Нейростабіл

Канадський вчений Ганс Сельє (1936-1979 р.р.), вперше виявив, що у відповідь на дію різних за якістю, але сильних руйнівних подразників в організмі розвивається один і той же комплекс змін. Цю першу адаптаційну реакцію він назвав стрес. Всі впливають на нас фактори втручаються в нормальний стан організму, в тій чи іншій мірі порушуючи або хоча б змінюючи його. Виникає потреба в пристосувальних реакціях, щоб відновити стан норми у всьому організмі.

Сьогодні у слова «стрес» з'явилося нове значення: так називається незапланована «струс організму», про наслідки якої відоме не тільки керівнику, політику або бізнесмену, але і домогосподаркам. У найбільш загальному сенсі для організму стресом є підвищені зусилля, надмірне стомлення, біль, страх, а також необхідність зосередитися. Стресом для організму є різке зауваження, висловлене публічно, втрата крові або навіть несподіваний величезний успіх, що веде до необхідності поламати традиційний життєвий уклад.

Комплекс змін, що відбуваються в організмі на тлі стресу, є його фізіологічною реакцією на зовнішнє роздратування. Під час стресу в організм залозами внутрішньої секреції викидається ряд біологічно активних речовин, гормонів і медіаторів. Зокрема, наднирковими вивільняються адреналін і кортизол. Під їх впливом швидше відбувається розщеплення глюкози, м'язи, в тому числі серцева, отримують більше енергії, частішає дихання, збільшується доступ кисню. Все вищеперелічене розширює резерви можливостей організму і дозволяє зробити щось таке, чого ніколи б не зробила людина в стані спокою.

Виходить, стрес - це добре? Коли людині загрожує небезпека, або від нього потрібна максимальна мобілізація, так званий гострий стрес, дійсно, в чомусь навіть корисний. Але! В ДУЖЕ обмежених кількостях! Тому, що навіть коли ситуація перестає бути критичною і дія стресового фактора зникає, в організмі ще деякий час продовжується вироблення адреналіну і кортизолу. І якщо не дати організму перепочинку, відбудеться накопичення концентрації цих молекул стресу, а також збільшення тривалості їх біологічних ефектів. Це може привести до зриву роботи організму, тому що у будь-який живий системи є межа витривалості.

Якщо дія стресу факторів відбувається регулярно, то стрес стає хронічним. І тут вже не далеко до розвитку серйозних захворювань. Не випадково коріння гіпертонічної хвороби, виразкової хвороби шлунка, дисфункцій серцево-судинної і травної систем, порушень репродуктивної функції та багатьох інших патологічних станів лежать в зоні стресу. Низька стійкість до нього є фактором, що провокує багатьох хронічні захворювання.

Нейростабіл

Комплекс «Нейростабіл» компанії Арт лайф створений з метою підвищити стійкість до стресу.

Його збалансована рецептура, що дозволяє внести комплекс стрес-протективний інгредієнтів в раціон будь-якої людини, забезпечує ефективну підтримку роботі ЦНС.

Слайд 8-9 - за таблицею. Склад та дія комплексу «Нейростабіл»

Інгредієнт 

Дія

Рослинного походження:
Пустирник, Хміль (шишки),
Материнка, Півонія (корінь), Кипрей

М'яка заспокійлива,
болезаспокійлива, що розслабляє.
Додатково: протизапальну, помірне бактерицидну

Амінокислоти і мінерали:
L-глутамінова кислота, Магній, Калій

Зміцнення ЦНС і підтримка її функціонування

Вітаміни

 

С, А, Е

Антиоксидантна, протизапальна, загоює

Вітамін РР, Біотин, Вітамін В1, Вітамін В6, Вітамін В2, Д-пантотенат кальцію

Регуляція обміну жирів, білків, вуглеводів. Підтримка нормальної структури нервів. 

Фолієва кислота, Вітамін В12

Антигіпоксичну, нормалізація структури та функції периферичних нервів

Вітамін Д3

Нормалізація обміну, забезпечення її повноцінного засвоєння

Ефективність підвищення організму до стресу під впливом комплексу «Нейростабіл» забезпечується наявністю у складі глутамінової кислоти, яка є необхідною учасником синтезу ацетилхоліну в організмі, забезпечує контроль над рівновагою збудження - гальмування в ЦНС, а значить, попереджає від необгрунтовано виражених біологічних реакцій на стрес (крик , плач, відчай), рятує від негативних емоцій.

Перевагою релаксації організму під впливом натуральних рослинних інгредієнтів комплексу «Нейростабіл» є їх м'яку заспокійливу дію, не порушує природних біоритмів людини. Організму легко виходить зі стану збудження і перевантажень, а міцний глибокий сон змінюється пробудженням без стресу, але з радістю від наступаючого нового дня. Потужна вітамінно-мінеральна композиція цього комплексу виробляє необхідну підтримку організму протягом дня, оберігаючи його від перевтоми і виснаження.

Ефективність комплексу доведена в клінічних умовах на прикладі позитивного впливу на непоширення захворювань, що мають «стресорні коріння»: виразкової хвороби шлунка та гіпертонічної хвороби. У дослідженні 1 серії, де оцінювалася ефективність комплексу «Нейростабіл» в поєднаної терапії загострення виразкової хвороби шлунка та 12-палої кишки, взяли участь 102 добровольця, 52 людини з них отримували традиційну терапію і склали контрольну групу, решті 50 в терапію було включено комплекс « Нейростабіл ».

Включення біоактивного комплексу в схему лікування дозволило достовірно скоротити терміни больового і диспептичного синдромів а також терміни рубцювання виразок шлунка та ДПК (рис. 2).

Нейростабіл

Рис.1. Терміни купірування больового і диспепсичного синдромів, а також терміни рубцювання виразок шлунка і ДПК

Тобто стабілізація стану ЦНС, зменшення вираженості реакції на подразнення сприяли прискоренню відновлення цілісності слизової шлунково-кишкового тракту та нормалізації процесів травлення.

Нейростабіл

Рис.2. Терміни рубцювання виразкових уражень шлунка та дванадцятипалої кишки.

З хворих, які отримували лікування з приводу виразкової хвороби, була виділена група пацієнтів з гіпертонічною хворобою I стадії. Застосування комплексу «Нейростабіл» компанії Артлайф дозволило покращити їх стан, що підтверджувалося зниженням вираженості симптомів захворювання: Крім того, у 40% пацієнтів, що приймали комплекс «Нейростабіл» вдалося добитися зниження артеріального тиску, тоді як на тлі терапії, застосовуваної в контрольній групі, позитивна динаміка захворювання спостерігалася тільки в 31% випадків.

У групі, яка приймала «Нейростабіл», швидкість динаміки регресу симптомів гіпертонічної хвороби була вищою, ніж у групі, яка приймала стандартну схему терапії.

 Нейростабіл

Рис.3. Динаміка сімптомів гіпертонічної хвороби в групах добровольців.

Отже, Враховуючи дані, Отримані при аналізі ефектівності комплексу «Нейростабіл» у пацієнтів Із захворюваннямі, які мают стресовості походження кому можна порекомендуваті йо прийом? Тім, хто скаржилася на поганий настрій, підвіщену дратівлівість, нестійкість емоцій, плаксівість, а кож при Наступний станах (рекомендація: дівіться на слайд, захворювання не обов'язково промовляті).

Комплекс «Нейростабіл» допомагає відновіті и зберегтись баланс збудження и гальмування в ЦНС, Що є запорукою стійкості до будь-Якого стресовості фактору. ВІН забезпечує надійне підкріплення РЕСУРСІВ організму, перетворюючі будь-який стрес з руйнівної механізму щоб Всього Лише пристосувальних реакцію організму у Відповідь на подразника!

Коментарі

ВВЕРХ