здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Вплив біологічно активної добавки ФІТОРен.

Л.Є. ПЕТРОВА, Г.В. Янів, обласна туберкульозна лікарня, м. Томськ

Мета і завдання дослідження
1.1 Мета. Оцінка ефективності БАД «ФІТОРен»
1.2 Завдання. Вивчення впливу БАД ФІТОРен на збільшення діурезу, протизапальний ефект. Матеріали та методи досліджень
2.1 біодобавка ФІТОРен був призначений до їжі десяти пацієнтам: двом хворим зі специфічним ураженням нирок і сечового міхура; у шести хворих в анамнезі - хронічний пієлонефрит, у двох - в стадії загострення; у двох пацієнтів ніяких змін в нирках раніше не знаходили. У шести хворих були такі скарги: майже постійні болі в ділянці нирок, дизуричні зміни, у двох набряки на обличчі і ногах; підвищення температури до фебрильних цифр у двох хворих. При обстеженні: в загальних аналізах крові прискорене ШОЕ від 25 до 53 мм / год; лейкоцитоз від 7,8 до 20%; зниження гемоглобіну від 87 до 114; моноцитоз до 9%. У загальних аналізах сечі: у шести хворих було збільшення питомої ваги до 1021-1028; наявність білка до 0,066-0,165%; підвищена кількість лейкоцитів від 20 до більшої кількості в полі зору; еритроцити від одиничних до 10 в полі зору; наявність солей, бактерій . У біохімічних аналізах крові: зниження загального білка до 57; креатин крові до 158; сечовина - 6,7. На УЗД у шести хворих були знайдені зміни у вигляді дифузних змін паренхіми нирок; нефронтоз різного ступеня, аденома простати у двох хворих

Результати дослідження:
Препарат ФІТОРен призначався по 1-2 таблетці на день перед їжею (у першій половині дня) протягом трьох тижнів.
В результаті проведеного спостереження зазначалося: поліпшення загального стану у всіх хворих: зниження температури, зменшення слабкості, болю в ділянці нирок. Тільки двоє хворих відзначили сечогінний ефект препарату без збільшення споживаної рідини (збільшилася кількість сечі на фоні прийому до 2-2,5 літрів на добу).
У контрольних аналізах: в загальному аналізі крові: відбулася нормалізація ШОЕ у 4 хворих; підвищення гемоглобіну до 124-136; зниження лейкоцитів у 3 хворих до 5,7-6,8; підвищення кількості лімфоцитів до 21-27% у двох хворих. У загальних аналізах сечі: зменшення питомої ваги до 1017-1012; в 4 аналізах білок став негативним, кількість лейкоцитів прийшли в норму у трьох хворих і значно зменшилися у 4 хворих; еритроцити нормалізувалися до одиничних практично у всіх хворих. У біохімічних аналізах: відзначено зменшення креатиніну та сечовини до норми.

Висновок
БАД АРТ ЛАЙФ ФІТОРен слід рекомендувати як протизапальний (уросептіческое) засіб при наступних патологічних станах:
- Специфічні ураження нирок (туберкульозний папіліт, цистит).
- Хронічний пієлонефрит у стадії загострення.
- Токсичні ураження нирок.
- Хронічне легеневе серце в стадії субкомпенсації.
- Гіпертонічна хвороба I стадії.

← Досвід застосування... Одночасне застосування БАД... 
Просмотров: 2628

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен