здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Про застосування біологічно активної добавки «Многолєт» фірми АртЛайф в загальноклінічної практиці.

М.М. ПЕТРОВА, Р.Ч. ЧИЛБАК-ООЛ, О.В. КУРСКОВА,
Красноярська державна медична академія.
Серед показань до призначення біологічно активної добавки Многолєт (компанії АРТ ЛАЙФ, м. Томськ) відмічені профілактика і комплексне лікування атеросклерозу; стресові стани; дисбактеріоз кишечника; проживання в екологічно несприятливих районах; хронічні запальні захворювання шлунково-кишкового тракту та ін
Дослідження ефективності препарату проведено на базі терапевтичного відділення республіканської лікарні № 1 м. Кизила Республіки Тива у 60 хворих у віці від 20 до 60 років (середній вік 39,8 років). Курс лікування тривав 3 тижні, доза препарату 4 таблетки на день у два прийоми під час їжі. Серед обстежених було 12 чоловіків і 48 жінок. За нозологічними формами хворі розподілилися наступним чином: 20 хворих страждали ішемічною хворобою серця (ІХС), у 15 було діагностовано артеріальна гіпертонія, у 12 хворих був виставлений діагноз постміокардітіческого кардіосклерозу; ревматизмом страждали 5 хворих і 8 хворих проходили стаціонарне лікування з приводу дифузно-токсичного зобу .
Контрольну групу склали 58 хворих аналогічного статі і віку. Розподіл хворих по нозологічних форм статистично не відрізнялося від основної групи. Хворі основної та контрольної групи отримували патогенетичну і симптоматичну терапію.
Клінічне обстеження хворих включало фізикальні методи, вимірювання артеріального тиску, запис електрокардіограми, біохімічний аналіз крові з контролем ліпідного спектра крові, рутинні методи - загальний аналіз крові та сечі.
В результаті проведеної терапії серед пацієнтів, які отримували БАД Артлайф многоліття, 80% відзначили поліпшення загального самопочуття, підвищення апетиту, нормалізацію стільця і ​​сну, стабілізацію артеріального тиску, у той час як в контрольній групі цей показник склав тільки 64%. Поліпшення процесів реполяризації на ЕКГ було відзначено на 16% вище в основній групі в порівнянні з контролем. Цікавий і той факт, що в цілому достовірно покращився ліпідний спектр крові в групі пацієнтів, що приймали многоліття, порівняно з контролем, за рахунок зниження показників загального холестерину, холестерину ліпопротеїдів низької щільності і підвищення рівня ліпопротеїдів високої щільності. Достовірного зміни показників тригліцеридів нами не відзначено.
Лейкоцитоз у периферичній крові і ШОЕ були нижчі в основній групі в порівнянні з контролем при виписці із стаціонару, хоча відмінності статистично незначущі.
Пацієнтами та лікарями не відмічено побічних ефектів від застосування многоліття, таких як алергічні реакції, диспепсичні розлади, еозинофілія в периферичній крові. На закінчення слід сказати, що БАД АРТ ЛАЙФ Многолєт може бути рекомендований нами при комплексному лікуванні перерахованих вище захворювань.

← Результати застосування... Досвід застосування... 
Просмотров: 2057

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен