Використання БАД АРТ ЛАЙФ в акушерсько-гінекологічній практиці.

Н.В. НАУМЕНКО, жіноча консультація поліклініки № 11, м. Красноярськ
Ми є бранцями звичок. Ми повторюємо встановилися звички, майже не замислюючись, поки вони не втіляться в традиції, що збереглися надовго. Сьогоднішня примха стає завтрашньою традицією. Я думаю, що пройде ще якихось десять-п'ятнадцять років, і не буде поділу лікарів на традиційних і нетрадиційних. Особистий досвід використання біодобавок (БАД) компанії Артлайф переконує в цьому.
Катастрофічно падає індекс здоров'я нації, погіршується екологія, стресові ситуації супроводжують нас всюди. Як лікар акушер-гінеколог, щодня стикається в силу специфіки своєї роботи з проблемами жінок, можу сказати це з повною відповідальністю.
Лікувати жінок традиційно, із застосуванням антибіотиків, саліцилатів, відомих еубіотиків і т.д. стає проблематичніше - збільшується кількість супутньої патології з боку інших органів і систем, алергічні реакції на прийом препаратів, побічні реакції. Тому продукція компанії АРТ ЛАЙФ для лікування гінекологічних захворювань є препаратами вибору в повсякденній практиці.
Дуже хороший ефект спостерігається при використанні в схемах при лікуванні хронічних запальних захворювань придатків матки препаратів СУПЕР Шілд (по 1 капсулі 1 раз на день) і ІВЛАКСІН (по 1 таблетці 2 рази на день) протягом 30 днів. Ремісія настає після одного курсу лікування, триває протягом року і не вимагає профілактичних курсів антибіотиків. У трьох жінок протягом року після тривалого безпліддя на тлі цього лікування наступила вагітність.
Окремо хочу сказати про застосування препаратів для лікування дисбактеріозів різної етіології БІФІДОБАК І АЦІДОБАК. Призначаю ці препарати за схемою: БІФІДОБАК протягом місяця по 1 капсулі натщесерце і 1 капсула перед сном (для поліпшення всмоктування в умовах тонкого кишечника і досягнення максимального лікувального ефекту) і потім АЦІДОБАК в тому ж режимі. У 75% жінок в реабілітаційному періоді після прийому масивних доз антибіотиків спостерігалося припинення клінічних проявів вже на 14 день від початку лікування. Після закінчення першого курсу у 89% пацієнток був підтверджений позитивний результат.
У 9% жінок, що мали захворювання печінки в анамнезі, ефект наступив після додавання Токсфайтер ЛЮКС (по 1 чайній ложці 2 рази на день) у поєднанні з ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ протягом 10 днів.
У жінок з патологічним перебігом клімактеричного періоду добре зарекомендували себе препарати, що впливають на серцево-судинну і нервову системи: ДУС Найт, НЕЙРОСТАБІЛ, НЕЙРОСТРОНГ.
Особливо важливим вважаю застосування біологічно активних добавок в акушерстві, оскільки тут проявляє себе головна заповідь лікаря: «Не нашкодь!".
Вагітні жінки і майбутні діти є головною турботою, так як показники материнської та перинатальної смертності по Росії є далеко не найкращими. Зростає кількість поєднаних гестозів на фоні екстрагенітальної патології, як наслідок страждає жінка, страждає плід, прогноз потомства погіршується. Зниження перинатальної (до 1%) і відсутність материнської смертності протягом останніх трьох років у мене на ділянці вважаю заслугою препаратів компанії АРТ ЛАЙФ.
У першому триместрі вагітності при постановці жінки на диспансерний облік призначаю: ВІТАМІН «Е» - натуральний препарат з вмістом чистого вітаміну Е (400 МО); КАЛЬЦІМАКС - для правильного формування кісткової системи плоду; відмінний препарат КОМПЛЕКС З ВІТАМІНОМ «С» - доза більша ( до 1,5 мг аскорбінової кислоти), рекомендована в медичній літературі, але при цьому не дратує слизову шлунка, благотворно впливає на судинну стінку. На ранніх термінах - це профілактика самовільного викидня, кровотеч різної етіології, а на пізніх - профілактика гестозів, грізного ускладнення вагітності.
У другому триместрі, коли починають загострюватися захворювання шлунково-кишкового тракту, на перше місце виходить функціональне зниження перистальтики товстого кишечника, призначаю ФІТОСОРБОВІТ за схемою: 1/4-1/3-1/2 чайної ложки у двох літрах вівсяного відвару.
Препаратом, без якого не уявляю ведення вагітних після двадцяти тижнів у жінок з групи ризику по розвитку гестозу, а також у жінок з нирковою патологією, є РЕНСЕПТ - сечогінний препарат з м'яким механізмом дії, одна таблетка якого містить широкий спектр сечогінних трав. Добре контролюється добовий діурез. З профілактичною метою препарат призначаю при явищах патологічної прибавки ваги і набряках легкого ступеня (по 1 таблетці 2 рази на день).
Ефект від прийому препарату починається з третього дня і до чотирнадцятого дня досягається мета застосування. З лікувальною метою призначаю РЕНСЕПТ при перших ознаках зміни функції нирок (сліди білка, збільшення кількості лейкоцитів до 5-6 в полі зору): по 1 таблетці 3 рази на день у поєднанні сЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ. Лабораторні показники нормалізуються до десятого дня терапії. Далі препарат призначаю курсами по 10 днів.
Жінкам, які планують вагітність (протягом трьох місяців) і вагітним протягом всієї вагітності рекомендую прийом препарату ГРІН СТАР.
Профілактика здоров'я за допомогою біологічно активних добавок більш безпечна і природна для організму людини. Сподіваюся, мій досвід використання БАД АРТ ЛАЙФ допоможе лікарям акушерсько-гінекологічної практики у вирішенні проблем репродуктивного здоров'я.

Коментарі

ВВЕРХ