Формула жінки

Формула жінки

Жінка - це втілення краси, любові, і разом з тим - сили, мудрості, сталості. Найбільш великі вчинки здійснювалися в ім'я жінки. Мама - перше слово людини - теж звернено до жінки.

Жінки відрізняються високою адаптивною здатністю організму, який більш стійкий до впливу зовнішніх чинників, ніж чоловічий. Разом з тим, і в жіночому організмі бувають проблемні періоди.

У кожної жінки бували випадки раптово накочує сонливості, або навпаки дратівливості. Хоча б раз у житті настрій змінювалося в одну мить, і ось ніби на тлі повного спокою так і хотілося поплакати. А головні болі! Тупі і виснажливі або гострі періодичні, вони не тільки доставляють неприємності самій жінці, але іноді і рикошетом потрапляють в її близьких!

Описані стану хоча б раз відчували і жінки, чий вік наближався до клімактеричного, і зовсім юні школярки. Перші пов'язували це з йде молодістю, а другі - з наближенням критичними днями.

Кожна була по-своєму права. Однак провиною всьому не вік, а коливання рівня гормонів в жіночому організмі, які і відбуваються в описані періоди життя жінки.

Рівень жіночих статевих гормонів, естрогенів, визначає безліч функцій організму: від настрою і загального стан жінок, до міцності кісткової тканини, напруги стінок судин, артеріального тиску, об'єму рідини, що циркулює в організмі. Естрогени, діючи у вкрай малих кількостях, досить відчутно впливають на стан всіх органів і систем жінки.

Є дані, що тим жінкам, у кого гормональний дисбаланс в юності проявлявся передменструальний синдром, в зрілості, швидше за все, не уникнути зустрічі з клімактеричним. Найчастіше жінки скаржаться, характерні як для передменструального, так і клімактеричного синдромів: дратівливість, підвищена чутливість, больові відчуття.

Якщо такі симптоми виявляються у дівчат і жінок дітородного віку під час другої фази менструального циклу, то вони обумовлені недостатнім вмістом в організмі прогестерону та підвищеною на цьому тлі чутливістю до дії наявних в організмі естрогенів. Ці гормони підвищують інтенсивність відповіді на стрес. І ось вже дратує гучний звук, яскраве світло, і від будь незначної причини хочеться образитися і плакати.

Якщо такій жінці за 10-14 днів до передбачуваної менструації призначити біоактивні комплекс «Формула жінки», то що містяться в ньому молекули фітоестрогенів «обдурять» ендокринну систему, створять для неї ілюзію підвищення власних естрогенів, і організм почне виробляти необхідну йому в цю фазу циклу прогестерон . Нормалізація його рівня - це гарантія відсутності ПМС, замість якого в житті буде повноцінне спілкування з колегами та друзями в будь-який день жіночого циклу.

В організмі жінки похилого віку різко зменшує рівень естрогенів. На цьому тлі судини вже гірше захищені від холестерину, кісткова такни менш міцно утримує кальцій, порушується баланс збудження і гальмування нервової системи, з'являється дратівливість і різка зміна настрою.

Біоактивні комплекс «Формула жінки», що містить фітоестрогени, здатний захистити жінку від всіх перерахованих неприємностей зрілого віку, з тією ж надійністю, з якою підтримує її рівновагу дівчат і молодих жінок. Відбувається це завдяки фітоестрогенів.

Фітоестрогени схожі на жіночі естрогени організму за своєю хімічною структурою. Тому, коли природний рівень власних гормонів знижений, що надходять ззовні молекули рослинного походження стимулюють рецептори в тканинах, «обманюючи» їх і викликаючи відповідну реакцію.

Тканини відповідають на стимул фітоестрогенами так, як на звичайні гормони. Тобто, рівень холестерину падає, кісткова тканина міцно утримує необхідний кальцій, а судини зберігають свій звичайний тонус і артеріальний тиск не підвищується. Відбувається нормалізація порушених функцій. І ніякої дратівливості, тому що фітоестрогени вирівнюють баланс збудження і гальмування в ЦНС, позитивно впливають на настрій, покращують загальне самопочуття.

 Що ж робить біоактивні комплекс «Формула жінки» компанії Артлайф ідеально збалансованим для жінок будь-якого віку? Науково обгрунтований склад рецептури, в якому інгредієнти об'єднані дією і доповнюючи один одного надають регуляторний ефект.

Інгредієнти природного походження

Дія

Рослинні фітоестрогени (хміль, люцерна, репяшок, дудник китайський, Даміана) і Маточкин молочко

Підтримують природний гормональний баланс, регулюють менструальний цикл. Розширюючи судини, знижують біль, спазми і судоми, пов'язані з передменструальним синдромом. Здійснюють профілактику остеопорозу.

Лимонник, женьшень, гінкго білоба

Тонізують організм, покращують мікроциркуляцію

терен кучерявий 

Поліпшує жовчоутворення і травлення

Бромелайн

Розщеплює білки, зменшує запалення 

Часник сублімований, перець кайєнський

Покращують кровообіг, зменшують рівень холестерин

Мікроелементи

Дія

Магній, калій, залізо, кремній, хром, йод, цинк, марганець

Підтримують іонну рівновагу, перешкоджають накопиченню надлишку води в організмі, здійснюють профілактику анемії, порушень обміну речовин, остепороз

Антиоксиданти

Дія

вітаміни С, А, Е, селен, біофлованоїди

Перешкоджають руйнування клітин під дією вільних радикалів, зміцнюють судини, покращують стан шкіри і слизових, сприяють епітелізації 

Вітаміни та подібні до них речовини

Дія

групи В (В1, В2, В5, В6, В3, В9, В12, Н) і параамінобензойна кислота

Покращують функціонування ЦНС, проведення по нервовому волокну, стан мікрофлори. Сприяють оздоровленню шкіри і волосся, беруть участь у профілактиці анемії

Вітамін D

Покращує засвоєння кальцію, збільшує щільність кісткової тканини.

Гаммаліноленовая кислота, октакозанол Фосфоліпіди: інозитол, холін, лецитин 

Живлять ЦНС, сприяють відновленню клітинних мембран, покращують якість жовчі, зменшують рівень холестерину

Амінокислоти

Дія

L-метіонин, L-цистеїн, 

Беруть участь в біосинтезі білка

 Ефективність біоактивного комплексу «Формула жінки» в поліпшенні функціонального стану жіночого організму, у тому числі при наявності передменструального та клімактеричного синдромів, доведена клінічно.

В апробації (керівник Бєлобородова Е.І.) активного комплексу взяли участь 108 жінок з передменструальним і клімактеричним синдромами, причому 54 з них брали біоактивні комплекс «Формула жінки» в поєднанні з базисною терапією, а решта склали групу контролю і приймали тільки лікарську терапію. Результати дослідження показали, що комплекс «Формула жінки» сприяє зменшенню вираженості захворювання, судячи з динаміки його симптомів.

Такі симптоми, як стомлюваність і слабкість характери як для передменструального стану, так і для загального стану здоров'я жінки, яка переживає менопаузу. Комплекс «Формула жінки» дозволяє знизити вираженість цих симптомів в 2 рази в порівнянні з контрольними показниками.
 

            Формула жінки 

 Багато жінок прагнуть підтримувати оптимальну вагу, проте часто в стані нездужання немає бажання приймати їжу. При цьому, відомо, що апетит - це ознака нормального стану організму. У дослідженні комплексу «Формула жінки» була виявлена ​​його здатність до нормалізації апетиту, причому нормалізація відбувалася ефективніше, ніж у групі контролю, де терапія передменструального та клімактеричного синдромів була традиційною.

 Формула жінки 

Головний біль може мати безліч причин, жінки в критичні періоди життя досить часто пред'являють скаргу на цей симптом. Системний вплив комплексу «Формула жінки» на організм проявлялося в тому, що скарги на головний біль після курсового прийому комплексу пред'являлися істотно рідше, ніж у групі контролю.

 Формула жінки

Подібна динаміка була характерна і для мігренеподібних головних болів. Їх частота на тлі курсового прийому комплексу «Формула жінки» знижувалася з 20% до 2%, тоді як в контрольній групі відбулося зменшення частоти скарг на цей симптом тільки в 2 рази, частота його виявлення зменшилася з 18% до 9%.

 Формула жінки 

Незважаючи на складність механізму підвищення тиску у жінок в критичні періоди життя, комплекс «Формула жінки» ефективно допомагає впоратися з цим симптомом жінкам будь-якого віку. На тлі курсового прийому комплексу тиск частота реєстрації підвищеного артеріального тиску зменшувалася більше, ніж у 4 рази, тоді як на тлі традиційного терапевтичного підходу тільки в 1,6 рази.

 Формула жінки

У певні періоди життя деяке зниження лібідо виглядає природно, однак, не варто чекати, коли факт зменшення статевого потягу позначиться негативно на відносинах з близькою людиною, і як наслідок цього, спричинить дисбаланс всього звичного укладу життя. У випадку, коли зменшення статевого потягу заважає відчувати себе повноцінною і здоровою, ефективну підтримку надавав комплекс «Формула жінки». Частота скарг на зниження лібідо знижувалася з 40% до 9, тоді як в контрольній групі показник практично не змінювався.

 Формула жінки

Перераховані вище факти багато в чому пояснюють здатність комплексу «Формула жінки» покращувати емоційний стан, про що можна судити за результатами тесту Спілберга на реактивну тривожність (рис. 1).

Формула жінки

Результати тесту Спілберга на реактивну тривожність у обстежених жінок

Відновлення емоційного фону до норми під впливом комплексу «Формула жінки» благотворно позначається на роботі внутрішніх органів, про що свідчать результати тесту на визначення вегетативних порушень (рис. 2)
 

 Формула жінки

 Результати тесту на визначення вегетативних порушень у обстежених жінок

Таким чином, комплекс «Формула жінки» компанії Арт лайф - це збалансована фітокомпозиція, покликана створити міцний фундамент для жіночого здоров'я в будь-якому віці. Він допоможе впоратися з критичними днями, запобігти небажані симптоми зрілого періоду, допоможе домогтися збалансованого рівня гормонів в організмі жінки. А це значить, допоможе жінці відчути себе по-справжньому здоровою, і тоді вона зможе домогтися успіху, в чому забажає - будь то радість материнства або бурхливий кар'єрний зріст!

Показання:
· Покращення синтезу жіночих статевих гормонів
· Збереження балансу жіночих статевих гормонів
· Передменструальний синдром
· Клімактеричний синдром
· Сухість шкіри, ламкість волосся і нігтів
· профілактика запалень жіночої статевої сфери

Коментарі

ВВЕРХ