здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Застосування БАД АРТ ЛАЙФ в практиці дільничного лікаря жіночої консультації.

Е.В. ПІСКУН, лікар акушер-гінеколог, жіноча консультація, м. Уссурійськ
Дільничний лікар акушер-гінеколог жіночої консультації р. Уссурійська протягом 1,5 років вела спостереження за пацієнтками, яким у складі комплексного лікування призначалися біологічно активні добавки (БАД АРТ ЛАЙФ). Хороший ефект відзначений при призначенні за індивідуальними схемами прийому таких препаратів:
ДІСКАВЕРІ Чарівність як вітамінно-мінерального комплексу - по 1 таблетці 1 раз на день, вранці після їжі, в т.ч. вагітним - з моменту постановки на облік в консультації.
ГРІН СТАР як вітамінно-мінерального комплексу - за аналогічною схемою, а також при лікуванні залізодефіцитної анемії, в поєднанні з препаратами заліза. Так, хворий N в лютому 2002 року терапевтом було відмовлено в проведенні операції за показаннями з-за низького рівня гемоглобіну (80 г / л на 01.02.т.г.). У результаті проведення комплексного лікування з використанням БАД ГРІН СТАР у хворої відзначалася наступна динаміка за показником гемоглобіну: на 01.03.т.г. - 102 г / л, на 01.04 - 120 г / л. Це дозволило вчасно прооперувати хвору за згодою лікаря-терапевта.
Препарат КАЛЬЦІМАКС призначався по 1-2 капсули одноразово, в поєднанні з узваром яблучно-ЖУРАВЛИННИЙ узваром (1 ч / л на склянку будь-якого напою), увечері - при судомах в литкових м'язах у вагітних з 16-го тижня; курсами по 10 днів через кожні 10 днів, починаючи з 20 тижня і щодня, ввечері, з 30 тижня - для профілактики кальцієвої недостатності, кровотечі в пологах, слабкості пологової діяльності.
У комплексному лікуванні ЗВУР застосовувався ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ (ПНЖК) - по 1 капсулі 2 рази на день після їжі, двома курсами по 15 днів з перервою в 15 днів. Яскравий приклад ведення хворий: Музаян Соня, 36 років. DS: вагітність 33 тижні, ЗВУР 1-11 стадії, ХФПН. У комплексному лікуванні застосовувалися БАД за вказаною схемою. Пацієнтка народила хлопчика вагою 4,05 кг з оцінкою за шкалою Атар 9 балів.
НЕЙРОСТРОНГ був рекомендований при початкових проявах гестозу, НЦЦ за гіпертонічним типом - по 1 таблетці на ніч курсом на 1 місяць, а також в поєднанні з узваром ВЕЧІРНІЙ в 22-23 години (1 ч / л на склянку будь-якого напою). При цьому сон наступав, як правило, через 15-30 хвилин, за характером спокійний, знизилася дратівливість.
При дріжджових кольпітах у вагітних застосовувалося масло чайного дерева для обробки, двічі на день курсом на 7-10 днів.
При лікуванні кондилом застосовувався СУПЕР Шілд - за I капсулі 2 рази на день курсом на 15 днів, обробка протягом тижня двічі на день з використанням АРГОСЕПТ. У 12 з спостережуваних пацієнток після проведеного лікування протягом року не виникали рецидиви.
Щомісяця на ділянці спостерігається близько 50 вагітних, з них тільки 25-30% отримують біологічно активні добавки.
На жаль, негативна, здебільшого необ'єктивна інформація про БАД в пресі впливає на ставлення жінок до рекомендованим курсам - БАД за рекомендацією лікаря застосовують менше половини всіх пацієнток. Разом з тим, жінки, які отримують БАД у комплексному лікуванні, відзначають для себе (суб'єктивно) позитивний ефект і повторно звертаються за консультацією щодо застосування БАД, в тому числі і в профілактичних цілях.

← Досвід застосування БАД... Використання БАД АРТ ЛАЙФ... 
Просмотров: 2319

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен