Лікування хворих на вірусні гепатити із використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ.

В.Є. РИНКІВ, Г.А. Щолківська, А.А. МОНАСТИРСЬКИЙ, С.І. НІКОНОВА, О.І. Зубарєва, Т.Г. ПОЛЯКОВА, кафедра інфекційних хвороб з епідеміологією ВГМА, 12-а міська клінічна лікарня.
При вірусних гепатитах (ВГ), незалежно від їх етіології, відбуваються багато загальні патологічні процеси в організмі хворих. У печінці закономірно страждають гепатоцити: розвиваються різні види їх дистрофії, аж до некробіозу, порушується проникність мембран, в проміжній тканині виникають інфільтративно-проліферативні процеси, в жовчовивідної системі порушується відтік жовчі (аж до вираженого холестазу).
Якщо хворі вживають алкоголь або наркотики, то в гепатоцитах накопичуються жири (жировий гепатоз). Всі зазначені зміни нами були констатовані за допомогою біопсії печінки.
У клінічну інфекційну лікарню для апробації ефективності застосування біологічно активних добавок до їжі (БАД фірми Артлайф) при вірусних гепатитах (з урахуванням фази захворювання, ускладнень, наслідків і супутніх захворювань) було обрано такі препарати:
для стабілізації клітинних мембран гепатоцитів з успіхом використовували біодобавки Токсфайтер, ЛЕЦИТИН, БІ ПІ ФОРМУЛА, котячий кіготь, ХЕПАР ФОРМУЛУ.
Нормалізація желчетока, протівохолестатіческій ефект досягався за допомогою препаратів ГРІН СТАР, ЛЕЦИТИН, БІ ПІ ФОРМУЛА.
Дослідження показали, що при ВГ завжди відбувається дисбаланс імунної системи. Найчастіше знижується вміст Т-хелперів, а, отже, і імунорегуляторний індекс.
Імунокорегуючої терапію проводили за допомогою біологічно активних добавок котячий кіготь, СУПЕР Шілд, ГРІН СТАР.
При хворобах інфекційної і неінфекційної природи в даний час в терапевтичний комплекс включаються антиоксиданти.
В якості останніх застосовуються ГРІН СТАР, котячий кіготь, СУПЕР Шілд.
Гіпоксія є серйозним патогенним фактором для гепатоцитів, протидіють їй ГРІН СТАР, НЕЙРОСТРОНГ.
Достовірно встановлено, що розвиток дисбактеріозу в кишечнику при вірусних гепатитах посилює тяжкість їх перебігу.Вирішити цю проблему допомагають біодобавки Токсфайтер, ГРІН СТАР, КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС.
Лікування хворих на гострі вірусні гепатити «А», «В», «С» у розпалі захворювання і в періоді реконвалесценції проводилося різної комбінацією препаратів в комплексній терапії захворювання.
Враховуючи позитивні попередні дані наших спостережень щодо застосування БАД в комплексній терапії ВГ, можна рекомендувати широке застосування цих препаратів російської компанії Артлайф при різних формах вірусних гепатитів з урахуванням періоду захворювання, маніфестації шлунково-кишкових симптомів, ускладнень і наслідків.
У терапії ВГ найближчим часом важливе місце повинні зайняти, і займуть БАД, про що свідчить і наш досвід клінічних випробувань.

Коментарі

ВВЕРХ