здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Використання БАД АРТ ЛАЙФ в акушерсько-гінекологічній практиці.

Н.В. НАУМЕНКО, жіноча консультація поліклініки № 11, м. Красноярськ
Ми є бранцями звичок. Ми повторюємо встановилися звички, майже не замислюючись, поки вони не втіляться в традиції, що збереглися надовго. Сьогоднішня примха стає завтрашньою традицією. Я думаю, що пройде ще якихось десять-п'ятнадцять років, і не буде поділу лікарів на традиційних і нетрадиційних. Особистий досвід використання біодобавок (БАД) компанії Артлайф переконує в цьому.
Катастрофічно падає індекс здоров'я нації, погіршується екологія, стресові ситуації супроводжують нас всюди. Як лікар акушер-гінеколог, щодня стикається в силу специфіки своєї роботи з проблемами жінок, можу сказати це з повною відповідальністю.
Лікувати жінок традиційно, із застосуванням антибіотиків, саліцилатів, відомих еубіотиків і т.д. стає проблематичніше - збільшується кількість супутньої патології з боку інших органів і систем, алергічні реакції на прийом препаратів, побічні реакції. Тому продукція компанії АРТ ЛАЙФ для лікування гінекологічних захворювань є препаратами вибору в повсякденній практиці.
Дуже хороший ефект спостерігається при використанні в схемах при лікуванні хронічних запальних захворювань придатків матки препаратів СУПЕР Шілд (по 1 капсулі 1 раз на день) і ІВЛАКСІН (по 1 таблетці 2 рази на день) протягом 30 днів. Ремісія настає після одного курсу лікування, триває протягом року і не вимагає профілактичних курсів антибіотиків. У трьох жінок протягом року після тривалого безпліддя на тлі цього лікування наступила вагітність.
Окремо хочу сказати про застосування препаратів для лікування дисбактеріозів різної етіології БІФІДОБАК І АЦІДОБАК. Призначаю ці препарати за схемою: БІФІДОБАК протягом місяця по 1 капсулі натщесерце і 1 капсула перед сном (для поліпшення всмоктування в умовах тонкого кишечника і досягнення максимального лікувального ефекту) і потім АЦІДОБАК в тому ж режимі. У 75% жінок в реабілітаційному періоді після прийому масивних доз антибіотиків спостерігалося припинення клінічних проявів вже на 14 день від початку лікування. Після закінчення першого курсу у 89% пацієнток був підтверджений позитивний результат.
У 9% жінок, що мали захворювання печінки в анамнезі, ефект наступив після додавання Токсфайтер ЛЮКС (по 1 чайній ложці 2 рази на день) у поєднанні з ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ протягом 10 днів.
У жінок з патологічним перебігом клімактеричного періоду добре зарекомендували себе препарати, що впливають на серцево-судинну і нервову системи: ДУС Найт, НЕЙРОСТАБІЛ, НЕЙРОСТРОНГ.
Особливо важливим вважаю застосування біологічно активних добавок в акушерстві, оскільки тут проявляє себе головна заповідь лікаря: «Не нашкодь!".
Вагітні жінки і майбутні діти є головною турботою, так як показники материнської та перинатальної смертності по Росії є далеко не найкращими. Зростає кількість поєднаних гестозів на фоні екстрагенітальної патології, як наслідок страждає жінка, страждає плід, прогноз потомства погіршується. Зниження перинатальної (до 1%) і відсутність материнської смертності протягом останніх трьох років у мене на ділянці вважаю заслугою препаратів компанії АРТ ЛАЙФ.
У першому триместрі вагітності при постановці жінки на диспансерний облік призначаю: ВІТАМІН «Е» - натуральний препарат з вмістом чистого вітаміну Е (400 МО); КАЛЬЦІМАКС - для правильного формування кісткової системи плоду; відмінний препарат КОМПЛЕКС З ВІТАМІНОМ «С» - доза більша ( до 1,5 мг аскорбінової кислоти), рекомендована в медичній літературі, але при цьому не дратує слизову шлунка, благотворно впливає на судинну стінку. На ранніх термінах - це профілактика самовільного викидня, кровотеч різної етіології, а на пізніх - профілактика гестозів, грізного ускладнення вагітності.
У другому триместрі, коли починають загострюватися захворювання шлунково-кишкового тракту, на перше місце виходить функціональне зниження перистальтики товстого кишечника, призначаю ФІТОСОРБОВІТ за схемою: 1/4-1/3-1/2 чайної ложки у двох літрах вівсяного відвару.
Препаратом, без якого не уявляю ведення вагітних після двадцяти тижнів у жінок з групи ризику по розвитку гестозу, а також у жінок з нирковою патологією, є РЕНСЕПТ - сечогінний препарат з м'яким механізмом дії, одна таблетка якого містить широкий спектр сечогінних трав. Добре контролюється добовий діурез. З профілактичною метою препарат призначаю при явищах патологічної прибавки ваги і набряках легкого ступеня (по 1 таблетці 2 рази на день).
Ефект від прийому препарату починається з третього дня і до чотирнадцятого дня досягається мета застосування. З лікувальною метою призначаю РЕНСЕПТ при перших ознаках зміни функції нирок (сліди білка, збільшення кількості лейкоцитів до 5-6 в полі зору): по 1 таблетці 3 рази на день у поєднанні сЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ. Лабораторні показники нормалізуються до десятого дня терапії. Далі препарат призначаю курсами по 10 днів.
Жінкам, які планують вагітність (протягом трьох місяців) і вагітним протягом всієї вагітності рекомендую прийом препарату ГРІН СТАР.
Профілактика здоров'я за допомогою біологічно активних добавок більш безпечна і природна для організму людини. Сподіваюся, мій досвід використання БАД АРТ ЛАЙФ допоможе лікарям акушерсько-гінекологічної практики у вирішенні проблем репродуктивного здоров'я.

← Застосування БАД АРТ ЛАЙФ... Застосування БАД АРТ ЛАЙФ... 
Просмотров: 2389

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен