здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Досвід застосування біологічно активної добавки фірми АРТ ЛАЙФ ПУЛЬМОКЛІНЗ в лікуванні дітей з рецидивуючими бронхітами

Г.А. КОВАЛЬОВА, Л.Б. МАКАРОВА, В.І. ІЧКОВА, Л.П. ЕЛГІНА. Омська державна медична академія, м. Омськ
У структурі захворюваності дитячого населення визначальну роль відіграють хвороби органів дихання.
Рецидивуючий бронхіт є клінічною формою, властивою саме дитячому віку, і відзначається у 2,3% дітей до 3 років, 7,1% дошкільнят та у 2,5% школярів. Серед часто хворіючих дітей на рецидивуючий бронхіт доводиться 30,7% дітей. Епізоди бронхіту повторюються 2-3 рази протягом року, частіше на тлі ГРВІ, і характеризуються тривалістю клінічних проявів протягом 3-4 тижнів. Лікування рецидивуючого бронхіту залишається складною проблемою, носить симптоматичний характер і з урахуванням генезу загострень (вірусно-бактеріальна інфекція) часто доводиться вдаватися до призначення антибіотиків, що посилює розвиток вторинних імунодефіцитних станів. Пропонуємо призначення біологічно активної добавки ПУЛЬМОКЛІНЗ компанії АРТ ЛАЙФ як альтернативу лікування рецидивуючих бронхітів антибіотиками і загальноприйнятими фітосбори у вигляді настоїв і відварів.
БАД АРТ ЛАЙФ ПУЛЬМОКЛІНЗ, що має протизапальну, бронхолітичну, відхаркувальну, седативну, імуностимулюючим і антиоксидантним ефектами, був використаний у комплексній терапії 32 дітей у віці від 3 до 14 років і призначався по 1 таблетці 3 рази на день до їжі протягом 3 тижнів.
Групу порівняння склали 15 дітей з аналогічними захворюваннями, які отримували антибіотики (макроліди, цефалоспорини перорально протягом від 7 днів і фітотерапію).
У комплекс лікувальних заходів в обох групах включалися санація вогнищ інфекції в лор-органах, лікувальний масаж, гімнастика, спелео-терапія.
Діагностика рецидивуючих бронхітів складалася з анамнестичних даних, клінічного, бактеріологічного та імунологічного обстежень, оцінки функції зовнішнього дихання. При аналізі анамнестичних даних виявлено сприятливі фактори (перинатальна патологія, хронічні вогнища інфекції в лор-органах, генетична схильність, пасивне куріння). При бактеріологічному дослідженні виділялися культури пневмокока та гемофільної палички.
При аналізі апробації біодобавки ПУЛЬМОКЛІНЗ відзначений високий клінічний ефект. У 89% дітей основної групи спостерігалася швидка позитивна динаміка в порівнянні з дітьми контрольної групи: продуктивний кашель з'являвся на 4-5 добу, зі зникненням до початку другого тижня. У контрольній групі тривалість загострення зберігалася протягом 3-4 тижнів. При імунологічному дослідженні отримано достовірне підвищення Т і В-лімфоцитів, рівня Jg А в основній групі, а також покращилися функціональні показники зовнішнього дихання; на 4 дні скоротилася середня тривалість перебування хворих у стаціонарі. Побічної дії та алергічних реакцій на прийом БАД АРТ ЛАЙФ ПУЛЬМОКЛІНЗ не спостерігалося. Таким чином, отримані результати підтверджують клінічну ефективність біодобавки ПУЛЬМОКЛІНЗ і дозволяють рекомендувати його для більш широкого застосування в лікуванні бронхіальної патології у дітей.

← Біологічно активна добавка... Використання біологічно... 
Просмотров: 2644

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен