здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Результати застосування БАД АРТ ЛАЙФ ХЕПАР ФОРМУЛА в лікуванні неонатальних жовтяниць.

О.В. Пєтухова, Г.А. ЯНГАЕВА, МСЧ № 2, м. Томськ
Жовтяниця - клініко-лабораторний синдром, що супроводжує багато захворювань печінки різної етіології. Іноді з жовтяницею протікають деякі захворювання крові. Розвивається цей синдром внаслідок порушення билирубинового обміну в організмі. У періоді новонародженості є ряд особливостей билирубинового обміну.
У першому дитячому відділенні МСЧ № 2 протягом року застосовувалася біологічно активна добавка до їжі ХЕПАР ФОРМУЛА виробництва фірми АРТ ЛАЙФ. За цей період у відділенні пролікувалися 68 дітей з тривалою жовтяницею новонароджених, причому у 18 з них була діагностована внутрішньоутробна інфекція з ураженням печінки; в одного пацієнта виявлена ​​рідко зустрічається генетично обумовлена ​​аномалія - ​​галактоземія.
Всі діти у відділенні отримували наступну терапію: внутрішньовенно крапельно - глюкозу, інсулін, вітамін С 5%, но-шпу, есенціале. Крім того, 48 пацієнтів (70,5%), що склали першу групу, отримували ХЕПАР ФОРМУЛА, до складу якої входять:
- Расторопша плямиста, який має здатність стабілізувати клітинні мембрани;
- Куркума, що поліпшує процеси життєдіяльності клітин печінки;
- Терен кучерявий, який надає бактерицидну, противірусну, протизапальну дії;
- Набір фосфоліпідів: лецитин, холін, інозитол, поліпшують функціональний стан клітинних мембран;
- Метіонін - амінокислота, нормалізуюча обмін холіну;
- Вітамін В6 (піридоксин), що поліпшує різні ферментативні реакції;
Двадцять пацієнтів, що склали другу групу, ХЕПАР ФОРМУЛА не отримували. Вони брали активоване вугілля, но-шпу, аллохол, відвар шипшини. Пацієнти першої групи приймали БАД ХЕПАР ФОРМУЛА на початку курсу лікування по 1 / 4 таблетки 2 рази на день; після двох тижнів застосування - по 1 / 2 таблетки 2 рази на день курсом до 1 місяця. Встановлено, що у цих хворих терміни перебування в стаціонарі склали всього 6 діб; желтушное забарвлення шкіри змінилося вже на 2-4 добу; рівень білірубіну в крові знизився до норми раніше, ніж у пацієнтів другої групи. Таким чином, враховуючи вищевикладене, можна зробити висновок, що ХЕПАР ФОРМУЛА може бути рекомендована для лікування захворювань печінки у дітей та дорослих і, зокрема, для лікування неонатальних жовтяниць, оскільки володіє хорошими гепатопротектівное властивостями.

← Досвід застосування БАД... Про застосування... 
Просмотров: 2136

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен