здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

БАД АРТ ЛАЙФ ФІТОСОРБОВІТ в лікуванні хворих на хронічний простатит.

 простатитГ.П. Атюша, В.М. НАГОРНИЙ, м. Владивосток
Сьогодні не викликає сумнівів той факт, що здоров'я сучасної людини залежить від рівня розвитку медицини і фармакології не більше ніж на 10%. Пояснюється це тим, що будь-які ліки має не тільки лікувальним ефектом, а й надає побічна токсична дія, оскільки є чужорідним для організму речовиною. І, на жаль, шкода, що наноситься тривалим або масивним використанням фармакологічних препаратів при лікуванні простатиту, нерідко перевищує принесену ними користь. У силу цього, у відповідь на вступ ліки в організмі включаються захисні механізми. Шлунково-кишковий тракт (ШКТ) грає в цьому процесі провідну роль.
Перспективний напрямок набуло використання біологічно активної добавки (БАД) ФІТОСОРБОВІТ виробництва компанії АРТ ЛАЙФ, виготовленої на основі високоякісного цитрусового пектину, яка містить основний сорбент (полігалактуронових кислоту) від 63% до 78%. Основною метою застосування БАД ФІТОСОРБОВІТ в комплексній терапії хворих на хронічний простатит було вивчення його ефективності і можливості подальшого використання. Під нашим спостереженням за період 1998-1999 рр.. знаходилися 100 пацієнтів (дослідна група) і 40 пацієнтів (контрольна група) віком від 20 до 65 років. У 50 хворих простатит виявлено вперше, у 90 хворих загострення захворювання. З них 80% відзначали порушення функції шлунково-кишкового тракту.
Пацієнти дослідної групи брали ФІТОСОРБОВІТ по 2 таблетки щодня вранці натщесерце за 3-5 днів до початку лікування й у наступні 10 днів на тлі базової терапії: дієта, антимікробні препарати, адаптогени, імуномодулятори, біостимулятори, фізіопроцедури (гіпертермія, БІОФОН, масаж, АУФОК, озонотерапія). Оцінка стану шлунково-кишкового тракту включала аналіз інтенсивності скарг (болю в животі, диспепсія: нудота, відрижка, печія, порушення стільця, зниження апетиту).
У дослідній групі після застосування ФІТОСОРБОВІТА з 80 хворих з наявністю болю в животі, порушенням стільця і ​​зниженням апетиту у 60 (75%) відмічено зникнення цих симптомів, у 20 хворих зберігалася легка диспепсія. У решти 20 пацієнтів при лікуванні у поєднанні з ФІТОСОРБОВІТ функція ШКТ не порушувалася. У 92 пацієнтів цієї групи настала клініко-лабораторна ремісія (з повною елімінацією патогенної флори) за 20-25 днів.
У контрольній групі у 32 пацієнтів з супутньою симптоматикою ШКТ, які отримували лікування (без застосування БАД), спостерігалися болі в животі - 2, диспепсія - 4, зниження апетиту - 2, алергічні реакції - 2; що склало 10 випадків (31,3%) . У 8 людей без клінічної симптоматики ШКТ спостерігалися: алергічні реакції - 2, диспепсія - 2. Число побічних дій склало 14 випадків (35%). У цій групі повної елімінації збудників вдалося досягти у 30 пацієнтів (75%) з курсом лікування 30-35 днів.
Таким чином, ФІТОСОРБОВІТ зарекомендував себе як ефективна біодобавка, спрямована на дезактивацію і виведення продуктів клітинного розпаду тканин і патогенної мікрофлори.
ФІТОСОРБОВІТ зменшує шкідливий вплив і підвищує ефективність лікарських препаратів, сприяє зниженню диспепсичних розладів: 92% (дослідна група) і 75% (контрольна група). Питання застосування різноманітних за дії БАД в кожному конкретному випадку повинні вирішуватися індивідуально. Зокрема, застосування БАД ФІТОСОРБОВІТ в розглянутому захворюванні носить допоміжний характер і цілком може поєднуватися з фармакологічними препаратами, підсилюючи їх ефект і зменшуючи побічні дії.

← Діагностика еректильної... Результати використання... 
Просмотров: 2086

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен