здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Лікування хворих з виразковою хворобою дванадцятипалої кишки з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ

Г.Ю. ЕВДОХІНА, лікар-терапевт, лікар вищої категорії, завідувачка терапевтичним відділенням Далекосхідної клінічної басейнової лікарні, поліклінічне відділення

Група хворих з 8 осіб, віком від 30 до 50 років. У двох випадках - звернення в період загострення захворювання, на ФГДС визначена виразка цибулини дванадцятипалої кишки (ДПК) діаметром відповідно 0,3 і 0,4 см, з запальним валом, гіперемією навколишнього слизової, супроводжує больовий синдром (Coli bacteri не виявлено).
Після семиденного лікування антибіотиком (тетрациклін по 250x2 рази, зонтак по 250х 2 рази, ул'фамед по 10 мг 2 рази) зменшився больовий синдром, і були рекомендовані до прийому біологічно активні добавки (БАД) компанії Артлайф: котячий кіготь (по 1 капсулі 3 рази на день через 30 хвилин після їжі), ГРІН СТАР (по 1 капсулі вранці) і з першого дня звернення - ДУС ЗНАЙТИ (по 1 капсулі на ніч). Був залишений ульфамед по 10 мг на ніч.
Через 10 днів прийому при контролі на ФГДС в обох випадках виразка зарубцювалася (залишилася стадія рубця, невеликий набряк), через 18 днів хворі приступили до роботи. При цьому було рекомендовано продовжити прийом препаратів Котячий Кіготь і ГРІН СТАР в підтримуючих дозах протягом 2 місяців.
В інших шести випадках з цієї групи хворих на ФГДС були зареєстровані рубцеві зміни цибулини дванадцятипалої кишки (ДПК), явища дуоденіту, незначні скарги в трьох випадках і в трьох випадках відсутність скарг взагалі. З метою профілактики загострення захворювання цим хворим призначалися протягом місяця: ГАСТРОКАЛМ - в 50% - по 1 таблетці 2 рази на день до їжі, і в 50% - по 1 таблетці 1 раз на день до їди; ДУС Найт - по 1 капсулі на ніч протягом 14 днів; Бета-каротин - по 1 гелю 1 раз в два дні; ульфамед - по 10 мг на ніч протягом 1 місяця.
Поліпшення об'єктивно і суб'єктивно настало у п'яти пацієнтів (один пацієнт не з'явився повторно), та з метою подальшого поліпшення стану їм було дано призначення: Токсфайтер курсом 20 днів, потім КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС і сік чорниці курсом на I місяць, потім ДІСКАВЕРІ Чарівність АБО ДІСКАВЕРІ СІЛАпо 2 таблетці 2 рази на день протягом місяця. Потім курсами по 1 місяця відповідно ФІТОСОРБОВІТ по 1 таблетці 1 раз на день і СУПЕР Шілд по 1 капсулі на день. Надані рекомендації щодо дієти, режиму та праці.
Жоден з спостережуваних пацієнтів не звернувся протягом півроку з приводу погіршення стану, всі вони працюють по своїй спеціальності. На контролі у з'явилися через три місяці: на ФГДС видно рубцеві зміни, слизова рожева (без запалення).
Висновки:
В результаті проведеного комплексного лікування із застосуванням БАД АРТ ЛАЙФ хворих з виразковою хворобою ДПК і явищами загострення спостерігався значний позитивний ефект, тимчасова непрацездатність зменшилася на 15% .2. Протягом 3-6 місяців велося спостереження за хворими, які отримували профлеченіе. Об'єктивно поліпшення спостерігалося в 95% випадків, але термін спостереження за такими пацієнтами необхідно продовжити до 1-3 років.

← Досвід застосування БАД... Лікування дисбактеріозу... 
Просмотров: 2594

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен