здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Досвід застосування біологічно активних добавок фірми АртЛайф в алергології.

А.А. Лубишева, лікар алерголог-імунолог,
Міська лікарня № 1, м. Старий Оскол З квітня 1999 року на базі міської лікарні № 1 міста Старий Оскол проліковано 256 хворих у віці від 1,5 до 65 років. З них з діагнозом бронхіальна астма 65 осіб; поліноз - 48 осіб; алергічний дерматоз - 46 осіб. Основна група біологічно активних добавок до їжі (БАД) виробництва фірми АРТ ЛАЙФ, які призначалися хворим, були наступними: ГРІН СТАР, Токсфайтер, ГЕПАТОН 2, АБІТЕЛЬ, ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ, ФІТОСОРБОВІТ, СКІН ЛАЙН, ФОРМУЛА ЖІНКИ, КАЛЬЦІМАКС, ПУЛЬМОКЛІНЗ
Зокрема,
ГРІН СТАР отримали 100% хворих;
Токсфайтер 27%;
ФІТОСОРБОВІТ + 16%;
АБІТЕЛЬ 20%;
ГЕПАТОН 2 86%;
ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ 25%;
ДІСКАВЕРІ Чарівність або ДІСКАВЕРІ СИЛА або ДІСКАВЕРІ ВІДМІННИКОМ 11%;
ГАСТРОКАЛМ 15%;
КАЛЬЦІМАКС 3%;
ФОРМУЛА ЖІНКИ 14%;
ПУЛЬМОКЛІНЗ 17%;
Хороші результати отримані у хворих з діагнозом бронхіальна астма, які отримують ГРІН СТАР в дозі від 1 до 2 капсул на добу протягом 30 днів, з повторним курсом через 1-2 місяці. У період загострення для зменшення явищ інтоксикації, бронхоспазму, поліпшення відділення мокротиння до лікування додавався ПУЛЬМОКЛІНЗ в дозі по 1 таблетці 2 рази на день. Позитивний ефект спостерігається вже на 3-4 день прийому. 90% хворих, які отримували БАД на тлі стандартного протиалергічного лікування, відзначали значне поліпшення загального самопочуття, а саме:
• напади задухи ставали більш рідкісними, менш інтенсивними;
• значно зменшувалися явища інтоксикації;
• підвищувалася працездатність;
• хворі були менш схильні до простудних захворювань.
Ось один з найбільш яскравих прикладів. Під наглядом в алергологічному кабінеті знаходилася хвора М. 13 років, страждає на бронхіальну астму з 1990 року. Напади задухи були щоночі, а також при незначному фізичному навантаженні. Швидку допомогу викликали регулярно 1-2 рази на тиждень. У 1998 році хвора пройшла повне обстеження в алергологічному кабінеті. З урахуванням виявлених алергенів (побутових, епідермальних, харчових) була призначена гіпоалергенна дієта, лазеротерапія за біологічно активних точок. Два рази на рік - масаж, ЛФК, специфічна імунотерапія алергеном домашнього пилу. Паралельно розроблена індивідуальна схема прийому Токсфайтер і ГРІН СТАР протягом 1 місяця, з повторенням такого ж курсу через два місяці. З 1999 року і по теперішній час нападів ядухи у дитини не було. Друга група хворих з діагнозом поліноз. Ці хворі, крім дотримання гіпоалергенної дієти, отримували БАД за наступною схемою:
• ГЕПАТОН 2 і Токсфайтер 25%;
• ГЕПАТОН 2 і ФІТОСОРБОВІТ 6%;
• ГРІН СТАР 100%;
• ДІСКАВЕРІ Чарівність (Відмінник, СИЛА) 8%
• КАЛЬЦІМАКС 3%;
У порівнянні з хворими, не отримували БАД, у даної групи хворих значно швидше купировались явища рінокон'юнктівіта, бронхіту. Алергічних реакцій на Токсфайтер і ФІТОСОРБОВІТ не спостерігалося.
Третю основну групу склали хворі з діагнозом алергічний дерматит (екзема, атопічний дерматит). Крім алергічного компонента, в основі цього захворювання лежить порушення з боку органів травлення: хронічний гастрит, хронічний холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів, хронічний панкреатит, гепатит різної етіології, хронічний коліт, у тому числі дисбактеріоз кишечника. Підхід до лікування таких хворих був комплексним. Усім без винятку призначалася гіпоалергенна дієта, ГЕПАТОН 2, Токсфайтер або ФІТОСОРБОВІТ по 1 / 2 чайної ложки 2 рази на день.
На тлі прийому цих препаратів у 86% хворих в аналізі крові зменшувався рівень загального білірубіну, трансамінази, холестерину на 1-2 одиниці в порівнянні з вихідним. У 12% хворих біохімічні показники крові залишалися без змін, але суб'єктивно вони відзначали поліпшення загального самопочуття, зменшення або повне зникнення відчуття тяжкості в правому підребер'ї, епігастрії. Як результат, поліпшувалися УЗД-ознаки основного захворювання після проведеного лікування. Поряд з перерахованими вище препаратами, призначався ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ (поліненасичені жирні кислоти) по 1 капсулі 1 раз на день і при необхідності примочки на уражені ділянки тіла на 10-15 хвилин з розрахунку 1 капсула на 50 грам води. Курс лікування 1 місяць.
Для поліпшення функції шлунково-кишкового тракту, зменшення больового синдрому призначався ГАСТРОКАЛМ по 1 таблетці 2 рази на день за 20 хвилин до їди. У деяких випадках він повністю заміняв курс стандартного протизапального лікування. Курс 1 місяць.
Як загальнозміцнюючий засіб і як джерело вітамінів, незамінних амінокислот, мінералів, ферментів та інших біологічно активних речовин призначалися ГРІН СТАР (по 1 капсулі, 1 або 2 рази на день залежно від віку і тяжкості захворювання з повторним курсом через 2-3 місяці) , ДІСКАВЕРІ Чарівність або ДІСКАВЕРІ СИЛА або ДІСКАВЕРІ відмінник (по 1 таблетці на добу, 1 місяць); АБІТЕЛЬ, КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС, ФОРМУЛА ЖІНКИ.
Підсумовуючи сказане і аналізуючи ефект від застосування продукції компанії АРТ ЛАЙФ хворим з алергопатологією в порівнянні з групою хворих, які не отримували БАД, можна зробити висновок про те, що у всіх хворих, які отримували БАД, відзначався позитивний результат, а саме
• значно зменшилися клінічні прояви основного захворювання:
• зменшувалися прояви супутніх захворювань;
• подовжувався період ремісії;
• побічних дій алергічних реакцій на продукцію не спостерігалося.
Продукція компанії АРТ ЛАЙФ може успішно застосовуватися в алергології.

← Застосування біологічно... Використання біологічно... 
Просмотров: 2048

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен