здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411



 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Досвід застосування БАД АРТ ЛАЙФ в гінекологічній практиці.

Л.В. ЗАХАРІН, лікар першої категорії, акушер-гінеколог, м. Петропавловськ-Камчатський
Виникнення і розвиток патологічних станів піхвової частини шийки матки - це складний і тривалий процес, багато сторін якого ще недостатньо вивчені. Найбільш часто ракового процесу шийки матки передують фонові захворювання. Фоновими називаються захворювання і зміни піхвової частини шийки матки, до яких відносяться псевдоерозія, ектропіон, цервіцит, справжня ерозія.
Псевдоерозія може виникнути на незміненій за формою і деформованою шийці матки. Поява псевдоерозії на деформованої шийці потенційно більш небезпечно в сенсі злоякісного перетворення, внаслідок порушення трофіки тканин і іннервації. Обов'язковим етапом протягом псевдоерозії є перекриття циліндричного епітелію багатошаровим плоским епітелієм. Найчастіше заміщення циліндричного епітелію відбувається шляхом епідермізаціі. Процес епідермізаціі протікає тривало, і під впливом несприятливих факторів може порушуватися. Чим довший процес епідермізаціі, тим частіше спостерігаються атипові зміни, аж до розвитку раку шийки матки. Таким чином, з'являється необхідність активного лікування фонових захворювань шийки матки, з одного боку, і неможливість застосування хірургічного методу лікування у молодих, які не народжували, з іншого. Медикаментозні засоби, що використовуються для лікування патологічних станів шийки, надають в основному дезінфікуючий і бактерицидну дії. Призначення тих чи інших медикаментозних засобів повинно бути патогенетично обгрунтовано.
Ми для цієї мети використовували АРГОСЕПТ, АРГОЛАЙФ, масло чайного дерева. Застосовувалися місцеві ванночки з розчином срібла в розведенні 1:5 або 1:8, після чого вводився лікарський тампон з розведеним маслом чайного дерева. Методика такої процедури досить проста і може бути виконана жінкою в домашніх умовах - на ватно-марлевий тампон наноситься мазь левоміколь і 3 краплі олії чайного дерева. Підведений до шийки матки тампон витягується через 6-8 годин. На курс лікування рекомендується 15-20 процедур, виключаючи дні менструації. Всього 3-4 місяці. В результаті такого лікування спостерігається поліпшення васкуляризації піхвової частини шийки матки. Кольпоскопічні спостерігається посилення судинного малюнка у вигляді різнокаліберних розгалужених і анастомозуючих один з одним судин. Для таких судин характерна виражена реакція на обробку оцтовою кислотою, що підтверджує доброякісний перебіг процесу епідермізаціі.
БАД АРТ ЛАЙФ ми застосовували також для лікування запальних процесів органів малого тазу у жінок. Відомо, що в даний час клінічні прояви та перебіг запальних процесів матки і придатків змінилися. Набагато частіше доводиться зустрічатися зі стертими, млявими формами захворювання. У зв'язку з цим, застосування антибактеріальних препаратів не завжди виправдано. У сформованій ситуації велике значення набуває іммунокоррегіругощее, десенсибілізуючу і місцеве розсмоктуючу лікування. З цією метою нами застосовувалися мікроклізми 0,5% розчину солі озера Шира (I ч. л. Солі на 500 мл води) з маслом чайного дерева. Для проведення процедури беруть 30 мл готового розчину солі, з'єднують з 5 краплями олії чайного дерева і в теплому вигляді вводять в пряму кишку на 20-30 хвилин. Загальна кількість процедур 15-20, за винятком днів менструацій. При необхідності призначення антибактеріального лікування застосування БАД КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС (по 2 таблетки 2 рази на день з їжею) прискорювало процес лікування, призводило до досягнення більш швидкої стабілізації та зменшення больових відчуттів у пацієнтки.

← Використання БАД АРТ ЛАЙФ... Застосування БАД АРТ ЛАЙФ... 
Просмотров: 2319

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен