Результати застосування БАД компанії Арт лайф різнімі лікарями

1 Застосування БАД Арт лайф в гастроентерології

Метою нашої роботи було вивчення клінічної ефективності біологічно активних добавок до їжі фірми (БАД) АЦІДОБАК, ГАСТРОКАЛМ, БІФІДОБАК (виробництво компанії АРТ ЛАЙФ).

2 Результати клінічної апробації біологічно активного комплексу елітної серії «Енергіа»

Комплекс «Енергіа» компанії Артлайф завоював велику популярність серед споживачів завдяки тому, що допомагає легко переносити фізичну і розумову навантаження, дає сили жити повним, яскравим,  насиченим життям.

3 Досвід застосування БАД Арт лайф в лікування хворих на виразкову хворобу

Виразкова хвороба - хронічне рецидивуюче захворювання, схильне до прогресування, із залученням до патологічного процесу, поряд зі шлунком і дванадцятипалої кишки, інших органів і системи травлення, розвитку ускладнень, що загрожують життю хворого.

4 Лікування хворих з виразковою хворобою дванадцятипалої кишки з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ

Медичний центр корекції харчування, м. Красноярськ.
Виразкова хвороба - хронічне рецидивуюче захворювання, схильне до прогресування, із залученням до патологічного процесу, поряд зі шлунком і дванадцятипалої кишки, інших органів і системи травлення, розвитку ускладнень, що загрожують життю хворого.

5 Лікування дисбактеріозу кишечника у хворих з виразковою хворобою з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ

Дисбактеріоз кишечника, що виникає у 80-92% хворих на виразкову хворобу, значно посилюється при проведенні противобактериальной терапії з метою ерадикації Helicobacter pylori.

6 Комплексне лікування виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ

Проблема виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки - одна з центральних у сучасній гастроентерології, т.к. дане захворювання відноситься до числа широко розповсюджених, вражаючих молодих людей найбільш працездатного віку.

7 Гострі кишкові інфекції та біодобавки АРТ ЛАЙФ

Нами були вивчені клініко-імунологічні показники при призначенні біодобавок (БАД) компанії Артлайф 28 хворим з гострими кишковими інфекціями (дизентерія, сальмонельоз та ін.)

8 Амбулаторне лікування проктологічних больнихс використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ

Біологічно активні добавки в різних областях хірургії з профілактичною і лікувальною метою, а також для реабілітації в післяопераційному періоді, після хіміо-і променевої терапії в онкології стали застосовуватися порівняно недавно, але вже довели свою незаперечну перевагу в порівнянні з багатьма медичними препаратами.

9 Досвід застосування препаратів компанії Арт Лайф в комплексному лікуванні глистове-паразитарної інвазії.

Витяги з доповіді на медичній конференції (Москва 2005р).
Сьогодні вважається доведеним факт, що близько 80% онкозахворювань є наслідками несвоєчасно діагностованою і нелікованою інвазії.
Актуальність проблеми зростає і внаслідок того, що паразити досить значно обтяжують.

10 Комплексне лікування гельмінтозів і протозойних інфекцій з застосуванням біологічно активних добавок компанії «АРТ ЛАЙФ».

Гельмінтози - найпоширеніші хвороби в усьому світі. У Росії останнім часом відзначається чітка тенденція до зростання захворюваності. Особливе місце серед паразитарних захворювань займає опісторхоз, який щороку вражає понад 80 тисяч осіб.

11 Досвід використання БАД ХОЛЕГОН фірми АРТ ЛАЙФ і комплексної терапії опісторхозу.

Опісторхоз - це природно-вогнищевий біогельмінтози, поширений в районах великих річок Сибіру - Об-іртишських басейні, Новосибірської області, Омську, Томську. Тюмені; в Красноярському краї - це, в основному, басейн річки Чулим (Ачинський р-н). У 1999 році в м. Красноярську зареєстровано 597 випадків вперше виявленого опісторхозу (за даними міськСЕС).

12 Профілактика захворювань серцево-судинної системи з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ.

Серцево-судинні захворювання займають перше місце в структурі захворюваності і служать найчастішою причиною інвалідизації та смертності населення

13 Досвід застосування біологічно активної добавки ЛЕЦИТИН у стаціонарних хворих.

Протягом року більше 80 пацієнтам кардіологічного та неврологічного відділень академічної лікарні у складі комплексної терапії призначалася біодобавка (БАД) ЛЕЦИТИН компанії Артлайф.

14 Профілактика судинних порушень у хворих на цукровий діабет з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ.

У структурі ендокринних захворювань цукровий діабет (ЦД) становить до 70% випадків. . Характерним для нього є гіперглікемія і порушення всіх видів обміну речовин внаслідок абсолютної або відносної недостатності інсуліну.

15 Гіпертонічна хвороба і цукровий діабет - хвороби 21 століття.

Гіпертопіческая хвороба і цукровий діабет - одні з найпоширеніших захворювань, з якими часто доводиться стикатися у своїй практичній діяльності лікарів-терапевтів.

16 Терапія захворювань серцево-судинної системи з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ

З пацієнтів, що спостерігаються в мене, близько 70% становлять хворі із захворюваннями серцево-судинної системи (ІХС і гіпертонічна хвороба), тому зрозумілий інтерес до препаратів, корегують ліпідний обмін.

17 Комплексна терапія оклюзійних захворювань артерій нижніх кінцівок з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ.

Облітеруючі захворювання артерій, незважаючи на значні успіхи сучасної ангіохірург, займають провідне місце в структурі інвалідизації та летальності населення розвинених країн (Покровський А.В., 1980; Князєв М.Д., 1980)

18 Досвід застосування БАД АРТ ЛАЙФ в хірургічній практиці.

Завдяки різноманітності та багатому асортименту біологічно активні добавки (БАД) компанії АРТ ЛАЙФ широко застосовуються нами в хірургічній практиці. Майже дворічний досвід тісної співпраці дозволяє систематизувати наші знання щодо застосування препаратів з профілактичною та лікувальною метою у хворих хірургічного профілю.

19 Звіт про клінічні випробування антиварикозного комплексу фірми АРТ ЛАЙФ ВЕНАТОЛ.

Варикозна хвороба - широко поширене захворювання. Кожен п'ятий житель планети страждає цією недугою. Фактично, це бич людей працездатного віку.

20 Досвід застосування біологічно активної добавки фірми АРТ ЛАЙФ Меморі РАЙС

На базі Краснодарського крайового наркологічного диспансеру проведено апробацію біологічно активної добавки до їжі (БАД АРТ ЛАЙФ) Меморі РАЙС, яка містить екстракт гінкго білоба. В якості контролю було проведено дослідження понад 20 пацієнтів. З метою діагностики і призначення відповідного лікування, вони проходили комп'ютерне тестування у психолога, повторне обстеження призначалося через 20 днів після лікування.

21 Судинні захворювання мозку і біодобавки АРТ ЛАЙФ.

Судинні захворювання мозку є найважливішою не тільки медичної, а й соціальною проблемою в усіх економічно розвинених країнах світу.

22 Корекція стану хворих з розладами нервової та серцево-судинної системами з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ.

Під час застосування біологічно активної добавки до їжі НЕЙРОСТАБІЛ відзначалася її добра переносимість. Побічних явищ не спостерігалося. Відзначено виражений заспокійливий ефект, поліпшення настрою, купірування порушень сну (покращилися процес засинання та якість сну).

23 Застосування біологічно активних добавок АРТ ЛАЙФ в психоневрологічній практиці.

Досвід застосування БАД дозволяє з упевненістю говорити про те, що вони зайняли гідне місце в комплексному лікуванні психоневрологічних розладів.

24 Застосування біологічно активних добавок АРТ ЛАЙФ в неврології.

Найбільш частою причиною звернення до невролога є атеросклероз і його ускладнення: інсульт, хронічна судинна мозкова недостатність, ураження периферичних судин верхніх і нижніх кінцівок. Найчастіше ми лікуємо ускладнення атеросклерозу, а його причини залишаються.

25 Лікування хронічних дифузійних захворювань печінки з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ.

Зростання кількості хронічних дифузних захворювань печінки (ХДЗП) різної етіології (хронічний гепатит, жировий гепатоз, цироз печінки) і недостатня ефективність загальноприйнятих методів лікування стимулюють пошук нових, можливо, нестандартних методів лікування цих поширених захворювань.

26 Лікування хворих на вірусні гепатити із використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ.

При вірусних гепатитах, незалежно від їх етіології, відбуваються багато загальні патологічні процеси в організмі хворих.

27 Клінічна апробація БАД ГЕПАТОН 2

В останні роки стан здоров'я населення характеризується негативними тенденціями, що впливає на тривалість життя. Збільшення ряду захворювань обумовлено недостатнім споживанням харчових речовин (БАД)

28 Застосування біологічно активної добавки ГЛЮКОСІЛ фірми АРТ ЛАЙФ у хворих, що страждають на цукровий діабет.

Мета дослідження - оцінка ефективності біологічно активної добавки (БАД АРТ ЛАЙФ) ГЛЮКОСІЛ як засобу, що нормалізує рівень глюкози в крові. Завдання дослідження - вивчення впливу БАД АРТ ЛАЙФ ГЛЮКОСІЛ на функцію підшлункової залози, рівень глюкози крові і на загальну резистентність організму.

29 Застосування БАД фірми АРТ ЛАЙФ при цукровому діабеті та патології щитовидної залози.

Цукровий діабет є найгострішою медико-соціальною проблемою, що відноситься до пріоритетів національних систем охорони здоров'я практично всіх країн світу. В даний час в світі налічується близько 160 млн хворих на цукровий діабет. Кожні 15 років це число подвоюється, і до 2010 року, за прогнозами фахівців, досягне цифри 239,3 млн. У Росії цукровий діабет страждають близько 8 млн чоловік. У структурі ендокринних захворювань цукровий діабет становить до 60-70% випадків.

30 Досвід застосування біологічно активних добавок фірми АРТ ЛАЙФ при захворюваннях щитовидної залози.

Вдається досягти унікальних результатів у пацієнтів з різною патологією. Хворим складаються індивідуальні програми оздоровлення з урахуванням наявних або перенесених раніше захворювань. При складанні програм використовується практично весь асортимент біологічно активних добавок компанії.

31 Звіт про застосування біодобавки ГЛЮКОСИЛ фірми АРТ ЛАЙФ.

Оцінка ефективності біологічно активної добавки до їжі ГЛЮКОСИЛ (виробництво компанії АРТ ЛАЙФ) як засобу оптимізації вуглеводно-жирового обміну, знижує рівень глюкози в крові.

32 Метаболічний синдром та його корекція з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ.

Дієтологія - наука про клініко-фізіологічних та клініко-біологічних основах харчування, на сьогоднішній день практично не охоплює зростаючі потреби людини. Крім цього загальновідомо, що в основі будь-якої функції організму лежить процес, що відбувається як на клітинному, так і на субклітинному рівнях.

33 Досвід застосування біодобавок АРТ ЛАЙФ при цукровому діабеті.

Цукровий діабет є найгострішою медико-соціальною проблемою, що відноситься до пріоритетів національних систем охорони здоров'я практично всіх країн світу. Актуальність проблеми визначається значною поширеністю цього захворювання, високою смертністю та ранньої інвалідизації хворих.

34 Вплив біологічно активної добавки фірми АРТ ЛАЙФ ІВЛАКСІН на перебіг гострих бронхолегеневих і респіраторних захворювань.

Мета дослідження - оцінка ефективності впливу біологічно активної добавки (БАД) ІВЛАКСІН на пацієнтів із запальними захворюваннями верхніх дихальних шляхів.

35 Біологічно активна добавка ІВЛАКСІН при гострих бронхолегеневих і респіраторних захворюваннях.

Лікарська група протизапальних засобів в даний час налічує кілька тисяч препаратів для зовнішнього і внутрішнього застосування. Проаналізувавши механізми їх дії, фахівці компанії АРТ ЛАЙФ створили ефективний протизапальний і загальнозміцнюючий засіб ІВЛАКСІН, яке можна використовувати як самостійно, так і в комплексі з іншими протизапальними і іммунокоррегірующіх препаратами при будь-яких патологічних станах.

36 Досвід застосування біологічно активної добавки фірми АРТ ЛАЙФ ПУЛЬМОКЛІНЗ в лікуванні дітей з рецидивуючими бронхітами

У структурі захворюваності дитячого населення визначальну роль відіграють хвороби органів дихання. Рецидивуючий бронхіт є клінічною формою, властивою саме дитячому віку, і відзначається у 2,3% дітей до 3 років, 7,1% дошкільнят та у 2,5% школярів. Серед часто хворіючих дітей на рецидивуючий бронхіт доводиться 30,7% дітей.

37 Використання біологічно активної добавки РУДВІТОЛ як допоміжний засіб у хворих на туберкульоз легень.

Головна складова частина біологічно активної добавки до їжі (БАД) РУДВІТОЛ-ехінацея пурпурова, в дикому вигляді росте на території Північної Америки. Це багаторічна рослина з коротким кореневищем і численними тонкими коренями. Лікувальні властивості ехінацеї здавна були відомі американським індіанцям і застосовувалися ними.

38 Клінічна оцінка ефективності біологічно активної добавки фірми АРТ ЛАЙФ СУПЕР Шілд при лікуванні хворих з активним туберкульозом легень.

Мета дослідження: вивчити ефективність застосування біологічно активних добавок до їжі (БАД), поліпшують функції імунної системи у хворих на туберкульоз легень.

39 Застосування біологічно активних добавок фірми АРТ ЛАЙФ в практиці лікаря-фтізіатора.

Мій досвід щодо використання продукції компанії АРТ ЛАЙФ невеликий, але, тим не менше, хочу поділитися позитивними результатами. Найчастіше у своїй практиці використовую такі біологічно активні добавки до їжі (БАД), як ГРІН СТАР, ДІСКАВЕРІ Чарівність, ДІСКАВЕРІ СИЛА, ДІСКАВЕРІ Відмінник, ПУЛЬМОКЛІНЗ. Застосування ГРІН СТАР дітям з віражами туберкулінових проб дозволяє відновити імунний статус організму.

40 Біологічно активна добавка ПУЛЬМОКЛІНЗ фірми АРТ ЛАЙФ при гострих пневмоніях у дітей.

Мій досвід щодо використання продукції компанії АРТ ЛАЙФ невеликий, але, тим не менше, хочу поділитися позитивними результатами. Застосування БАД дозволяє скоротити курс лікування антибактеріальними засобами, призводить до зниження термінів госпіталізації хворих.

41 Біологічно активні добавки компанії АРТ ЛАЙФ в лікуванні хворих з хронічними неспецифічними захворюваннями легень

В останнє десятиліття уявлення про патогенез хронічних неспецифічних захворювань легень (ХНЗЛ) змінилося в значній мірі. У літературі з'явилися відомості про вплив патологічних процесів в шлунково-кишковому тракті, печінці, дисгормональних порушеннях і т.д. на розвиток і перебіг ХНЗЛ.

42 Застосування біологічно активних добавок до їжі фірми АРТ ЛАЙФ при хронічному пієлонефриті та хронічній нирковій недостатності.

Захворювання нирок і сечовивідних шляхів (МВП) займають друге місце по частоті захворювань після інфекцій дихальної системи. Статистичні дані свідчать про те, що в останні роки відзначається тенденція до зростання захворюваності на інфекції МВП. Серед причин, що призводять до розвитку захворювань, можна назвати гіповітаміноз, імунодефіциту, різні інфекційні хвороби, хвороби обміну речовин (цукровий діабет), наявність хронічних запальних вогнищ (хронічний тонзиліт), сечокам'яну хворобу (МКБ).

43 БАДи компанії АРТ ЛАЙФ при захворюваннях сечовидільної системи

Біодобавка до їжі (БАД) РЕНСЕПТ призначалася пацієнтам з діагнозом хронічний пієлонефрит (стадія загострення), гострий пієлонефрит.

44 Застосування біологічно активних добавок компанії АРТ ЛАЙФ в лікуванні сечокам'яної хвороби.

Хворим призначався курс лікування з застосуванням біологічно активної добавки РЕНСЕПТ, яка містить основний литолитическое компонент: плоди ялівцю і екстракт журавлини.

45 Гнійничкові захворювання шкіри. Питання етіології, патогенезу, клініки, лікування і застосування БАД компанії АРТ ЛАЙФ.

Назва «піодерміти» походить від грецьких слів (руоn - гній, дьогтю - шкіра), Це гнійно-запальні захворювання шкіри, викликані різноманітними збудниками: патогенними стафілококами, стрептококами, пневмококами, вульгарним протеєм, си-негнійний і кишковою паличкою, але частіше гноєтворними коками - стрепто-і стафілококами, які проявляються утворенням на шкірі первинних елементів - гнійників (пустул).

46 Застосування БАД КОМПАНІЇ АРТ ЛАЙФ У ПРАКТИЦІ ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГА

Біологічно активна добавка до їжі (БАД) Котячий Кіготь, що виготовляється з кори ліани, що виростає в Перу, відома як антибактеріальний, антивірусний і імуностимулюючу засіб. Виходячи з цих властивостей, ми призначали його при деяких дерматозах.

47 Дерматит. Токсікодерміі.Екзема. Питання етології, патогенезу, клінік, лікування м застосування БАД компанії АРТ ЛАЙФ.

Дерматит - це запалення шкіри, викликане впливом зовнішніх агентів (факторів). Виділяють три види дерматитів: дерматити від фізичних факторів; від хімічних факторів; від біологічних факторів.
Крім цього, дерматити діляться на простий (​​по-іншому, банальний, контактний, артіфіціальним) дерматит та контактний алергічний дерматит, який найчастіше буває дерматитом від впливу хімічних чинників.

48 Застосування БАД АРТ ЛАЙФ при лікуванні шкірних захворювань.

Застосування біологічно активних добавок до їжі (БАД) в дерматологічній практиці відкриває великі можливості і перспективи у профілактиці шкірних захворювань і досягненні стійких клінічних ремісій поширених хронічних дерматозів.

49 Досвід застосування біологічно активних добавок АРТ ЛАЙФ при інфекції сечовивідних шляхів.

Запальні захворювання сечовидільної системи - пієлонефрит, цистит-є найчастішою патологією сечостатевої системи і займають друге місце по частоті захворювань після інфекцій органів дихальної системи.

50 Вплив біологічно активної добавки ФІТОРен.

Оцінка ефективності БАД «ФІТОРен». Вивчення впливу БАД ФІТОРен на збільшення діурезу, протизапальний ефект. Препарат ФІТОРен призначався по 1-2 таблетці на день перед їжею (у першій половині дня) протягом трьох тижнів.

51 Одночасне застосування БАД РЕНСЕПТ при лікуванні станів після сольових і ниркових кольок.

Під спостереженням знаходилися дві групи хворих (у віковому діапазоні 30-50 років) з сечокам'яною хворобою і сечокислий діатез. На тлі ниркових і сольових кольок в нирках з'являється гідрокалікоз, піелоектазія, запальний процес.

52 Хронічний пієлонефрит і хронічна ниркова недостатність.

Захворювання нирок і сечовивідних шляхів (МВП) займають друге місце по частоті захворювань після інфекцій дихальної системи. Статистичні дані свідчать про те, що в останні роки відзначається тенденція до зростання захворюваності на інфекції МВП.

53 Звіт з клінічної апробації БАД РЕНСЕПТ у хворих з хронічними захворюваннями сечовидільної системи

Біологічно активні добавки до їжі (БАД) займають значне місце у профілактиці та допоміжної терапії багатьох захворювань. В останні роки в Казахстані широко застосовуються БАД, що містять біологічно активні речовини рослинного, тваринного, бактеріального або синтетичного походження, регулюючі і стимулюючі функції окремих органів і систем організму, підтримують їх у фізіологічних межах функціональної активності.

54 Біологічно активні добавки як альтернатива в комплексному лікуванні дегенеративних захворювань суглобів.

За даними ВООЗ (2000 р.), загальна поширеність захворювань опорно-рухового апарату (ОРА) за 10 років (1988-1997 рр..) Зросла з 7500000 до 11,2 млн, збільшившись більш ніж на 49%. Особливо привертає увагу той факт, що 46% осіб, які отримували інвалідність з ураженням ОРА люди молодого віку: жінки молодше 44 років, а чоловіки молодше 49 років.

55 Вплив БАД КАЛЬЦиМАКС на стан здоров'я.

Роль біологічно активних речовин (БАР) в життєдіяльності організму людини багатогранна і велика у всі його вікові періоди. В даний час відомо, що без використання БАВ практично неможливо організувати раціонально збалансоване харчування, що є основним фактором, що визначає стан здоров'я людини.

56 БАД АРТ ЛАЙФ в комплексному лікуванні деструктивних захворювань опорно-рухового апарату

Збільшення тривалості життя населення є однією з причин зростання числа пацієнтів з дегенеративно-дистрофічними захворюваннями опорно-рухового апарату. Ведучими в названій патології є великі опорні суглоби. Досить зупинитися тільки на тазостегновому суглобі, щоб оцінити всю серйозність проблеми.

57 Вивчення клінічної ефективності БАД АРТ ЛАЙФ Джойнт ФЛЕКС при остеопорозі

Лікування остеоартрозу (ОА) - завдання досить нелегка у зв'язку з відсутністю єдиного підходу до цієї проблеми. Довгий час терапія ОА зводилася до лікування вторинної запальної реакції. З цією метою використовувалися різні нестероїдні протизапальні препарати (НТТВП) і анальгетики. До цих пір в нашій країні і за кордоном призначення НПЗП та парацетамолу при ОА є популярним серед лікарів та хворих.

58 Застосування БАД АРТ ЛАЙФ Джойнт ФЛЕКС при порушенні опорно-рухових функцій.

Захворювання опорно-рухового апарату є бичем сучасного суспільства, розплатою людей за урбанізацію, порушення харчування, неадекватні фізичні навантаження, тривалі порушення поз і т.д.

59 Сучасний підхід до вирішення проблем опорно-рухового апарату.

Скелет дорослої людини складається з 260 кісток, які з'єднані між собою суглобами. З тих пір як людина навчилася стояти на двох ногах і з раннього дитинства, він повторює весь процес еволюції - повзає, ходить, бігає, все життя він повинен стежити за поставою, щоб уникнути болю в спині.

60 Звіт по апробації БАД АРТ ЛАЙФ ГЛАЗОРОЛ.

Різні захворювання очей, зумовлені як загальними, так і місцевими порушеннями кровообігу, займають значне місце серед причин інвалідності по зору. Незважаючи на безсумнівні успіхи в лікуванні судинної патології ока, досягнуті в останні два десятиліття, число хворих з різними ураженнями сітківки, кришталика продовжують збільшуватися.

61 Застосування біодобавок АРТ ЛАЙФ в офтальмології.

Історія застосування біологічно активних препаратів у медичній практиці нараховує кілька століть. Лікувальні властивості динного дерева знали індіанці Америки за часів Колумба і називали плоди цього дерева «ванти - будь здоров».

62 Використання БАД РУДВІТОЛ у хворих на вірусні захворювання переднього відрізка очей.

Одна з найбільш поширених патологій в офтальмології - вірусні захворювання очей. Вони характеризуються хвилеподібним перебігом. Їх пік нерідко збігається з піком ГРВІ. Від вірусних захворювань не застрахований ніхто. Хворіють люди будь-якої статі і віку, тривалість захворювань коливається в середньому від 2 тижнів до 1 місяця.

63 Результати застосування БАД АРТ ЛАЙФ в гінекології.

Хвора Т.В., 50 років протягом двох років страждала патологічним клімаксом.Жалоби: Відчуття припливів спека до 10-15 разів на добу; часті головні болі протягом дня, які купировались тільки прийомом анальгетиків; дратівливість, підвищена стомлюваність. Особливо болісно переносила часто виникають припливи в нічний час, тому що це порушувало сон і позбавляло можливості відпочити.

64 Застосування БАД АРТ ЛАЙФ при гінекологічній патології.

При проведеному нами анкетуванні (опитуванні) менструюють дівчат і жінок до 50-70% з них зазначають збої менструального циклу і до 30-50% - постійні порушення, в тому числі хворобливість менструацій і передменструальний синдром.

65 Досвід застосування БАД АРТ ЛАЙФ у хворих мастопатією.

Щодня в Європі більше 700 жінок дізнаються про свій страшний діагноз - рак молочної залози. Він же - найпоширеніший рак у світі і перша причина смерті росіянок квітучого віку - 30-50 років.

66 Застосування БАД АРТ ЛАЙФ в практиці дільничного лікаря жіночої консультації.

Дільничний лікар акушер-гінеколог жіночої консультації р. Уссурійська протягом 1,5 років вела спостереження за пацієнтками, яким у складі комплексного лікування призначалися біологічно активні добавки (БАД) компанії АРТ ЛАЙФ.

67 Використання БАД АРТ ЛАЙФ в акушерсько-гінекологічній практиці.

Ми є бранцями звичок. Ми повторюємо встановилися звички, майже не замислюючись, поки вони не втіляться в традиції, що збереглися надовго. Сьогоднішня примха стає завтрашньою традицією

68 Застосування БАД АРТ ЛАЙФ у хворих з гіперпластичними захворюваннями матки.

У зв'язку з неухильним зростанням частоти патології гіперпластичні захворювання матки (міома, ендометріоз) є однією з актуальних проблем сучасної гінекології.

69 Використання БАД АРТ ЛАЙФ в акушерстві та гінекології.

В даний час достовірно відомо, що внутрішньоутробний період розвитку людини є багато в чому визначає всю його подальше життя. Фундамент здоров'я закладається ще на стадії материнських і батьківських статевих клітин, в період запліднення і послідовно на всіх стадіях онтогенезу.

70 Досвід застосування БАД АРТ ЛАЙФ в гінекологічній практиці.

Виникнення і розвиток патологічних станів піхвової частини шийки матки - це складний і тривалий процес, багато сторін якого ще недостатньо вивчені.

71 Застосування БАД АРТ ЛАЙФ в акушерській практиці.

Умови життя сучасної людини в урбанізованому середовищі є однією з головних причин широкого розповсюдження вільнорадикальної патології, що лежить в основі патогенезу цілого ряду захворювань. У цих умовах особливу активність набуває напрям по пошуку природних антиоксидантів, які є джерелом ефективних лікувально-профілактичних властивостей.

72 Досвід застосування БАД АРТ ЛАЙФ при запальних захворюваннях жіночої статевої сфери

Частота безпліддя досягає 10-15%, а в деяких регіонах Росії наближається до 20%. Безпліддя є причиною 25% розлучень. На сьогодні розрізняють 16 причин чоловічого і 22 причини жіночого безпліддя.

73 Застосування БАД АРТ ЛАЙФ при запальних захворюваннях репродуктивної системи.

За останні роки кількість жінок з запальними захворюваннями матки і придатків неухильно зростає, що в свою чергу призводить до порушення оваріально-менструального циклу, ановуляторним кровотеч, виникнення безпліддя.

74 Застосування БАД АРТ ЛАЙФ РЕНСЕПТ при лікуванні хронічного простатиту.

Терапевтичні проблеми при хронічному бактеріальному простатиті (ХХН) пов'язані з біологічним статусом мікроорганізму, з одного боку, і з бар'єром для проникнення багатьох препаратів, з іншого. Відповідно до теорії іонного обміну (захоплення), це залежить від ступеня іонізації плазми.

75 Досвід застосування біодобавок АРТ ЛАЙФ в комплексному лікуванні та профілактиці захворювань передміхурової залози і сексуальних розладів у чоловіків.

Доброякісна гіперплазія простати (ДТП) або аденома простати є збільшення залози в об'ємі. Захворювання зустрічається у 50% чоловіків старше 50 років, у 90% - старше 80 років.

76 До питання про лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози.

Згідно з дослідженнями останніх років, більш ніж 40 відсоткам хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози (ДГТТЖ) 1-П стадії призначається консервативна терапія з застосуванням фітопрепаратів

77 Застосування БАД АРТ ЛАЙФ в урогенітальної інфекційної патології.

Проблема комплексного підходу у лікуванні урогенітальної патології особливо актуальна у зв'язку зі сформованими умовами соціуму, напруженої екологією, а також наслідком терапевтичних невдач у лікуванні хронічної хламідійної інфекції в різних її поєднаннях.

78 Андрологічні проблеми безплідного шлюбу та шляхи їх вирішення з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ.

Андрологічні проблеми безплідного шлюбу викликають занепокоєння. Середній вік чоловіків, які звернулися з приводу безпліддя в 1988 році - 32 роки, а в 1998 році -26 років. На перше місце в чоловічому безплідді виходить моносіндром, коли уражаються кілька ланок ланцюжка сперматогенезу деструкція клітин Сертолі, як наслідок підвищення рівня ФСГ, зниження рівня тестостерону і порушення прохідності семявинося-щих проток. Це призводить до важковиліковним формам чоловічого безпліддя. Якщо в 1988 році на диспансерному обліку стояло 290 пацієнтів, то вже в 1998 група виросла до 375 пацієнтів.

79 Методичні рекомендації щодо застосування БАД АРТ ЛАЙФ в комплексному лікуванні урогенітальної патології.

Простатит - ряд різних по етіології захворювань і станів передміхурової залози, що мають схожість в симптомах і перебігу, але потребують багато в чому різного підходу у виборі лікування.

80 Досвід застосування БАД АРТ ЛАЙФ в лікуванні аденоми передміхурової залози.

Відомо, що у віці 50-60 років чоловіки страждають аденомою простати, і до 60 років це захворювання виявляється у 80-90% чоловічого населення. Враховуючи вік хворих, супутню патологію, наслідки оперативних втручань операцію пропонують хворим практично за абсолютними показаннями. На сьогодні урологи своєму розпорядженні безліч лікарських препаратів, але практично всі вони мають масу протипоказань, все охочіше і частіше застосовують біодобавки.

81 Лікування простатиту. БАД АРТ ЛАЙФ в урогенітальної практиці.

Проблема запалення передміхурової залози займає одне з провідних місць в урологічній практиці. Запальний процес в передміхуровій залозі може виникнути при ослабленні організму (зниження імунітету, перевтома, нестача вітамінів, мікроелементів і амінокислот).

82 Діагностика еректильної дисфункції як показник артеріального ураження судинного русла нижніх кінцівок.

Вперше взаємозв'язок між погіршенням еректильної функції і поразкою артеріального русла встановив Рене Леріша. У 1923 р. він описав синдром, в який, крім класичних симптомів ішемії нижніх кінцівок, входить імпотенція. У той же час відомо, що ерекція з усіх проявів чоловічої сексуальності відрізняється найбільшою захищеністю від ушкоджуючих факторів органічного характеру.

83 БАД АРТ ЛАЙФ ФІТОСОРБОВІТ в лікуванні хворих на хронічний простатит.

Сьогодні не викликає сумнівів той факт, що здоров'я сучасної людини залежить від рівня розвитку медицини і фармакології не більше ніж на 10%. Пояснюється це тим, що будь-які ліки має не тільки лікувальним ефектом, а й надає побічна токсична дія, оскільки є чужорідним для організму речовиною.

84 Результати використання БАД АРТ ЛАЙФ в педіатрії.

Хочу поділитися результатами, подученнимі у дітей, яким призначалися біологічно активні добавки до їжі (продукція компанії Артлайф) на різних стадіях розвитку захворювання. Мене вразили ці результати, сподіваюся, мої спостереження будуть цікаві й корисні колегам.

85 Досвід застосування БАД АРТ ЛАЙФ ПУЛЬМОКЛІНЗ в лікуванні дітей з рецидивним бронхітом.

У структурі захворюваності дитячого населення визначальну роль відіграють хвороби органів дихання. Серед часто хворіючих дітей на рецидивуючий бронхіт доводиться 30,7% дітей. Епізоди бронхіту повторюються 2-3 рази протягом року, частіше на тлі ГРВІ, і характеризуються тривалістю клінічних проявів протягом 3-4 тижнів.

86 Біологічно активна добавка ПУЛЬМОКЛІНЗ при гострих пневмоніях у дітей.

Проблема терапії гострої пневмонії у дітей належать до найбільш актуальних у сучасній педіатрії.
В даній роботі проводилося вивчення клінічного впливу біологічно активної добавки до їжі ПУЛЬМОКЛІНЗ (виробництво компанії Артлайф) при гострій пневмонії у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

87 Використання БАД АРТ ЛАЙФ РУДВІТОЛ у дітей із захворюваннями органів дихання.

Біологічно активні добавки до їжі (БАД) займають все більш значне місце в профілактиці і допоміжної терапії багатьох захворювань.

88 Досвід застосування БАД АРТ ЛАЙФ в патогенетичному лікуванні дітей, хворих на туберкульоз.

Всі діти, хворі на туберкульоз, отримують лікування в умовах стаціонару або санаторію протягом тривалого часу - від 6 місяців до 1.5 років, залежно від форми туберкульозу. Антибактеріальна терапія є основним методом лікування таких хворих. Основні препарати при лікуванні туберкульозу: ізоніазид, стрептоміцин, піразинамід, ри-фампіцін, етамбутол, етіонаміду та інші.

89 Досвід застосування БАД АРТ ЛАЙФ СУПЕР Шілд в практиці лікаря - фтизіатра.

Концепція про туберкульоз як зникаючої хвороби виявилася глибоко помилковою не тільки для Росії, але й для багатьох країн світу. Останнім благополучним роком по захворюваності туберкульозом серед дітей у м. Владивостоці був 1991: 11,0 випадків на 100 тисяч дитячого населення, в наступні роки захворюваність у дітей поступово наростала і в 2001 році склала вже 27,8 на 100 тисяч населення.

90 Звіт про застосування узвару ГЕПАТОН 3 у дітей з ураженнями печінки.

В даний час стан здоров'я росіян характеризується негативними тенденціями: відзначаються зростання захворюваності, смертності та зниження тривалості життя. Зростання захворюваності дітей безпосередньо пов'язаний зі станом здоров'я батьків і, перш за все, матері. Статистика показує, що в нашій країні лише 3% дітей можуть народитися здоровими.

91 Застосування ентеросорбентів і протипаразитарних фітокомплексів в педіатричній практиці.

Відомо, що здоров'я населення на 50% залежить від способу життя. У поняття способу життя можна вкласти і ставлення людини до лікування. Економічний і екологічний кризи різко змінюють умови життя, призводять до накопичення шкідливих токсичних речовин у внутрішньому середовищі організму.

92 Клінічна апробація БАД ІВЛАКСІН в дитячій гастроентерологічної практиці.

Мета дослідження: оцінка ефективності біологічно активної добавки до їжі (БАД) ІВЛАКСІН (виробництво компанії АРТ ЛАЙФ) у хворих із гастроентерологічною патологією.

93 Сучасні методи діагностики та лікування лямбліозу у дітей.

Лямбліоз широко поширений серед населення Томської області. За даними статистики дитячої лікарні № 1 м. Томська, за рік в лабораторії проведено 5129 досліджень на яйця глистів, і в 404 випадках (7,9%) в калі виявлено цисти лямблій.

94 Застосування БАД АРТ ЛАЙФ в дитячій гастроентерології.

Кількість дітей з патологією органів травлення щороку зростає. Відзначається значне зростання виразкової хвороби, ерозивних гастродуоденітів, панкреатитів у дітей. Паралельно з традиційними методами лікування зростає питома вага нетрадиційної медицини, на більш високий щабель піднімається нутриціології.

95 Результати застосування БАД АРТ ЛАЙФ ХЕПАР ФОРМУЛА в лікуванні неонатальних жовтяниць.

Жовтяниця - клініко-лабораторний синдром, що супроводжує багато захворювань печінки різної етіології. Іноді з жовтяницею протікають деякі захворювання крові. Розвивається цей синдром внаслідок порушення билирубинового обміну в організмі. У періоді новонародженості є ряд особливостей билирубинового обміну.

96 Досвід застосування БАД АРТ ЛАЙФ ГАСТРОКАЛМ в комплексному лікуванні дисбіозів і кишкової інфекції у дітей.

Особливо переважні фітопрепарати при лікуванні дітей, тому що вони діють більш м'яко і легше сприймаються дитячим організмом, не даючи небажаних наслідків.
Так, одним з активно використовуються нами в дитячій поліклінічної практиці препаратів для лікування дисбіозів і кишкових інфекцій, є біологічно активна добавка до їжі ГАСТРОКАЛМ фірми АРТ ЛАЙФ.

97 Про застосування біологічно активної добавки «Многолєт» фірми АртЛайф в загальноклінічної практиці.

Серед показань до призначення біологічно активної добавки Многолєт (компанії АРТ ЛАЙФ, м. Томськ) відмічені профілактика і комплексне лікування атеросклерозу; стресові стани; дисбактеріоз кишечника; проживання в екологічно несприятливих районах; хронічні запальні захворювання шлунково-кишкового тракту та ін.

98 Досвід застосування біологічно активних добавок фірми АртЛайф для вирішення проблем здоров'я в літньому віці.

Почав вживати біологічно активні добавки до їжі (БАД) з січня 1997 року (препарати «Гербалайф»), отримав позитивний ефект протягом двох місяців, повірив в ефективність таких препаратів.

99 Звіт про клінічну апробацію біологічно активної добавки Многолєт фірми АртЛайф в практиці лікаря геріатрії.

Мета досліджень: оцінка біологічно активної добавки до їжі БАД Артлайф Многолєт у хворих геріатричного віку - осіб старше 60 років.
Завдання дослідження: вивчення впливу БАД АРТ ЛАЙФ Многолєт на результати лікування хворих кардіологічного профілю та хворих із гастроентерологічною патологією.

100 Застосування біологічно активної добавки Многолєт фірми АртЛайф у геріатричних хворих в період хірургічного лікування.

За даними зарубіжних авторів, недостатнє харчування істотно погіршує перебіг післяопераційного періоду і обумовлює підвищений ризик ускладнень. С.Р. Jamieson і співавт. (1997) повідомили, що оптимізація харчування хірургічних хворих призводить до поліпшення показників функціонального статусу і якості життя.

101 Досвід застосування біологічно активних добавок фірми АртЛайф в алергології.

Міська лікарня № 1, м. Старий Оскол З квітня 1999 року на базі міської лікарні № 1 міста Старий Оскол проліковано 256 хворих у віці від 1,5 до 65 років. З них з діагнозом бронхіальна астма 65 осіб; поліноз - 48 осіб; алергічний дерматоз - 46 осіб

102 Використання біологічно активних добавок фірми АртЛайф у хворих з харчовою алергією.

У алергії немає певної «візитної картки», її прояви різноманітні і багатоликі, несхожі один на одного. Останнім часом алергія стала справжнім «бичем» людства.

ВВЕРХ