здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Звіт про клінічну апробацію біологічно активної добавки Многолєт фірми АртЛайф в практиці лікаря геріатрії.

Е.В. Смолькін, Н.П. Краюшкін, СГМУ, м. Томськ
Мета досліджень: оцінка біологічно активної добавки до їжі БАД Артлайф Многолєт у хворих геріатричного віку - осіб старше 60 років.
Завдання дослідження: вивчення впливу БАД АРТ ЛАЙФ Многолєт на результати лікування хворих кардіологічного профілю та хворих із гастроентерологічною патологією.
Матеріали та методи дослідження
Біодобавка Многолєт (виробництво компанії АРТ ЛАЙФ) в якості біологічно активної добавки до їжі був призначений 10 хворим (з них 8 жінок і 2 чоловіків). Вік пацієнтів від 62 до 75 років. Для проведення дослідження були відібрані пацієнти, що страждають такими захворюваннями: у чотирьох - гіпертонічна хвороба, в одного ВПС, корельованих оперативним втручанням; у двох хворих переважали явища ЦВБ, у п'яти - захворювання шлунково-кишкового тракту (ШКТ): хронічний холецистит, хронічний коліт, з них у двох - аномалії розвитку кишечника - доліхосігма. (Діагноз встановлено після проведення рентгенологічного обстеження, колоноскопії.) Клінічно пацієнти пред'являли скарги на спонтанні болі в животі, метеоризм, схильність до закрепів до трьох днів, у зв'язку з чим доводилося вдаватися до прийому проносних препаратів. Стаж захворювань становив від 5 до 20 років.
У загальному аналізі крові, сечі, біохімічному аналізі крові змін не було.
Діагнози встановлені на підставі клінічної картини, анамнестичних даних і результатів параклінічного обстеження.
Пацієнти приймали препарат незалежно від прийому їжі, по 1-2 таблетки на добу протягом 15-30 днів.
Через два тижні від початку прийому препарату три пацієнти відзначили поліпшення загального самопочуття: зменшилися слабкість, млявість, підвищилася працездатність. У хворих з патологією ШКТ на другий день нормалізувався стілець, зникли явища здуття живота, бурчання, біль. У двох хворих стан без динаміки.
Під час прийому біологічно активної добавки до їжі Многолєт побічних явищ не виявлено.
Лабораторні показники в межах норми.
Гемодинаміка стабільна.
Висновок: враховуючи вищевикладене, можна рекомендувати БАД АРТ ЛАЙФ Многолєт як профілактичний засіб для поліпшення якості життя, нормалізації функції шлунково-кишкового тракту пацієнтам старших вікових груп.

← Досвід застосування... Застосування біологічно... 
Просмотров: 1958

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен