здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Використання біологічно активних добавок фірми АртЛайф у хворих з харчовою алергією.

М.В. ЯКУБЕНКО, алерголог-імунолог, Далекосхідне відділення Російської академії наук
У алергії немає певної «візитної картки», її прояви різноманітні і багатоликі, несхожі один на одного. Останнім часом алергія стала справжнім «бичем» людства. Зростання промислових підприємств, погіршення екології, збільшення радіаційного фону - все це сприяє ослаблення імунної системи організму. Людський організм здатний відповідати на вторгнення чужорідних речовин, наприклад мікробів, виробленням захисних факторів - АТ. Але при алергії відбувається своєрідна «помилка впізнавання»: організм реагує як на ворога, так і на нешкідливі речовини, наприклад - яєчний білок, полуницю і т.д. Ще 100-150 років тому алергія на їжу була дуже рідкісним явищем, а зараз саме цим її видом страждає кожен шостий житель планети.
Всяка збочена, з відхиленнями від норми, реакція на харчові продукти називається харчовою непереносимістю. А найбільш частою формою харчової непереносимості є харчова алергія. За даними статистики, частота харчової алергії у дітей становить 10-40%. Розвиток харчової алергії відбувається внаслідок взаємодії між харчовими алергенами, шлунково-кишковим трактом і імунною системою організму. Існують певні чинники, що сприяють розвитку харчової алергії. По-перше, це спадкова схильність, по-друге, порушення в роботі шлунково-кишкового тракту, які ведуть до зміни проникності кишечника, внаслідок чого харчові АТ проникають в кров. По-третє, формування аллергически зміненої реактивності організму відбувається ще в антенатальному періоді, коли під час вагітності майбутні мами надлишково вживають продукти, що володіють вираженою алергенної активністю (горіхи, мед, молоко, шоколад, яйця і т.д.). Мають значення також тривала медикаментозна терапія (особливо антибактеріальна), контакт з хімічними (в т.ч. парфумерними) аероаллергенов і куріння.
Враховуючи вищесказане, в період вагітності і лактації жінкам пропонуються спеціально розроблені гіпоалергенні дієти, а також дієти з застосуванням біологічно активних добавок (БАД). Цілком обгрунтованим є призначення таких біологічно активних добавок фірми АРТ ЛАЙФ, як ФІТОСОРБОВІТ, ДІСКАВЕРІ Чарівність або ДІСКАВЕРІ СИЛА або ДІСКАВЕРІ Відмінник, ГРІН СТАР, ВІТАМІН «Е», КАЛЬЦІМАКС, які не тільки нормалізують обмінні процеси в організмі, поліпшують моторику шлунково-кишкового тракту, сприяють відновленню мікрофлори кишечника, але також забезпечують добову потребу організму в основних вітамінах, макро-і мікроелементи, білках, покращують метаболізм клітинних мембран і зміцнюють судинну стінку. На першому році життя причинами виникнення алергічних реакцій найчастіше бувають переклад дитини на штучне вигодовування, раннє введення прикорму без дотримання встановлених правил, непереносимість білків коров'ячого молока, злаків, а також прийом кисломолочних продуктів, що пов'язано з дріжджоподібними грибками роду Candida Aspergillus. При розвитку вищевикладених реакцій в комплексну терапію після застосування антигістамінних і протіводрожжевих препаратів були включені АЦІДОБАК і БІФІДОБАК, що дозволило добитися виражених позитивних результатів у 67% хворих (під контролем калу на дисбактеріоз). Найбільш часто харчова алергія проявляється у вигляді алергічного дерматиту та кропив'янки. Для зняття гострих проявів харчової алергії у дітей і дорослих з антигістамінних препаратів першого покоління найбільш ефективні тавегіл, супрастин, діазолін; препарати другого покоління - кларитин, астемізол, зіртек - ще знаходяться в процесі вивчення, але наголошується, що вони ефективні як у гострий, так і в підгострий періоди. Серед хворих, що страждають алергічним дерматитом і кропив'янкою, були обрані основна і контрольна групи. У комплексне лікування контрольної групи були включені наступні БАД:
1.Протівоаллергіческій комплекс СКІН ЛАЙН - для зменшення проявів алергічної реакції за рахунок зниження викиду гістаміну, зміцнення судинної стінки і зменшення її проникності. Це дозволило знизити добову дозу антигістамінних препаратів в два рази і отримати м'який седативний і протизапальний ефекти.
2.ТОКСФАЙТЕР, ФІТОСОРБОВІТ, які мають підвищену сорбційною активністю і здатні зв'язувати і міцно утримувати екзо-і ендогенні токсини.
Вони застосовувалися під час їжі, при кожному прийомі їжі, або дворазово вранці і ввечері, в результаті чого стихання таких симптомів, як свербіння і гіперемія шкірних покривів в контрольній групі пацієнтів наступала на 4-6 днів раніше, ніж в основній.
3.С метою корекції порушень в роботі шлунково-кишкового тракту і ферментативних порушень у основної групи пацієнтів застосовувалися такі препарати, як фестал, ензістал і мезим форте. У контрольній групі ці препарати були замінені КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС, який містить 18 ферментів і володіє високою активністю (курс лікування від 3 до 6 тижнів) і БАД ГАСТРОКАЛМ, надають м'який протизапальний ефект на слизову оболонку шлунково-кішечноготракта (ШКТ), нормалізує кислотність шлункового соку і поліпшує травлення (курс лікування від 14 до 30 днів).
4.Для зміцнення судинної стінки, зменшення проникності кишечника, поліпшення метаболізму клітинних мембран у пацієнтів контрольної групи використовувався КАЛЬЦІМАКС, який дозволив зменшити набряклість тканини майже в три рази.
5.В як зовнішній засіб у хворих з алергічним дерматитом використовувався аргогель, що володіє гарною антибактеріальної, протизапальною і протиалергічною активністю. Після застосування гелю відновлення шкірних покривів протікало в 1,5 рази швидше, гіперемія і свербіж шкіри зникали на 2-3 день після лікування.
6.Важним ланкою в лікуванні харчової алергії є корекція імунної системи. У контрольній групі в якості імуномодуляторів були використані Котячий Кіготь курсом від 1 до 2 місяців за індивідуальною схемою. Під контролем імунного статусу було встановлено, що Котячий Кіготь активізує функцію Т-кілерів, макрофагів, нормалізує рівень імуноглобулінів. СУПЕР Шілд діє на всі ланки імунітету, підвищує рівень Т-лімфоцитів, імуноглобулінів, а також покращує функцію печінки - постачальника білків тривоги.
Провівши тривалі клінічні спостереження, ми прийшли до висновку, що ефективність проведеної терапії з включенням біологічно активних добавок компанії АРТ ЛАЙФ виражалася в більш швидкому досягненні ремісії алергічного процесу на шкірі і в травному тракті, посиленні процесів регенерації уражених ділянок шкіри, у зворотному розвитку вторинної інфекції, поліпшенні загального стану у 79% хворих.
Таким чином, даний досвід використання БАД вказує на необхідність застосування їх в комплексній терапії у хворих з харчовою алергією, оскільки дозволяє скоротити тривалість лікування і уникнути ускладнень, а також вказує на необхідність використання їх з профілактичною метою, що значно зменшує ризик виникнення захворювання і частоту загострень хронічних захворювань.

← Досвід застосування... Корисні поради з... 
Просмотров: 2476

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен