактерій сприяють процесам ферментативного перетравлення їжі, стимулюють активність лімфоїдного апарату, синтез імуноглобулінів, беруть участь у виведенні токсинів і виробляють біологічно активні речовини, що регулюють багато функцій організму.

8 Рудвітол

Опис біологічно активної добавки Рудвітол. Будь-яке захворювання спричиняє збій в імунній системі організму. За останніми даними імунологів саме патологія імунної системи є однією з основних причин розвитку багатьох хвороб людини та їх ускладнень, серед яких вірусні та грибкові інфекції, післяопераційні інфекційні ускладнення, запальні захворювання шкіри, слизових оболонок, алергічні хвороби, деякі злоякісні новоутворення, аутоімунні захворювання, хвороби ендокринної системи та багато інших.

9 Фітосорбовіт, Токсфайтер люкс

Дізнайтеся про те що необхідно враховувати, вибираючи засіб для детоксикації організму. Використання ентеросорбентів, ймовірно, один з найдавніших методів лікування, що відносяться до еферентної терапії. Прийом ентеросорбентів покращує самопочуття при всіх захворюваннях, що супроводжуються слабкістю, лихоманкою, нудотою, діареєю, загальним нездужанням.

10 Івлаксін

Інфекційні захворювання давно відомі людині. На початку ХХ ці хвороби були основною причиною смертності: наприклад, в США перше місце в структурі смертності займали грип і пневмонія, а інші інфекції тримали четверту позицію. Незважаючи на розвиток медичних наук, сучасне суспільство все ще не може виключити інфекції з причин смертності. Комплекс «Івлаксін» від компанії Арлайф має протизапальну, жарознижувальну, болезаспокійливу дію ...

11 Хепар формула

Роль печінки в життєзабезпеченні життєдіяльності неможливо переоцінити. Вони бере участь у вуглеводному, жировому, білковому, водно-мінеральному, пігментному, вітамінному, гормональному обмінах речовин. Це означає, що всі названі речовини проходять через печінку в ході перетворень у нашому організмі. Крім того, печінка називають найбільшою травної залозою.

12 Формула чоловіка

Більшість факторів, що підривають здоров'я організму і провокують виникнення ряду важких хронічних захворювань, є загальними для всіх і не залежать від статевої ознаки. Неповноцінне харчування, дефіцит основних мікроелементів, схильність адитивним звичкам, таким, як куріння і зловживання алкоголем, гіподинамія є однаково шкідливими, як для чоловіків, так і для жінок.

13 Формула жінки

Жінка - це втілення краси, любові, і разом з тим - сили, мудрості, сталості. Найбільш великі вчинки здійснювалися в ім'я жінки. Мама - перше слово людини - теж звернено до жінки.
Жінки відрізняються високою адаптивною здатністю організму, який більш стійкий до впливу зовнішніх чинників, ніж чоловічий. Разом з тим, і в жіночому організмі бувають проблемні періоди.

14 Нейростабіл

Сьогодні у слова «стрес» з'явилося нове значення: так називається незапланована «струс організму», про наслідки якої відоме не тільки керівнику, політику або бізнесмену, але і домогосподаркам. У найбільш загальному сенсі для організму стресом є підвищені зусилля, надмірне стомлення, біль, страх, а також необхідність зосередитися. Стресом для організму є різке зауваження, висловлене публічно, втрата крові або навіть несподіваний величезний успіх, що веде до необхідності поламати традиційний життєвий уклад. Комплекс «Нейростабіл» створений з метою підвищити стійкість до стресу.

15 Меморі райс

Стрес, гіподинамія, неправильне харчування, гіпоксія, хронічні захворювання, зниження імунітету гнітюче діють на кору головного мозку, яка надзвичайно чутлива до будь-яких несприятливих факторів. Комплекс Меморі Райс створений з метою надання трофічної підтримки розумовою процесам ...

16 Гастрокалм

Гастрокалм - комплекс від Компанії Артлайф, створений з метою попередити розвиток, а також підвищити ефективність лікування запалення і виразкової хвороби в ШКТ, попередити їх рецидиви. Комплекс Гастрокалм сприяє поліпшенню функціонального стану шлунково-кишкового тракту.

17 Джойнт флекс

Опис комплексу Джойнт Флекс. Поєднання хондропротекторів з протизапальними рослинними субстанціями забезпечує не тільки профілактичний ефект, але і допомагає зменшити інтенсивність і виразність хронічного запалення в суглобі.

18 Глюкосил

Опис комплексу Глюкосил. Комплекс Глюкосил Компанії Артлайф створений з метою оптимізації рівня глюкози в крові і нормалізації вуглеводно-жирового обміну, а також відновлення та підтримки функціональної активності клітин підшлункової залози.

19 Елітні біологічно активні комплекси Артлайф

Огляд елітних біокомплексів Арт Лайф. Найефективніші ліки, найякісніші продукти харчування сьогодні створюються на основі біо-і нанотехнологічних підходів, незважаючи на те, що високотехнологічні процеси - одні з найдорожчих у сучасному виробництві. Продукти Елітної Серії знаменують собою абсолютно новий підхід до прийому біодобавок.

20 Симптом-гелі

Є стани організму, які не поєднуються з нормальною професійною діяльністю, вони вибивають зі звичного ритму життя. Якщо вчасно не вжити заходів протидії, такі стани здатні спровокувати серйозне захворювання. Часом для того, щоб взяти ситуацію під контроль, треба дочекатися допомоги. Симптом-гелі - допомога, яку не треба чекати довго.

21 Функціональна косметика компанії Арт Лайф

Огляд косметичних продуктів компанії Арт Лайф. Сьогодні до вирішення проблем збереження здоров'я і підтримки гарного зовнішнього вигляду застосовують комплексний підхід. Протягом останніх років компанія Артлайф успішно реалізує концепцію, яку можна сформулювати як Beauty Inside - краса зсередини і зовні, що відображає комплексний підхід.

22 Крем для шкіри навколо очей Functional Cosmetics

Що моментально видає нашу втому, настрій і напруженість? Звичайно, наші очі ... Компанією Артлайф був розроблений Крем для шкіри навколо очей лінії Functional Cosmetics.

23 Гастрогель і Седагель

Можливості Гастрігеля і Седагеля в комплексній терапії виразкової хвороби шлунка. Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки - це класичне кислотозалежних захворювань. Наріжним каменем його успішної терапії є активне антисекреторное медикаментозне лікування. Застосування великої кількості фармпрепаратів, які найчастіше незважаючи безпосереднього терапевтичної дії надають ряд побічних ефектів, змушує лікаря призначати додаткові кошти медикаментозної корекції.

24 ПЕРСИФЕН

Грунтуючись на старовинних рецептах східної медицини і завдяки сучасній біотехнології, фахівцями компанії Артлайф розроблений унікальний препарат Персифен.

ВВЕРХ