здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Лікування хронічних дифузійних захворювань печінки з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ.

В.І. ЗАЛЕВСЬКИЙ, І.В. КУШНІРЕНКО, С.В. КОСИНСЬКА, А.П. Кислиця Державна медична академія, м. Дніпропетровськ, Україна
Зростання кількості хронічних дифузних захворювань печінки (ХДЗП) різної етіології (хронічний гепатит, жировий гепатоз, цироз печінки) і недостатня ефективність загальноприйнятих методів лікування стимулюють пошук нових, можливо, нестандартних методів лікування цих поширених захворювань.
Основні засоби в лікуванні ХДЗП представлені гепатопротекторами, антиоксидантами, детоксикаційної терапією і корекцією метаболічних порушень. Лише у частини хворих хронічним гепатитом вірусної етіології можливе застосування дорогої специфічної противірусної терапії інтерфероном, для якої є багато протипоказань. Тому базисними препаратами залишаються легальний, карсил, силімарин, ФЕБІХОЛ, хофітол та інші. В основному, це ліки рослинного походження. Порівняння цих коштів з біологічно активними добавками до їжі (БАД) компанії Артлайф (ХЕПАР ФОРМУЛА, ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ, Токсфайтер та ін) виявляє помітну схожість у складі при меншій дозі діючих інгредієнтів. Однак менші дози компенсуються поєднанням багатьох компонентів з синергическим ефектом дії. Слід очікувати, що застосування таких БАД має забезпечити кращий лікувальний ефект порівняно з призначенням декількох фармацевтичних препаратів.
Виходячи з цього, нами вивчена ефективність препаратів ХЕПАР ФОРМУЛА, ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ, Токсфайтер в лікуванні хронічних гепатитів в порівнянні із загальноприйнятою терапією. Під нашим спостереженням перебували 53 хворих у віці від 21 до 67 років. З них чоловіків - 41, жінок - 12. У більшості (36 осіб) основною причиною хронічного гепатиту було зловживання алкоголем. У решти 17 хворих - хронічна вірусна інфекція (В або С).
Діагноз визначали на підставі клінічних проявів у вигляді скарг на болі в правому підребер'ї, астеновегетативного і диспепсичного синдромів. Об'єктивно відзначалися збільшення розмірів печінки, болючість при її пальпації, иктеричность склер. У 17 людей виявлялася желтушность шкірних покривів. У всіх хворих перед початком лікування був виражений цитолітичним синдром з підвищенням АЛТ і АСТ в 1,5 - 3,2 рази. У значної частини (41 осіб) був підвищений рівень гамма-глутамінтранспептідази (ГГТП) в крові, і у 37 - білірубін крові. У 17 хворих були позитивні маркери вірусів В або С. Активність хронічного гепатиту підтверджувалася даними УЗД печінки.
Всі хворі були розділені на 2 групи: основна (24 хворих) і контрольна (29).
Особи основної групи приймали протягом першого тижня Токсфайтер по 2 чайні ложки вранці і ввечері за 1 годину до їди, протягом трьох тижнів, ХЕПАР ФОРМУЛУ по 2 таблетки 2 рази на день перед їжею і ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ по 2 гелю за 20 хвилин до їжі 3 рази на день.
Контрольна група перебувала на загальноприйнятій терапії: Неогемодез 200,0 мл і 5% розчин глюкози 400,0 внутрішньовенно протягом 5 днів, легальний і есенціале по 6 капсул щодня. Результати наших спостережень показали, що поліпшення загального стану хворих основної групи, зворотний розвиток ознак хронічного гепатиту наступало у них раніше, ніж в осіб контрольної групи. Астеновегетативний синдром зникав у середньому на 6 добу (у контрольній групі - на 9-а доба). Рівень білірубіну крові нормалізувався на 7-15 добу (в контролі - 6-17 добу). Показники цитолітичного синдрому знижувалися до норми до кінця другого тижня (у контролі - на 3-му тижні). Ознаки активного гепатиту збереглися до закінчення стаціонарного лікування (3 тижні) у 2 хворих (8,4%) основної групи і у 5 (17,8%) контрольної групи. Тимолова проба і активність ГГТП нормалізувалися у 78% (18 осіб) проти 51% (15 осіб) у контролі.
Таким чином, комплекс лікування БАД АРТ ЛАЙФ, що включає Токсфайтер, ХЕПАР ФОРМУЛУ, ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ, дає хороший результат при хронічних дифузних захворюваннях печінки з помірною активністю і може цілком конкурувати з лікуванням відомими фармацевтичними препаратами.

← Застосування біологічно... Лікування хворих на... 
Просмотров: 3382

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен