здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Досвід застосування біологічно активних добавок фірми АртЛайф для вирішення проблем здоров'я в літньому віці.

М.Д. ЕДЛІН, 1938 р.н., нейрохірург, на пенсії, м. Челябінськ
Почав вживати біологічно активні добавки до їжі (БАД) з січня 1997 року (препарати «Гербалайф»), отримав позитивний ефект протягом двох місяців, повірив в ефективність таких препаратів. З цього моменту всі проблеми зі здоров'ям вирішую з допомогою БАД. У 1995 році діагностовано дві грижі міжхребцевих дисків у поперековому відділі, лікування - консервативне. Для профілактики загострень застосовую біологічно активні добавки російської компанії АРТ ЛАЙФ: Джойнт ФЛЕКС, КАЛЬЦІМАКС, ВІТАМІН Е, ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ. Загострення не частіше 1 разу на 2 роки.
У 1984 році, у віці 46 років, з'явилися симптоми ішемічної хвороби серця (ІХС). З жовтня 2000 року за своїм здоров'ям стежу за допомогою біорезонансної діагностики - виявлено атеросклероз коронарних судин, а в ліпідограмми на початку 2001 року-підвищення рівня холестерину ліпопротеїдів низької щільності (ЛПНЩ), зниження ліпопротеїдів високої щільності (ЛПВЩ). Комплексна програма включала курси біодобавок Артлайф: Токсфайтер, ЛЕЦИТИН, ГРІН СТАР, ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ, КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС, БУРДОК С, НЕІРОСТРОНГ.
До другого місяця прийому препаратів за індивідуальною програмою відбулося зниження рівня холестерину і ЛПНЩ, підвищення рівня ЛПВЩ. Підтримка курси проводилися із застосуванням біодобавок ДІСКАВЕРІ Чарівність, або ДІСКАВЕРІ СИЛА, або ДІСКАВЕРІ Відмінник, АСЕвіт, многоліття, ПІНОТЕЛЬ ІДЕАЛ, котячий кіготь, ламінарін, ФОРМУЛА ЧОЛОВІКИ. Протягом 2002-2003 року з біорезонансної діагностики - зменшення проявів атеросклерозу, за біохімічними дослідженнями - стабілізація показників ліпідограми в межах норми (див. таблицю), з 2001 року клінічних проявів ІХС не спостерігаю.
Лікування атеросклерозу за допомогою БАД АРТ ЛАЙФ, як і профілактика з інших проблем тривають. Розповідаючи свою історію колегам і клієнтам, напівжартома-напівсерйозно говорю: «наточені скальпелі п'яти різних хірургів, але БАД дозволяють поки (а може назавжди) відкласти оперативне лікування».

← Про застосування... Звіт про клінічну... 
Просмотров: 2189

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен