здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Лікування хворих на вірусні гепатити із використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ.

В.Є. РИНКІВ, Г.А. Щолківська, А.А. МОНАСТИРСЬКИЙ, С.І. НІКОНОВА, О.І. Зубарєва, Т.Г. ПОЛЯКОВА, кафедра інфекційних хвороб з епідеміологією ВГМА, 12-а міська клінічна лікарня.
При вірусних гепатитах (ВГ), незалежно від їх етіології, відбуваються багато загальні патологічні процеси в організмі хворих. У печінці закономірно страждають гепатоцити: розвиваються різні види їх дистрофії, аж до некробіозу, порушується проникність мембран, в проміжній тканині виникають інфільтративно-проліферативні процеси, в жовчовивідної системі порушується відтік жовчі (аж до вираженого холестазу).
Якщо хворі вживають алкоголь або наркотики, то в гепатоцитах накопичуються жири (жировий гепатоз). Всі зазначені зміни нами були констатовані за допомогою біопсії печінки.
У клінічну інфекційну лікарню для апробації ефективності застосування біологічно активних добавок до їжі (БАД фірми Артлайф) при вірусних гепатитах (з урахуванням фази захворювання, ускладнень, наслідків і супутніх захворювань) було обрано такі препарати:
для стабілізації клітинних мембран гепатоцитів з успіхом використовували біодобавки Токсфайтер, ЛЕЦИТИН, БІ ПІ ФОРМУЛА, котячий кіготь, ХЕПАР ФОРМУЛУ.
Нормалізація желчетока, протівохолестатіческій ефект досягався за допомогою препаратів ГРІН СТАР, ЛЕЦИТИН, БІ ПІ ФОРМУЛА.
Дослідження показали, що при ВГ завжди відбувається дисбаланс імунної системи. Найчастіше знижується вміст Т-хелперів, а, отже, і імунорегуляторний індекс.
Імунокорегуючої терапію проводили за допомогою біологічно активних добавок котячий кіготь, СУПЕР Шілд, ГРІН СТАР.
При хворобах інфекційної і неінфекційної природи в даний час в терапевтичний комплекс включаються антиоксиданти.
В якості останніх застосовуються ГРІН СТАР, котячий кіготь, СУПЕР Шілд.
Гіпоксія є серйозним патогенним фактором для гепатоцитів, протидіють їй ГРІН СТАР, НЕЙРОСТРОНГ.
Достовірно встановлено, що розвиток дисбактеріозу в кишечнику при вірусних гепатитах посилює тяжкість їх перебігу.Вирішити цю проблему допомагають біодобавки Токсфайтер, ГРІН СТАР, КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС.
Лікування хворих на гострі вірусні гепатити «А», «В», «С» у розпалі захворювання і в періоді реконвалесценції проводилося різної комбінацією препаратів в комплексній терапії захворювання.
Враховуючи позитивні попередні дані наших спостережень щодо застосування БАД в комплексній терапії ВГ, можна рекомендувати широке застосування цих препаратів російської компанії Артлайф при різних формах вірусних гепатитів з урахуванням періоду захворювання, маніфестації шлунково-кишкових симптомів, ускладнень і наслідків.
У терапії ВГ найближчим часом важливе місце повинні зайняти, і займуть БАД, про що свідчить і наш досвід клінічних випробувань.

← Лікування хронічних... Клінічна апробація БАД... 
Просмотров: 2568

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен