Результати застосування БАД АРТ ЛАЙФ ХЕПАР ФОРМУЛА в лікуванні неонатальних жовтяниць.

О.В. Пєтухова, Г.А. ЯНГАЕВА, МСЧ № 2, м. Томськ
Жовтяниця - клініко-лабораторний синдром, що супроводжує багато захворювань печінки різної етіології. Іноді з жовтяницею протікають деякі захворювання крові. Розвивається цей синдром внаслідок порушення билирубинового обміну в організмі. У періоді новонародженості є ряд особливостей билирубинового обміну.
У першому дитячому відділенні МСЧ № 2 протягом року застосовувалася біологічно активна добавка до їжі ХЕПАР ФОРМУЛА виробництва фірми АРТ ЛАЙФ. За цей період у відділенні пролікувалися 68 дітей з тривалою жовтяницею новонароджених, причому у 18 з них була діагностована внутрішньоутробна інфекція з ураженням печінки; в одного пацієнта виявлена ​​рідко зустрічається генетично обумовлена ​​аномалія - ​​галактоземія.
Всі діти у відділенні отримували наступну терапію: внутрішньовенно крапельно - глюкозу, інсулін, вітамін С 5%, но-шпу, есенціале. Крім того, 48 пацієнтів (70,5%), що склали першу групу, отримували ХЕПАР ФОРМУЛА, до складу якої входять:
- Расторопша плямиста, який має здатність стабілізувати клітинні мембрани;
- Куркума, що поліпшує процеси життєдіяльності клітин печінки;
- Терен кучерявий, який надає бактерицидну, противірусну, протизапальну дії;
- Набір фосфоліпідів: лецитин, холін, інозитол, поліпшують функціональний стан клітинних мембран;
- Метіонін - амінокислота, нормалізуюча обмін холіну;
- Вітамін В6 (піридоксин), що поліпшує різні ферментативні реакції;
Двадцять пацієнтів, що склали другу групу, ХЕПАР ФОРМУЛА не отримували. Вони брали активоване вугілля, но-шпу, аллохол, відвар шипшини. Пацієнти першої групи приймали БАД ХЕПАР ФОРМУЛА на початку курсу лікування по 1 / 4 таблетки 2 рази на день; після двох тижнів застосування - по 1 / 2 таблетки 2 рази на день курсом до 1 місяця. Встановлено, що у цих хворих терміни перебування в стаціонарі склали всього 6 діб; желтушное забарвлення шкіри змінилося вже на 2-4 добу; рівень білірубіну в крові знизився до норми раніше, ніж у пацієнтів другої групи. Таким чином, враховуючи вищевикладене, можна зробити висновок, що ХЕПАР ФОРМУЛА може бути рекомендована для лікування захворювань печінки у дітей та дорослих і, зокрема, для лікування неонатальних жовтяниць, оскільки володіє хорошими гепатопротектівное властивостями.

Коментарі

ВВЕРХ