Одночасне застосування БАД РЕНСЕПТ при лікуванні станів після сольових і ниркових кольок.

І. ЛАПІНА, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, м. Тверь
Під спостереженням знаходилися дві групи хворих (у віковому діапазоні 30-50 років) з сечокам'яною хворобою і сечокислий діатез. На тлі ниркових і сольових кольок в нирках з'являється гідрокалікоз, піелоектазія, запальний процес.
Перша група хворих складалася з 10 осіб, які отримували біологічно активну добавку до їжі РЕНСЕПТ компанії Артлайф і лазеротерапію. Курс лікування становив 15 днів, включаючи 10 сеансів лазеротерапії.
Друга група становила 15 осіб, вони отримували тільки лазеротерапію. Результати оцінювалися за даними лабораторних та ультразвукових досліджень.
У хворих першої групи зникла піелоектазія, покращилися лабораторні показники сечі в 90-100% випадків, У хворих другої групи поліпшення настало в 50% випадків. Позитивний ефект наступав швидше у першої групи хворих, ймовірно, в результаті нормалізації обмінних процесів, поліпшення кровообігу в сечовидільної системи, потенціювання антибактеріального і сечогінний ефекти.
Отже, поєднане застосування лікування з використанням БАД до їжі компанії Артлайф та лазеротерапії більш ефективно для даної патології.

Коментарі

ВВЕРХ