Результати використання БАД АРТ ЛАЙФ в педіатрії.

Н.Г. МАРКОВА, лікар-педіатр, м. Нижній Новгород
Хочу поділитися результатами, подученнимі у дітей, яким призначалися біологічно активні добавки до їжі (БАД Артлайф) на різних стадіях розвитку захворювання. Мене вразили ці результати, сподіваюся, мої спостереження будуть цікаві й корисні колегам.
Маренкова Даша, 4 роки
Діагноз: затримка психомовного розвитку. Енурез. Дівчинка мало говорить, відзначається підвищена збудливість, переривчастий сон із скрикуваннями, здригуваннями.
Після проведення курсу лікування у невропатолога лікарськими препаратами значного поліпшення не спостерігалося.
Була рекомендована біологічно активна добавка (БАД) ДУС ЗНАЙТИ по 0,5 капсули 1 раз на день за 30 хвилин до сну протягом місяця. Після закінчення курсу в дівчинки нормалізувався сон, знизилася дратівливість. Явища енурезу не спостерігаються вже більше 3 місяців. Збільшився словниковий запас.
Мітрошкін Коля, 2 роки
Діагноз: анемія нормохромная, аліментарна середньої тяжкості (НЬ = 90 г / л).
Була рекомендована дієта, збагачена залізом, ГРІН СТАР по 1 / 4 чайної ложки вранці і вдень протягом місяця. Через два тижні був призначений контрольний аналіз крові, гемоглобін піднявся до 120 г / л.
Подібні результати при правильно поставленому діагнозі в комплексі з основною терапією спостерігаються практично в 100% випадків.
Гапусовскій Ілля, 4 роки
Діагноз: папіломатоз на шкірі обличчя. Традиційне лікування у дерматолога результату не дало.
Рекомендований ДІСКАВЕРІ відмінників з (0,5 таблетки 1 раз на день) протягом місяця.
До кінця курсу папіломи зникли повністю. Абсолютно чиста гладка шкіра привела в захват маму, від якої мені було приємно почути масу подяк.
Мізіп Толя, 4 роки
Скарги на поганий апетит, зниження маси тіла. При обстеженні крові, сечі, калу відхилень від норми виявлено не було. Був відправлений до ендокринолога на консультацію.
Діагноз: еутиреоїдного стан.
Як профілактика зоба щитовидної залози був рекомендований ламінарін, по 0,5 таблетки 1 раз на день вранці, протягом місяця. Через тиждень мама поділилася результатами: у дитини з'явився апетит, почав додавати у вазі.

Коментарі

ВВЕРХ