здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Одночасне застосування БАД РЕНСЕПТ при лікуванні станів після сольових і ниркових кольок.

І. ЛАПІНА, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, м. Тверь
Під спостереженням знаходилися дві групи хворих (у віковому діапазоні 30-50 років) з сечокам'яною хворобою і сечокислий діатез. На тлі ниркових і сольових кольок в нирках з'являється гідрокалікоз, піелоектазія, запальний процес.
Перша група хворих складалася з 10 осіб, які отримували біологічно активну добавку до їжі РЕНСЕПТ компанії Артлайф і лазеротерапію. Курс лікування становив 15 днів, включаючи 10 сеансів лазеротерапії.
Друга група становила 15 осіб, вони отримували тільки лазеротерапію. Результати оцінювалися за даними лабораторних та ультразвукових досліджень.
У хворих першої групи зникла піелоектазія, покращилися лабораторні показники сечі в 90-100% випадків, У хворих другої групи поліпшення настало в 50% випадків. Позитивний ефект наступав швидше у першої групи хворих, ймовірно, в результаті нормалізації обмінних процесів, поліпшення кровообігу в сечовидільної системи, потенціювання антибактеріального і сечогінний ефекти.
Отже, поєднане застосування лікування з використанням БАД до їжі компанії Артлайф та лазеротерапії більш ефективно для даної патології.

← Вплив біологічно активної... Хронічний пієлонефрит і... 
Просмотров: 2316

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен