здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Звіт з клінічної апробації БАД РЕНСЕПТ у хворих з хронічними захворюваннями сечовидільної системи

Г.Б. ДЖУБАНІЯЗОВА, ЗАТ Проблем харчування Республіки Казахстан, м. Алмати (наведено з купюрами, де описаний складу біодобавки))
Введення
Біологічно активні добавки до їжі (БАД) займають значне місце у профілактиці та допоміжної терапії багатьох захворювань. В останні роки в Казахстані широко застосовуються БАД, що містять біологічно активні речовини рослинного, тваринного, бактеріального або синтетичного походження, регулюючі і стимулюючі функції окремих органів і систем організму, підтримують їх у фізіологічних межах функціональної активності. Більшість БАД мають полікомпонентних склад і мають низку переваг перед монокомпонентними і синтетичними лікарськими засобами. При їх використанні людина отримує цілий комплекс природних сполук, властивих даному рослині, і вплив на організм виявляється більш м'яким і тривалим. Вони не токсичні і, як показує медична практика, рідше викликають ускладнення і алергічні реакції.
БАД, що містять фітокомплекси, можуть надавати патогенетичне і симптоматичне вплив на організм. Хвороби нирок та сечовидільної системи займають значне місце в загальній структурі захворюваності населення нашої республіки і мають тенденцію до зростання. Дана проблема ускладнюється погіршенням екологічної ситуації в багатьох регіонах, зміною характеру харчування населення, погіршенням якості питної води. В етіопатогенезі хронічної патології сечовидільної системи провідними факторами є бактеріальна інфекція, порушення тонусу і моторної функції системи сечовиділення, зниження імунітету. В умовах скрути відтоку сечі, при запальних процесах відбувається порушення обміну солей і води, випадання в осад солей сечової кислоти, оксалатів, фосфатів з можливим розвитком надалі сечокам'яної хвороби. Однією з основних функцій сечовидільної системи є виведення шлаків і токсинів з організму. Нормальне функціонування цієї системи забезпечує сталість водно-електролітний балансу. Хвороби органів сечовиділення призводять до порушення фільтраційної, очисної та інших функцій організму.
Завданнями лікування при даній патології є протизапальну, антибактеріальну дію, усунення больового синдрому, підтримка імунної системи, регуляція тонусу сечовивідних шляхів, підтримання електролітного балансу, виведення шлаків з організму, антиоксидантний захист.
Фахівцями компанії Артлайф (м. Томськ, Росія) розроблений високоефективний комплексна рослинна біодобавка РЕНСЕПТ, виготовлена ​​з високоякісної сировини, що володіє діуретичною, протизапальною ефектами і вираженими антимікробними властивостями. Завдяки спеціально підібраному складу значно посилюється лікувальний ефект взаємодії входять до РЕНСЕПТ компонентів.
Дана біологічно активна добавка являє собою трав'яний комплекс для нормалізації функціонування сечовидільної системи, в якому використовується багатовіковий досвід лікування травами і досягнення медичної науки.
Збалансована формула РЕНСЕПТ включає в себе порошок журавлини і унікальний комплекс трав, що володіють антибактеріальними і сечогінними властивостями.
Біодобавка РЕНСЕПТ має виражену антибактеріальну, противірусну та антисептичну дії, ефективний у лікуванні та профілактиці рецидивів і загострень інфекцій мочевиделітел'ного тракту.
Механізм терапевтичного впливу БАД обумовлений сприятливим впливом комплексу біологічно активних речовин на порушені метаболізм, структуру і функції нирок та сечовидільної системи.
БАД АРТ ЛАЙФ РЕНСЕПТ, маючи у своєму складі рослинні компоненти і важливі мікронутрієнти, володіє потужним арсеналом впливу на патогенетичні фактори розвитку інфекцій сечовивідних шляхів, сечового міхура, сечокислого діатезу, сечокам'яної хвороби з метою лікування та профілактики, а також симптоматичної терапії порушень кровообігу.

Показання:
Для використання з метою профілактики рецидивів і загострень інфекцій сечовидільного тракту, сечового міхура.
Для підвищення ефективності традиційної медикаментозної терапії цих захворювань.
У комплексній терапії серцево-судинних захворювань, токсикозів вагітності, алергій, в схемах протипухлинної терапії. Спосіб застосування: рекомендується як БАД по 1-2 таблетки 3 рази на день під час їжі з рясним питвом. Курс лікування 2-3 тижні, при необхідності лікування можна повторити.
Мета дослідження: вивчення впливу біологічно активної добавки РЕНСЕПТ на клінічний перебіг і функціональний стан сечовидільної системи при хронічних захворюваннях сечовивідних шляхів в гострий період і період затухаючого загострення, оцінка переносимості та побічних ефектів.

Матеріали та методи дослідження
Дослідження проводилися амбулаторно на 15 хворих із захворюваннями нирок і сечовивідних шляхів. Курс лікування склав 20 днів. Всі хворі отримували БАД АРТ ЛАЙФ РЕНСЕПТ по 1 таблетці 3 рази на день під час їди з великою кількістю рідини. 10 хворих отримували одночасно базисну медикаментозну терапію, яка включала антибіотик ампіцилін по 2 млн од. на добу; уросептики палин по таблетці 2 рази на добу протягом 7 днів, спазмолітик но-шпу в таблетках або ін'єкціях до купірування больового синдрому протягом 3-5 днів, рекомендувалася дієта з обмеженням солі, рясне пиття. 5 хворих на хронічний пієлонефрит поза загостренням брали біодобавку РЕНСЕПТ як профілактичний засіб для попередження рецидиву і виведення солей з сечовивідних шляхів.

Для досягнення мети використано такі методи дослідження:
- Клінічне спостереження за хворими;
- Загальний аналіз крові;
- Загальний аналіз сечі;
- Аналіз сечі по Нечипоренко;
- Сечовина, креатинін у сироватці крові;
- Калій, натрій в плазмі крові;
- УЗД нирок.

← Хронічний пієлонефрит і... Біологічно активні добавки... 
Просмотров: 3205

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен