здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Досвід застосування БАД АРТ ЛАЙФ ГАСТРОКАЛМ в комплексному лікуванні дисбіозів і кишкової інфекції у дітей.

Л.В. Струць, МСЧ № 2, м. Томськ
«Зри в корінь», - говорив Козьма Прутков, маючи, швидше за все, на увазі використання для лікування людини препаратів рослинного походження. Досвід застосування в медицині поєднання хіміопрепаратів з фітотерапією призводить до успішного лікування хвороб, тим більше що з кожним роком все більше і більше зростає непереносимість антибіотиків і ряду синтетичних препаратів, а в разі їх застосування може розвинутися лікарська хвороба.
Особливо переважні фітопрепарати при лікуванні дітей, тому що вони діють більш м'яко і легше сприймаються дитячим організмом, не даючи небажаних наслідків.
Так, одним з активно використовуються нами в дитячій поліклінічної практиці препаратів для лікування дисбіозів і кишкових інфекцій, є біологічно активна добавка до їжі ГАСТРОКАЛМ фірми АРТ ЛАЙФ.
Під дисбіозом розуміють якісне і кількісне порушення складу мікрофлори кишечника, внаслідок чого порушується очищення організму від шлаків, що в свою чергу веде до появи таких серйозних захворювань, як астма, дерматити, пухлини, анемії, гіпотрофії. Процес травлення у кишечнику унікальний.
В результаті нормального розщеплення їжі утворюється всього 200-500 грамів калу на добу.
У разі розладу травлення і перегрупування нормальної кількості і якості мікрофлори починається бурхливий ріст дріжджових грибків, стафілокока та іншої патогенної флори, тобто розвиваються явища дисбіозу (дисбактеріозу), основними клінічними проявами якого є: зниження апетиту, біль у животі, здуття, бурчання кишечника, проноси, запори, зниження активності дитини, розвиток анемії.
Нами проводилося лікування дисбіозу у 50 дітей у віці від 2 до 7 років із зазначеними вище симптомами хвороби. У них бактеріологічно були підтверджені стафілококовий і клебсіеллезной дисбіози. При цьому в копрограми виявилися ферментативні порушення, які свідчать про зміни з боку шлунка, підшлункової залози і жовчовидільної системи.
Діти були розділені на 2 рівні групи, по 25 чоловік. В основній групі лікування проводилося за стандартною чотирьохетапну схемою, що включає призначення:
1) специфічного фага (5-7 днів);
2) ферментів (фестал, ензістал - 10 днів);
3) біопрепаратів (лактобактерії, біфідумбактерин - 20 днів);
4) шлунково-кишкового фітосбори (10-14 днів).
Дітям контрольної групи призначали тільки один з фагів, залежно від виявленого збудника, - 5 днів і ГАСТРОКАЛМ - 10-14 днів, по 1 / 2 таблетки 2 рази на день за 30 хвилин до їди.
Вже через два дні спільного призначення препаратів у дітей поліпшувався апетит, підвищувалася активність.
На 3-й день прийому припинялися болі в животі, здуття кишечника, на 5-й день відновлювався стілець і до 12-го дня лабораторій підтверджувалося зникнення запальних і ферментативних порушень з боку шлунково-кишкового тракту.
В основній же групі, де діти лікувалися по стандартній схемі, клінічна стабілізація процесу починалася до 8-10-го дня, а лабораторні показники відновлювалися до 13-15-го дня.
Таким чином, більш рання (на 2 дні) стабілізація процесу в контрольній групі, швидше за все, пояснюється протизапальними і імуномодулюючими властивостями ГАСТРОКАЛМ за рахунок комбінації входять до його складу інгредієнтів: деревію, кореня кульбаби, солодки, насіння льону, л акто бактерії а, рослинних ферментів і вітамінів А, Е, С, U.
У результаті призначення ГАСТРОКАЛМ вдалося:
1) скоротити прийом специфічних фагів на 2 дні;
2) зменшити кратність дачі лікарських препаратів дитині з 8 до 2 раз (за загальноприйнятою схемою) і кількість найменувань - з 4 до 1 препарату.
Прекрасні результати отримали ми і при комплексному лікуванні ГАСТРОКАЛМОМ середньо-і легких форм дизентерії (30 чоловік). Основними клінічними проявами хвороби у них були симптоми інтоксикації, які поєднуються з підвищеною температурою (37-38 ° С) - 24 особи (80%), нудотою - 3 особи (10%), блювотою - 9 осіб (30%), зниженням апетиту - 30 осіб (100%), болями в животі - 30 осіб (100%), рідким стільцем зі слизом - 30 осіб (100%), з прожилками крові - 5 осіб (16%). Діагноз був підтверджений бактеріологічними висівом дизентерійної палички з кишечника і виявленням в копрограми великої кількості лейкоцитів, еритроцитів і ферментативних розладів шлунка, підшлункової залози і жовчовиділення. До основної групи увійшли 15 осіб, які отримали комплексне лікування дизентерії антибіотиками (5-7 днів) у поєднанні з симптоматичними засобами (но-шпа, фестал, аскорутин, вікасол, глюконат кальцію) - протягом 7-15 днів. Але не завжди лікування дітей з проносами антибіотиками було вдалим через зниження чутливості збудників до використовуваних засобів і порушення біоценозу кишечника.
Тому, використовуючи стандартну схему лікування, ми домагалися зникнення клінічних симптомів до 12-15-го дня хвороби, але виділення дизентерійної палички в період реконвалесценції тривало у 5 осіб (16%) повторно. Тому в контрольній групі для лікування дизентерії були використані нітрофурановие препарати (5 днів) у поєднанні з ГАСТРОКАЛМ (по 1 / 2 таблетки 3 рази на день за 30 хвилин до їжі) - 10-12 днів. При цьому всі клінічні симптоми хвороби до 7-10-го дня зникли, а в показниках копрограми лейкоцити і еритроцити не визначалися вже з 3-го дня прийому. До 10-го дня хвороби у 11 осіб (70%) в контрольній групі відновлювалися ферментативні процеси в шлунково-кишковому тракті, а до 13-го дня хвороби дитина була здорова, і дизентерійна паличка повторно не визначалася.
Таким чином, БАД АРТ ЛАЙФ ГАСТРОКАЛМ знайшов широке застосування в комплексному лікуванні дисбіозів і кишкових інфекцій як препарат, що володіє протизапальними, обволікаючу, спазмолітичні і жовчогінні властивості і не перевищує ціну витрат у порівнянні з фармакопейними засобами.
Призначення ГАСТРОКАЛМ у дітей зручно через малу кратності прийому на добу і невеликих доз препарату, відсутність побічних реакцій, здатності досягти повного клінічного одужання і звільнення від патогенних мікроорганізмів.

← Застосування БАД АРТ ЛАЙФ... Результати застосування... 
Просмотров: 2318

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен