здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Використання біологічно активної добавки РУДВІТОЛ як допоміжний засіб у хворих на туберкульоз легень.

І.І. Правдіна, ОПТД, м. Томськ
Головна складова частина біологічно активної добавки до їжі (БАД) РУДВІТОЛ-ехінацея пурпурова, в дикому вигляді росте на території Північної Америки. Це багаторічна рослина з коротким кореневищем і численними тонкими коренями. Лікувальні властивості ехінацеї здавна були відомі американським індіанцям і застосовувалися ними. Рослина стало об'єктом вивчення і клінічного використання як фармакологічного кошти в США з 1895 року. За останні 10 років ехінацеї присвячені понад 350 дослідних робіт. Препарати ехінацеї, завдяки своїй високій ефективності, широко застосовуються у світовій практиці. Підвищений інтерес до ехінацеї пурпурової викликаний зростанням несприятливих факторів для людського організму і зниженням загального імунітету.
Сировиною для виробництва БАД РУДВІТОЛ служить надземна частина ехінацеї пурпурової, яку зрізують в період цвітіння рослин - з липня по вересень.
Хімічний склад ехінацеї вже досить вивчений. В якості основних біологічно активних компонентів цього препарату описані алкалоїди, алкіламіди, ізобугіламіди, високомолекулярні полісахариди, глікозиди, терпеноїди та ін З наявністю полісахаридів вчені пов'язують імуномодулюючі властивості ехінацеї. Полісахариди здатні збільшувати кількість фагоцитів в селезінці та кістковому мозку, а також посилювати міграцію гранулоцитів в периферичній крові. Багато фенольні сполуки ехінацеї володіють різноманітними фармакологічними діями: спазмолітичну, антиалергічну, протизапальну, антиоксидантну, протипухлинну, естрогеноподібним, радіозахисним.
Ехінацея містить кавову кислоту, яка має антибактеріальні, протигрибковими, антиоксидантні, мембраностімулірующімі властивостями.
Бетаїн, виділений з ехінацеї, здатний коригувати ліпідний обмін.
Сапоніни мають антивірусну та імуностимулюючої активністю.
У листі ехінацеї пурпурової містяться провітамін А і вітамін С, стимулюють лейкоцитарний і макрофагальний макроцитоз.
Алкалоїди ехінацеї мають місцевоанестезуючий і протизапальними властивостями.
Ехінацея пурпурна містить цинк, селен, літій, мідь, марганець, залізо, кобальт - мікроелементи, необхідні для нормального функціонування імунних механізмів.
Поряд з наявними лікарськими препаратами, розробляються біологічно активні добавки на основі ехінацеї пурпурової. Створення БАД за оригінальною технологією та рецептурою доповнює арсенал імуномодулюючих засобів і розширює можливості їх застосування в клінічній практиці. З метою посилення імуномодулюючих і протизапальних властивостей в біологічно активну добавку РУДВІТОЛ введені екстракт кореня солодки, вітамін С, рутин, цинк, селен.

Показання до застосування:
- Профілактика та лікування грипу та ГРВІ;
- Імунодефіцитні стани при гострих і хронічних запальних захворюваннях різної локалізації;
- Анемія, лейкопенія;
- Стану після антибіотикотерапії, цитостатичної, променевої терапії. Рекомендації щодо застосування: по 1-2 капсули 3 рази на день. Курс прийому 10-25 днів.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту.

Мета проведених досліджень: вплив препарату на хворих туберкульозом легень з симптомами ГРВІ, з симптомами специфічної інтоксикації і з астенічним станом.

Для досягнення мети використано такі методи досліджень:
- Клінічне спостереження за пацієнтами;
- Загальні аналізи крові;
- Загальні аналізи сечі;
- Біохімічний аналіз крові. Дослідження проводилося у амбулаторних хворих (тобто нетяжких).

Біодобавка АРТ ЛАЙФ РУДВІТОЛ була призначена 10 пацієнтам (досліджувана група) з різними клінічними формами туберкульозу легень: інфільтративним - 6 (60%), вогнищевим - 3 (30%), дисемінований -1 (10%).
З них було 2 чоловіки (20%) та 8 жінок (80%). Вік пацієнтів: 20 років - 1 чол. (10%), 30-39 років-7 чол. (70%), 55 років-1 (10%), 60 років-1 хворий (10%). Вісім пацієнтів були з уперше виявленим туберкульозом, двоє з пізніми рецидивами. Шестеро хворих (60%) пред'являли скарги на слабкість, підвищену стомлюваність, зниження працездатності, нічну пітливість, сонливість, у 3 (30%) напередодні з'явилися нежить, відчуття закладеності носа, головний біль, загальне нездужання, двоє з них відзначали підвищення температури до 37 , 5 і 37,8 ° С. Один пацієнт особливих скарг на той момент не пред'являв, але в анамнезі у нього були часті простудні захворювання. У 6 хворих з симптомами специфічної інтоксикації (слабкість, пітливість і т.д.) до початку прийому РУДВІТОЛ не було будь-яких виражених змін з боку крові і сечі (це не характерно для неважких форм туберкульозу). Лише у 2 відзначався невеликий лімфоцитоз: 32 і 35% (норма 24-30%). У трьох пацієнтів з симптомами ГРВІ було прискорене ШОЕ: 22, 23 і 25 мм / ч. У двох з них був невеликий лейкоцитоз: 8,6 і 8,3 (норма 6-8). Контрольну групу склали 20 осіб з різними клінічними формами туберкульозу легенів.
Всі пацієнти досліджуваної групи отримували РУДВІТОЛ (по 1 капсулі 3 рази на день). Курс лікування був дорівнює 20 дням. Всі отримували одночасно базисну терапію. Переносимість РУДВІТОЛА хворими була задовільною, і лише одна пацієнтка відзначала легкий сечогінний ефект від препарату. На тлі прийому РУДВІТОЛ у 3 пацієнтів з ознаками ГРВІ стан нормалізувався протягом 3-5 днів: протягом перших 3 днів температура стала нормальною, перестали турбувати слабкість, головний біль. До 4-5 дня зникли нежить і відчуття закладеності носа. Контрольні аналізи крові, проведені на 6 день, відповідали нормі. У пацієнта, часто хворіє простудними захворюваннями, не було ознак погіршення самопочуття протягом всього курсу лікування. Троє пацієнтів із шести (50%) відзначали поліпшення загального стану, настрою, підвищення працездатності, зникнення слабкості протягом перших 10 днів прийому. Двоє (33,3%) відзначили зникнення симптомів інтоксикації та значне покращення загального стану до закінчення курсу лікування. Одного пацієнта (16,6%) на тлі прийому РУДВІТОЛ до 16 дня перестали турбувати слабкість, загальне нездужання, підвищена стомлюваність, лише зрідка на тлі гарного самопочуття у нього буває пітливість ночами. Картина крові до десятого дня у всіх пацієнтів досліджуваної групи відповідала нормі. У пацієнтів контрольної групи аналогічних змін відзначено не було.
Висновок
Проведене клінічне дослідження біологічно активної добавки фірми АРТ ЛАЙФ РУДВІТОЛ у хворих на туберкульоз легень з симптомами специфічної інтоксикації, а також з симптомами ГРВІ, показало його хорошу переносимість та відсутність побічних ефектів, швидку регресію клінічних симптомів на фоні прийому.
Комплекс біологічно активних речовин, що містяться в екстрактах ехінацеї та солодки, а також аскорбінова кислота, оксид цинку і рутин сприяли нормалізації картини крові у пацієнтів.
Результати проведеного дослідження свідчать про доцільність включення БАД АРТ ЛАЙФ «РУДВІТОЛ» в комплексну терапію хворих різними формами туберкульозу легень як загальнозміцнюючий і профілактичний засіб при ризику захворювання на ГРВІ.
Вплив РУДВІТОЛ на перебіг специфічного процесу в легенях було б бажано простежити при більш тривалому його застосуванні (протягом 3-4 місяців).

← Досвід застосування... Клінічна оцінка... 
Просмотров: 2606

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен