здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Використання БАД АРТ ЛАЙФ в акушерстві та гінекології.

С.А. КИСЕЛЬОВА, гінеколог-генетик, м. Новосибірськ
В даний час достовірно відомо, що внутрішньоутробний період розвитку людини є багато в чому визначає всю його подальше життя. Фундамент здоров'я закладається ще на стадії материнських і батьківських статевих клітин, в період запліднення і послідовно на всіх стадіях онтогенезу. Саме від того, за яких умов проходили ці процеси, залежить здоров'я новонародженого і його адаптація до життя. У зв'язку з серйозним погіршенням здоров'я населення репродуктивного віку, що супроводжується, у тому числі розвитком ряду дефіцитних станів (імунодефіцит, білковий, вітамінно-мінеральний дефіцити), поява на світ здорового потомства стає проблематичним. Оскільки лікувати розвинуте ускладнення - завдання набагато складніша, ніж попередити його розвиток, особливої ​​актуальності набуває профілактика.
У цьому плані більш значущою стає дієтологія, що дозволяє шляхом раціонального харчування усунути дефіцит вітамінів, мінералів, білків в організмі вагітної і створити оптимальні умови для розвитку плода. Як показує світова практика, одним з найбільш прийнятних і виправданих з біологічної і економічної точки зору альтернативних шляхів раціоналізації харчування є широке впровадження в масове харчування людини біологічно активних добавок (БАД). БАД - це джерело вітамінів, мінеральних речовин, харчових волокон, біологічно активних компонентів, що регенерують функціональну активність органів і систем, що підвищують стійкість організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища.
Отже, зрозуміла необхідність застосування біологічно активних добавок до їжі як жінками, які планують вагітність, так і виношує її. Доведено, що понад 90% випадків гіпотрофії плода пов'язані з дефіцитом фолієвої кислоти в організмі вагітної, особливо в період органогенезу (тобто до дев'ятого тижня онтогенезу).
Таким чином, для профілактики вроджених вад подружній парі просто необхідний преконцептуальний прийом вітамінів і БАД, що містять в достатній кількості фолієву кислоту протягом 2-4 місяців.
Оздоровлення організму жінки перед зачаттям включає цілий ряд важливих моментів: санація вогнищ хронічної інфекції, корекція імунітету, досягнення стійкої ремісії хронічних захворювань, створення хорошого емоційного настрою.
В якості попередньої підготовки і в першому триместрі вагітності рекомендується прийом комплексних ГРІН СТАР (по 1 капсулі 1-2 рази на день), ДІСКАВЕРІ Чарівність (по 1 таблетці 1 раз на день, бажано в першій половині дня), ламінарін (по 1 таблетці 1 раз на день), киселі (по 1-2 склянки на день), КОМПЛЕКС З ВІТАМІНОМ «С» (по 1 таблетці 1-2 рази на день).
Ці біологічно активні добавки краще чергувати після місячного курсу прийому. Необхідно пам'ятати, що взимку і особливо ранньою весною потреба у вітамінах особливо висока. Всі ці заходи в значній мірі дозволять уникнути ряду ускладнень у першому триместрі вагітності, значення якого важко переоцінити.
У процесі розвитку плода протягом всієї вагітності виділяють (згідно К. Стоккарду і П. Т. Светлову) так звані критичні періоди, в які зародок найбільш чутливий до впливу пошкоджуючих факторів зовнішнього середовища. У період ембріогенезу таких періодів два: імплантація (впровадження плодового яйця в стінку матки), відповідний 7-8 дня ембріогенезу, і під час інтенсивного органогенезу і плацентації - це 3-8 тижні вагітності.
Таким чином, для зниження частоти загибелі зародків і вроджених вад розвитку необхідно охороняти організм жінки від несприятливих впливів навколишнього середовища саме в перші 8 тижнів вагітності. У цьому плані доцільно використання натурального ВІТАМІНУ «Е» в дозі 400 МО тобто по 1 гелю на добу, курсами 10-15 днів з перервою у два тижні.
При розвитку ускладнень у першому триместрі вагітності (загроза переривання, ранній гестоз) вищеназвані БАД чудово поєднуються зі стандартною лікарською терапією, що застосовується в акушерській практиці. При цьому клінічні прояви зазначених ускладнень купируются в середньому на 7-10 днів раніше, ніж у жінок, які не беруть БАД, що є вкрай важливим у плані зменшення лікарської навантаження на ембріон і, надалі, на плід.
При наявності у вагітної жінки обтяженого акушерського анамнезу (звичне невиношування, хронічні урогенітальні інфекції, важкі форми пізнього гестозу), особливо в поєднанні з соматичною патологією (ожиріння, варикозна хвороба, пороки серця, діабет і т.д.) доцільно обстеження системи гемостазу для виключення антифосфоліпідного синдрому (АФС) та виявлення групи ризику по розвитку гестозу. У цих випадках, за показаннями, особливо в першому триместрі, пріоритетом вибору є БАД ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ (омега-3 поліненасичені жирні кислоти (ПНЖК) в дозі 1-3 гелю на добу курсами до 6 місяців).
Вживання жирних кислот сприяє нормалізації синтезу простагландинів, порушення якого є однією з головних пускових моментів розвитку пізнього гестозу вагітності як хвороби адаптації. У багатьох випадках використання ПНЖК дозволяє знизити дозу або взагалі уникнути прийому непрямих антикоагулянтів, зокрема аспірину.
Дослідження гемостазу і визначення антитіл до фосфоліпідів необхідно в цих випадках один раз на шість тижнів (при відсутності клінічних проявів).
При вагітності слід звернути особливу увагу на функцію щитовидної залози. Весь період ембріо-і фетогенезу контролюється присутністю тиреоїдних гормонів: зростання і диференціювання кісткової тканини, розвиток мозку, дозрівання органів і систем плода. Ніякі інші гормони не надають такого впливу на дозрівання центральної нервової системи (ЦНС) плода, як гормони щитовидної залози. Щитовидна залоза плода починає синтезувати гормони вже на 4-7-му тижні ембріогенезу, на 10-12 тижня набуває здатності накопичувати йод, секреторна активність виявляється на 19-22 тижні вагітності. Активність і розвиток фетальної залози цілком залежить від надходження йоду з організму матері.
За даними ВООЗ, недостатність надходження йоду з їжею і водою є найпоширенішою причиною розумової відсталості. Дефіцит йоду під час вагітності викликає надмірну стимуляцію щитовидної залози з подальшим формуванням зоба. Добова потреба в йоді у вагітних і годуючих становить 230-260 мкг / добу. Практично кожна вагітна жінка повинна бути проконсультована ендокринологом (Кравець Е.Б., 1998). Лікування гіпертеріоза (дифузний токсичний зоб) і аутоімунного тиреоїдиту - є прерогатива ендокринологів. При зниженій функції щитовидної залози, при еутиреоїдного зобі перебіг вагітності та її результат багато в чому визначаються тим, чи отримувала жінка йодну профілактику до і під час вагітності в своєму харчовому раціоні. У такому випадку в перебіг вагітності і періоду лактації оптимальне сполучення медикаментозної терапії (якщо це необхідно) з прийомом таких БАД АРТ ЛАЙФ, як ГРІН СТАР, ламінарін, ДІСКАВЕРІ Чарівність, вітамінно-мінеральні КИСІЛЬ, з урахуванням добової потреби в йоді.
Основною причиною розвитку внутрішньоутробно формується патології плода та новонародженого є плацентарна недостатність (ПЛН). Відповідно до сучасних поглядів, під фетоплацентарної недостатністю розуміють синдром, обумовлений морфофункціональними змінами в плаценті і представляє собою результат складної реакції плода і плаценти на різні патологічні стани материнського організму. При цьому спостерігається комплекс порушень транспортної, трофічної, ендокринної та метаболічної функцій плаценти, що лежить в основі патології плода та новонародженого. (Сєров В.Н. з співавт., 1989)
Г.М. Савельєв із співавт. (1991 р.) відзначають, що ПЛН може привести до уповільнення розвитку і росту плода, його внутрішньоутробної гіпотрофії внаслідок порушення живильної (трофічної) функції плаценти, внутрішньоутробній гіпоксії, зумовленої порушенням газообміну в плаценті. Часто патологія плода має сполучений характер. При вивченні наслідків ПЛН виявлені порушення адаптації новонародженого і подальшого подальшого розвитку дитини, а також висока частота уражень ЦНС у таких дітей.
Плацентарна недостатність - явище поліетіологічне, отже, виявлення основної причини її розвитку дозволить правильно визначити комплекс діагностичних і лікувальних заходів та запобігти можливим ускладненням.
Провідна роль у розвитку плацентарної недостатності належить гестозу вагітності, причиною виникнення якого є відсутність адаптаційних систем організму матері адекватно забезпечити потреби плода, тобто гестоз можна розглядати як синдром дезадаптації при вагітності (д.м.н. Пасман Н.М. зі співавт., 1997).

← Застосування БАД АРТ ЛАЙФ... Досвід застосування БАД... 
Просмотров: 2562

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен