здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Застосування БАД АРТ ЛАЙФ у хворих з гіперпластичними захворюваннями матки.

Т.А. МАКАРЕНКО, В.Б. Цхай, О.В. КУРСКОВА, Е.К. МІНЧЕНКО. Красноярська державна медична академія, м. Красноярськ
У зв'язку з неухильним зростанням частоти патології гіперпластичні захворювання матки (міома, ендометріоз) є однією з актуальних проблем сучасної гінекології. В даний час одним з пускових механізмів у розвитку цих захворювань вважають наявність в організмі жінок метаболічних розладів (порушення толерантності до глюкози, гіперінсулінемія, дисліпідемія, ожиріння і т.д.). У зв'язку з цим доцільно не тільки застосування гормональної терапії, але і лікування обмінних порушень у даної категорії хворих.
Проведене нами повне клінічне обстеження 65 жінок з гіперпластичними захворюваннями матки виявило наявність метаболічних розладів у більшості обстежуваних. При цьому в аналізах периферичної крові спостерігається підвищений рівень цукру при проведенні цукрової кривої - в середньому до 6,9 ммоль / л, при проведенні тесту толерантності до глюкози на другу годину рівень цукру підвищується в середньому до 7,9 ммоль / л. У 19% хворих в сечі виявлено цукор, у 5% - ацетон. Крім того, у 19,3% хворих з гіперпластичними захворюваннями матки мало місце підвищення рівня ХС ЛПНГ, у 29,8% хворих - загального холестерину, у 5,7% - тригліцеридів. При проведенні антропометричного обстеження ожиріння діагностовано в 78% випадках, при цьому ожиріння I ступеня - у 63% обстежуваних, II ступеня - у 25% і III ступеня - у 12%. Все це необхідно враховувати при призначенні медикаментозної терапії даної категорії хворих. При цьому корекція метаболічних розладів представляє певні труднощі у зв'язку з високою вартістю більшості препаратів, односпрямованість їх дії, а також наявністю побічних ефектів.
Велику допомогу у вирішенні цих проблем можуть надати біологічно активні добавки (БАД). Створені на основі натуральних лікарських трав, ці препарати активують захисні механізми в організмі жінки, регулюють обмінні процеси, забезпечують стан здоров'я костносуставной системи та судинного тонусу, а також корекцію дисбактеріозу.
Для корекції метаболічних розладів у 30 жінок з гіперпластичними захворюваннями матки (міома в поєднанні з гіперпластичними процесами ендометрію) ми застосовували біодобавки компанії Артлайф (група дослідження).
Групу контролю склали 35 пацієнток з такою ж гінекологічною патологією, у яких застосовувалася лише гормонотерапія. Застосування БАД було курсовим, поєднувалося з редукційної дієтою, після закінчення кожного курсу нами знову проводилося дослідження показників вуглеводного і жирового обмінів.
Перший курс терапії був розрахований на 30 днів, з застосуванням препаратів ЛЕЦИТИН (по 1 чайній ложці 3 рази на день) і ФІТОСОРБОВІТ (по 1 таблетці 2 рази на день). За період лікування всі пацієнтки відзначали поліпшення загального стану, підвищення працездатності і настрою, ні в одному з спостережуваних випадків не відмічено будь-яких побічних ефектів. Крім того, після першого курсу застосування БАД виявлено, що у 16 ​​(53%) обстежених жінок спостерігалося зниження цифр холестерину в середньому з 6,42 ммоль / л до 4,66 ммоль / л, у 7 (23%) пацієнток спостерігалася стабілізація цукрових кривої. У 23 (77%) обстежуваних відмічено підвищення рівня загального білка в сироватці крові в середньому з 59 г / л до 72 г / л, що, ймовірно, пов'язано з нормалізацією функції печінки.
Другий курс лікування обстежуваних жінок припускав прийом препаратів БУРДОК С (по 1 таблетці 2 рази на день) і узвару ЕХІНОЛ (по 1 чайній ложці 3 рази на день) протягом 30 днів. Слід зазначити, що БУРДОК З призначався за умови відсутності гіперінсулінемії. Результати повторного біохімічного і гормонального обстеження пацієнток свідчили про те, що в 95% випадків відбувалася нормалізація вуглеводного і в 71% - ліпідного обміну, випадків гіперінсулінемії нами не виявлено. На відміну від цього, у жінок групи контролю після двох місяців гормональної терапії відзначалася дисліпідемія в 33% випадків, гіперінсулінемія - у 17%, патологічний тип цукрової кривої - у 22%. АРТ ЛАЙФ є досить ефективними препаратами для корекції обмінних порушень, а також для профілактики при використанні гормональної терапії у хворих з гіперпластичними захворюваннями матки. Вважаємо за доцільне подальше вивчення і розробку нових схем застосування БАД у комплексному лікуванні даної категорії хворих.

← Використання БАД АРТ ЛАЙФ... Використання БАД АРТ ЛАЙФ... 
Просмотров: 2042

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен