Застосування біологічно активних добавок АРТ ЛАЙФ в неврології.

М.М. Астанін невропатолог, м. Пушкіно
Найбільш частою причиною звернення до невролога є атеросклероз і його ускладнення: інсульт, хронічна судинна мозкова недостатність, ураження периферичних судин верхніх і нижніх кінцівок. Найчастіше ми лікуємо ускладнення атеросклерозу, а його причини залишаються.
Одним з найефективніших методів є застосування біологічно активних добавок до їжі (БАД), які дозволяють якісно і ефективно, без токсичного впливу на інші органи відновити нормальні реологічні властивості крові, очистити судини від атеросклеротичних бляшок.
З цією метою широко використовувалися: ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ по 1 капсулі 3 рази на день до або під час їжі, 2 місяці, обов'язково в поєднанні з КОМПЛЕКСОМ З ВІТАМІНОМ «С» по 1 таблетці на день, або ДІСКАВЕРІ Чарівність АБО ДІСКАВЕРІ СИЛА по 2 таблетки вранці протягом 2 місяців, Лецитин по 1 чайній ложці 3 рази до 2 місяців з подальшим їх застосуванням в підтримуючій дозі (ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ по 1 капсулі або ЛЕЦИТИН по 1 чайній ложці довгостроково).
Уже через місяць після прийому цих БАД в 2-3 рази скорочувалася підвищений вміст тригліцеридів у крові.
Незамінним в реабілітації постінсультних хворих, в лікуванні мігрені, вегетосудинної дистонії, наслідків травм головного та спинного мозку є НЕЙРОСТРОНГ, який нормалізує судинний тонус, підвищений артеріальний і внутрішньочерепний тиск, сприяє зняттю головного болю, поліпшує пам'ять, регулює трофіку нервової тканини.
НЕЙРОСТРОНГ призначався після проведеної терапії атеросклерозу по 1 таблетці 3 рази на день під час їди протягом 1 -2 місяців, з подальшою дозою по 2 таблетки на день тривало. Величезна кількість хворих звертається до невропатолога зі скаргами на болі в хребті, суглобах, причиною яких є дегенеративно-дистрофічні процеси в міжхребцевих дисках і суглобових поверхнях. Як і всі захворювання, остеохондроз «помолодшав». З подібними скаргами приходять навіть підлітки 16-17 років, але основна вікова категорія - особи після 40 років, коли починається гормональна перебудова організму. Наявність остеопорозу ускладнює перебіг остеохондрозу.
Для лікування і купірування больового синдрому ми використовували Джойнт ФЛЕКС по 2 таблетки 2 рази на день протягом 4-6 місяців, КАЛЬЦІМАКС по 1 капсулі 2 рази на день, у другій половині дня, протягом 1-3 місяців, СУПЕР Шілд по 1 капсулі на день протягом двох місяців. Вже після 2 тижнів прийому зменшувалися болі, відновлювалися рухи в суглобах і хребті. Слід зазначити, що Джойнт ФЛЕКС потенціює дію медикаментозних препаратів, які використовуються в лікуванні, що дозволяє або зменшити їх дозування, або зовсім відмовитися від них, враховуючи їх токсичний вплив на слизову шлунка, печінка, нирки та інші органи.
Для зняття нервово-емоційного напруження, лікування невротичних розладів і порушень сну широко використовувалися НЕЙРОСТАБІЛ та ДУС ЗНАЙТИ по 1 таблетці 2 рази на день протягом 1 місяця. При необхідності курси повторювалися.
На жаль, ми рідко замислюємося про профілактику захворювань, хоча всі знаємо, що хворобу легше попередити, ніж лікувати. БАД компанії Артлайф застосовні не тільки як метод вибору в лікуванні різних захворювань, але дозволяють також своєчасно провести ефективну профілактику захворювань.

Коментарі

ВВЕРХ