здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Застосування біологічно активних добавок АРТ ЛАЙФ в неврології.

М.М. Астанін невропатолог, м. Пушкіно
Найбільш частою причиною звернення до невролога є атеросклероз і його ускладнення: інсульт, хронічна судинна мозкова недостатність, ураження периферичних судин верхніх і нижніх кінцівок. Найчастіше ми лікуємо ускладнення атеросклерозу, а його причини залишаються.
Одним з найефективніших методів є застосування біологічно активних добавок до їжі (БАД), які дозволяють якісно і ефективно, без токсичного впливу на інші органи відновити нормальні реологічні властивості крові, очистити судини від атеросклеротичних бляшок.
З цією метою широко використовувалися: ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ по 1 капсулі 3 рази на день до або під час їжі, 2 місяці, обов'язково в поєднанні з КОМПЛЕКСОМ З ВІТАМІНОМ «С» по 1 таблетці на день, або ДІСКАВЕРІ Чарівність АБО ДІСКАВЕРІ СИЛА по 2 таблетки вранці протягом 2 місяців, Лецитин по 1 чайній ложці 3 рази до 2 місяців з подальшим їх застосуванням в підтримуючій дозі (ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ по 1 капсулі або ЛЕЦИТИН по 1 чайній ложці довгостроково).
Уже через місяць після прийому цих БАД в 2-3 рази скорочувалася підвищений вміст тригліцеридів у крові.
Незамінним в реабілітації постінсультних хворих, в лікуванні мігрені, вегетосудинної дистонії, наслідків травм головного та спинного мозку є НЕЙРОСТРОНГ, який нормалізує судинний тонус, підвищений артеріальний і внутрішньочерепний тиск, сприяє зняттю головного болю, поліпшує пам'ять, регулює трофіку нервової тканини.
НЕЙРОСТРОНГ призначався після проведеної терапії атеросклерозу по 1 таблетці 3 рази на день під час їди протягом 1 -2 місяців, з подальшою дозою по 2 таблетки на день тривало. Величезна кількість хворих звертається до невропатолога зі скаргами на болі в хребті, суглобах, причиною яких є дегенеративно-дистрофічні процеси в міжхребцевих дисках і суглобових поверхнях. Як і всі захворювання, остеохондроз «помолодшав». З подібними скаргами приходять навіть підлітки 16-17 років, але основна вікова категорія - особи після 40 років, коли починається гормональна перебудова організму. Наявність остеопорозу ускладнює перебіг остеохондрозу.
Для лікування і купірування больового синдрому ми використовували Джойнт ФЛЕКС по 2 таблетки 2 рази на день протягом 4-6 місяців, КАЛЬЦІМАКС по 1 капсулі 2 рази на день, у другій половині дня, протягом 1-3 місяців, СУПЕР Шілд по 1 капсулі на день протягом двох місяців. Вже після 2 тижнів прийому зменшувалися болі, відновлювалися рухи в суглобах і хребті. Слід зазначити, що Джойнт ФЛЕКС потенціює дію медикаментозних препаратів, які використовуються в лікуванні, що дозволяє або зменшити їх дозування, або зовсім відмовитися від них, враховуючи їх токсичний вплив на слизову шлунка, печінка, нирки та інші органи.
Для зняття нервово-емоційного напруження, лікування невротичних розладів і порушень сну широко використовувалися НЕЙРОСТАБІЛ та ДУС ЗНАЙТИ по 1 таблетці 2 рази на день протягом 1 місяця. При необхідності курси повторювалися.
На жаль, ми рідко замислюємося про профілактику захворювань, хоча всі знаємо, що хворобу легше попередити, ніж лікувати. БАД компанії Артлайф застосовні не тільки як метод вибору в лікуванні різних захворювань, але дозволяють також своєчасно провести ефективну профілактику захворювань.

← Застосування біологічно... Лікування хронічних... 
Просмотров: 2515

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен