здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Досвід застосування БАД Арт лайф в лікування хворих на виразкову хворобу

А.А. Солодилова, В.Г. Бєлкіна, М.В. ОДИНЦОВА
Медичний центр корекції харчування, м. Красноярськ.
Виразкова хвороба - хронічне рецидивуюче захворювання, схильне до прогресування, із залученням до патологічного процесу, поряд зі шлунком і дванадцятипалої кишки, інших органів і системи травлення, розвитку ускладнень, що загрожують життю хворого.
Щорічно від ускладнень виразкової хвороби та неадекватної терапії в Росії вмирають близько 6000 чоловік. За останнє десятиліття захворюваність виразковою хворобою в розвинених країнах різко зросла. У деяких країнах нею страждають 15% населення, включаючи дітей.
Виразкової хвороби супроводжує хронічний гастродуоденіт. Понад 100 років лікарі були впевнені, що виразкова хвороба виникає від стресу, в результаті порушення режиму харчування, наявності у хворого шкідливих звичок (куріння, прийом алкоголю) і обтяженої спадковості. Пізніше було встановлено, що виразки шлунка та дванадцятипалої кишки утворюються в результаті переважання агресивних чинників (соляна кислота, пепсин) над факторами захисту (слиз, бікарбонати, локальний синтез простагландинів і т.п.). Посилення ендогенних факторів в агресії (надлишкове кислотоутворення) та послаблення резистентності гастродуоденальної слизової оболонки (гастрит, дуоденіт) обумовлені заселенням шлунка і дванадцятипалої кишки спіралеподібними бактеріями, що одержали назву Helicobacter pylori.
Лікарі нашої компанії виходили з того, що основний принцип медикаментозної терапії виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки повинен складатися в обов'язковому використанні препаратів з антикислотний (омепразол, ранітідан, фамотидин) і антихелікобактерної активністю (метранідазол, коаліціада, амоксицилін, тетрациклін).
Біологічно активні добавки до їжі (Біодобавки, БАД) призначаються на тлі однотижневого трикомпонентної терапії блокаторами Ш-рецепторів гістаміну і двох препаратів з антигелікобактерної активністю у фазі загострення. ГРІН СТАР компанії Арт лайф призначається по 1 / 2 чайної ложки (або 2 капсули, які необхідно перед вживанням розкрити) 2-3 рази на день до їди за 10 хвилин у першій половині дня. Обов'язково у комплексне лікування включаються поліненасичені жирні кислоти (ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ), які є джерелом простагландинів типу Е1 Механізм їх захисної дії пов'язаний із зменшенням обсягу і концентрації соляної кислоти в шлунку; підвищенням бар'єрної функції слизової оболонки шлунка в результаті зворотної дифузії іонів водню; збільшенням продукції слизу в шлунку і дванадцятипалої кишці; посиленням шлункового кровотоку; активацією регенерації слизової оболонки; збільшенням секреції бікарбонатів у шлунку і дванадцятипалої кишці.
Іммунокорректірующіе препарати: котячий кіготь по 1 капсулі 3 рази на день після їжі протягом 10-15 днів. На ніч рекомендується прийом препарату ДУС знайти за 1-2 капсули за 30-40 хвилин до сну протягом 15 днів. Застосування на фоні основної терапії БАД сприяє швидшому зняттю больового синдрому (в середньому на 3-5 добу) та усунення диспепсичних розладів. За даними ФГС, частота рубцювання виразок сягає 80-90%, скорочуються середні терміни рубцювання виразкових дефектів. До цього моменту у більшості пацієнтів, що приймали вищевказані БАД крім основної терапії, купируется активний запальний процес в гастродуоденальної області.
У фазі затухаючого загострення (стан неповної ремісії, що характеризується відсутністю клінічних ознак загострення і залишковими явищами запалення слизових шлунка і дванадцятипалої кишки) рекомендується застосування КОМПЛЕКСУ ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС і бета-каротин протягом 15 днів на додаток до основної терапії.
Через 3-4 тижні, після фази ремісії необхідний прийом ентеросорбентів (Токсфайтер, ФІТОСОРБОВІТ) в дозі 1 чайна ложка 2 рази на день за 30-40 хвилин до їди.
Для дітей рекомендується БАД ГАСТРОКАЛМ (по 1 таблетці 2 рази на день).
При виборі біологічно активних добавок (біодобавок) пацієнтам з резистентними виразками лікарями компанії АРТ ЛАЙФ рекомендуються СУПЕР Шілд по 1 капсулі 3 рази на день з їдою протягом 15-20 днів, спільно з препаратом ГРІН СТАР на тлі основної терапії.
Профілактика рецидивів проводиться за 2-3 тижні до початку передбачуваного загострення, призначення СУПЕР Шілд спільно з одним із ентеросорбентів протягом 2-3 тижнів. Два рази на рік необхідний прийом БЕТА-КАРОТИНА по 1-2 гелю на день протягом 1 місяця, КОМПЛЕКСУ ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС протягом 15 днів по 1 таблетці 2 рази на день з їжею, гепатопротекторів (ГЕПАТОН 2, ЛЕЦИТИН, ХЕПАР ФОРМУЛА).
При наявності супутньої паразитарної інвазії (аскаридоз, опісторхоз, лямбліоз) проводиться необхідне лікування в період ремісії виразкової хвороби. Як показує практика, паразитарна інвазія сприяє рецидивам виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, знижує ефективність основної терапії.
Отже, до програми комплексного лікування хворих на виразкову хворобу включаються: режим харчування; регулярність прийому ліків і БАД; виключення шкідливих звичок, особливо куріння. Спільне застосування БАД Токсфайтер і ЛЕЦИТИН у курців допомагає знизити кількість викурених сигарет і легше позбутися цієї шкідливої ​​звички.
Таким чином, біологічно активні добавки до їжі компанії АРТ ЛАЙФ можуть з успіхом застосовуватися в комплексному лікуванні виразкової хвороби, а також як самостійна терапія на етапі реабілітації та з метою профілактики сезонних загострень.

← Застосування БАД Арт лайф... Лікування хворих з... 
Просмотров: 2678

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен