здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Застосування БАД АРТ ЛАЙФ в акушерській практиці.

А.Т. ЄГОРОВА, Є.В. КЛІМЧІК, Л.В. АМОСТАЕВА
Умови життя сучасної людини в урбанізованому середовищі є однією з головних причин широкого розповсюдження вільнорадикальної патології, що лежить в основі патогенезу цілого ряду захворювань. У цих умовах особливу активність набуває напрям по пошуку природних антиоксидантів, які є джерелом ефективних лікувально-профілактичних властивостей.
У Красноярську, в зв'язку з погіршенням рівня життя, зростанням соціальної напруженості і екологічним неблагополуччям збільшилася частота ускладнень вагітності: пізніх гестозів - 17,8%, анемій вагітних-40-60%, захворювань нирок-10-12% і інших екстрагенітал'них захворювань.
Відомо, що пізні гестози на тлі екстрагенітальної патології виникають рано по гестационному терміну, резистентні до лікування і дають високий відсоток перинатальної смертності і захворюваності. Подібна ситуація обумовлює необхідність пошуку ефективних патогенетично обгрунтованих підходів до лікування.
У відділенні допологової госпіталізації пологового будинку № 5 з 1996 року нами вивчався вплив традиційної терапії гестозу і терапії гестозу у поєднанні з вітамінами-антиоксидантами А, Е, С, Р, а також з біологічно активними добавками (БАД) компанії Артлайф - ГРІН СТАР і РЕНСЕПТ . Дана терапія особливо показана при токсикозі і гестозах легкого ступеня. Всього під спостереженням знаходилися 20 вагітних, з них 12 отримували традиційне лікування і 8 отримували БАД. У досліджуваній групі через 2-3 дні поліпшувалося самопочуття, зменшувалися набряки і кількість білка в сечі, збільшився діурез, знижувався артеріальний тиск (АТ), що дозволяло пролонгувати вагітність.
Для поліпшення плацентарного кровоплину, внутрішньоутробного стану плоду призначали ВІТАМІН «Е» і ГРІН СТАР (по 1 капсулі 1-2 рази на день). При контрольному ультразвуковому і кардиомониторном дослідженні в 70% випадків відзначається поліпшення плацентарного кровотоку і стану плоду. При лікуванні пієлонефритів вагітних з антибактеріальною терапією уросептики призначали РЕНСЕПТ (по 2-3 капсули на день). Поліпшення загального стану вагітних і позитивна динаміка аналізів сечі наступала на 5-7 днів раніше, ніж у вагітних, які не брали БАД. У 4 вагітних з тяжким перебігом пієлонефриту (у двох випадках гнійний пієлонефрит з видаленням однієї нирки і в двох випадках з приводу гнійного пієлонефриту були накладені нефростоми), після скасування антибактеріальних препаратів були призначені біодобавки ГРІН СТАР і РЕНСЕПТ (по 1 капсулі 3 рази на день) , що призвело до поліпшення стану вагітних на десятий день і позитивній динаміці аналізів крові і сечі. Це сприяло пролонгації вагітності у даних жінок до життєздатності плода. Вагітні були родоразрешени через природні родові шляхи в 35-37 тижнів. Загострень пієлонефритів в післяпологовому періоді не відзначалося.
Гарні результати застосування БАД були відзначені при лікуванні залізодефіцитної анемії (ЗДА) вагітних. ЗДА у вагітних м. Красноярська становить 40-60%. Препарати заліза, які застосовуються для його лікування, часто погано переносяться і вимагають тривалого вживання. Дозування і курс прийому БАД залежали від тривалості та тяжкості перебігу анемії. Слід зазначити, що хороша динаміка приросту гемоглобіну при вихідному рівні не нижче 90 г / л була досягнута без застосування препаратів заліза.
Виправдане застосування ГРІН СТАР і БАД ЛЕЦИТИН при синдромі затримки внутрішньоутробного розвитку плода. Доза і тривалість застосування залежали від ступеня гіпотрофії плода. Позитивна динаміка відзначена в 85% випадків. Застосування профілактичної дози ГРІН СТАР (по 1 капсулі на день протягом 2 тижнів) в кожному триместрі вагітності (16-18, 26-28, 35-37 тижнів) знижує ризик виникнення фетоплацентарної недостатності і внутрішньоутробного інфікування плода до 50%.
Наш досвід застосування цих препаратів дозволяє зробити висновок, що використання БАД АРТ ЛАЙФ в акушерській практиці дозволяє заповнити дефіцит антиоксидантів, покращує самопочуття і стан вагітних, плоду, що дозволяє пролонгувати вагітність і знизити перинатальну захворюваність і смертність.

← Досвід застосування БАД... Досвід застосування БАД... 
Просмотров: 2254

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен